pournikdast

میشه کارکرد ماژول رو تغییر داد؟

4 پست در این موضوع

دوستان و اساتید محترم انجمن سلام

یه سوال ابتدایی دارم اما به علت بی سوادی مفرط نمیدونم چه جوری مطرحش کنم؟

سایت من قالب اماده جوملاس و یک ماژول داره به نام mod_sj_basic_news که شکل ظاهری و تصاویر جالبی داره

چون من سوادی برای ساختن ماژولی شبیه این رو ندارم میخواستم همین ماژول رو با تغییراتی حفظ کنم مثلا الان با کلیک روی تصاویر این ماژول فقط ادامه مطلب رو نمایش میده

اما من میخواستم در صورت امکان با کلیک روی تصاویر این ماژول مثلا بشه بیننده سایت رو به آرشیو مطالب و یا مثلا قسمتی مثل تالار گفتگو هدایت کرد

اما نمیدونم اصلا این کار شدنی هست یا نه؟

در ضمن فونت و رنگ مطالب این ماژول خوب نیست و من هر چی تو مدیریت ماژول گشتم جایی برای تغییر اونا پیدا نکردم

از اساتید و دوستان خوبم خواهش میکنم اگر مشکل بنده راه حلی داره به شکل ابتدایی بفرمایید تا بنده نیز متوجه شوم

پیشاپیش سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

در مورد بخش اول سوال شما این مساله شدنی هست و با تغییر در کدنویسی امکان انجام این کار وجود دارد. اما چون بنابر گفته خود شما در این مورد نا آگاه هستید در نتیجه از این مورد بگذرید

فونت و رنگ مطالب را هم با افزودن کد css به قالب سایت خودتون می توانید به دلخواه تغییر دهید

باسلام

در مورد اول، خب شما میبایست از ماژولی استفاده کنید که بهتون امکان کاستومایز کردن رو بده! اونی که شما دارید استفاده میکنید برای کار دیگریه!!

مثلا شما باید از اسلایدری استفاده کنید که امکان درج لینک و عکس بصورت سفارشی رو بده..مثلا bt slideshow و ...

در مورد دوم هم فایرباگ رو نصب کنید.سورس ها رو تک تک تمیرین کنید و ویرایش کنید...شما هم میتونید یاد بگیرید فقط کافیه دست به کار بشید

فایرباگ – Firebug – چیست و چگونه از فایر باگ استفاده کنیم ؟ | webtarget

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری