نیما حبیب خدا

نظرسنجی - گردهمایی دوم "جوملاییها" در کشور - شهر کرمان -

آیا با همایش در کرمان موافق هستید؟   13 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. آیا با همایش در کرمان موافق هستید؟

• با همایش جوملا در کرمان موافقم
    • با همایش جوملا در کرمان اصلا موافق نیستم

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

41 پست در این موضوع

سلام دوستان .همانطور که میدونید ، استاد طالب عزیز " tarantino " یک گردهمایی در تهران ایجاد کردند که استقبال خوبی داشت . http://joomlaforum.ir/showthread.php/2578-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D9%88-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-_-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%B9%D9%84%D9%85-%D9%88-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86/page7

توی این فکر بودم که این گردهمایی رو گسترش بدیم در سطح کشور و این بار در کرمان ، جنوب ایران باشه . چون دوستان زیادی داریم که جنوب کشور هستند و دوستانی هم داریم که خیلی علاقه دارند بتونن جنوب ایران رو ببینند و این خودش میتونه یک بهونه باشه برای کسب بیشتر علم و همچنین سیاحت از یاد نرفتنی .

همچنین این بار میخوام اگر شد و برنامه ها جور شد تمام مدیران انجمن در شهر گرم کرمان ،حظور گرمتری داشته باشند ( البته سالن ها سردند . نگران نباشید . ) خوشحال میشم دوستان عزیز و ابوالفضل گل روی این موضوع نظرات خودشون رو بدند . تاریخ هم اواخر مرداد ( که هوا به خنکی میره ) مد نظر داشتم ... نظر فراموش نشه . :auizz3ffy9vla57584x

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگه ميشه اصفهان بزاريد ما هم استفاده كنيم

اقا اگه مي شه تو اين ماه نزاريد چون موقع امتاحاناس

دلیل اینکه میگم کرمان این نیست که خودم کرمانم . ببینید دوست گلم ، وقتی توی تهران میذارند ، اطراف تهران هم میتونن بیان . مثل اصفهان ، کرج ، و... این همیشه بوده . کرمان رو برای این میگم چون خیلی ها از بندر ، بم ، کرمان ، بوشهر ، و... دوست داشتند بیان به همایش تهران و چون مسافت خیلی بلند بوده نیومدن . ولی در مورد کرمان این قضیه توی جنوب حل میشه . وهمینطور توی شمال وقتی بذارند گیلان که اکثرا میتونن برن میذارن و یا شرق ، مشهد ... منظورم رو متوجه شدید؟ استان های بزرگ هر منطقه جغرافیایی ایران .

باشه عزيزم اما اگه روزي در اصفهان بزاريد كل ايران مياند چون وسط كشوره

اصفهان هم جاي باصفاييه و هم يك سياحتي كرديد چون مي گند اصفهان نصف جهان:auizz3ffy9vla57584x:thanks::4d564ad6::35::1:

چه تعصبی از اصفهان !!!:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

خوب به نظرم تهران خوبه ولی صلاح مملکت خویش را خسروان دانند:128fs318181::128fs318181:

خب اون كه درست هرجا دلشون مي خواند بندازند ما يك نظر داديم ايشاالله كه به كسي بر نخوره

تازه به همه چبز كه نبايد خنديد خنده زيادي پيسرش غم داره يادت نره زياد نخندي

اصلا چرا دعوا می کنین؟

شیراز بزارین از همه جا بهتره:25:

ولی اینو بی شوخی می گم شما یه موقع بد (مثل خرداد :دی ) نزارید هر موقع دیگه هر جای دیگه بزارید من میام.

همه جای ایران سرای من است:auizz3ffy9vla57584x

نیما جان برگزار کن خودم سایر کرمانی ها حمایتت می کنیم

از همین حالا مقدمات را بچین

درود

اینکه هر بار یه استان برگزار بشه ایده خوبیه اما خوب نیاز به هماهنگی زیاد و برگزاری در موقع مناسب و تعطیلات باشهو اینکه مطئن شد که بچه ها میان و مشکلی برای حضور ندارن

ایده ی خوبیه اما عملیاتی کردن اجراییش کردن ؛ دقیقا با کیفیت و سبک و سیاقت تهران به نظرم بعیـــــــــــد بیاد!!!!

و باز هم به نظرم بیشتر به بی تفاوت شدن و بی اهمیت جلوه دادن ف مراسم میشه. چون وقتی کسی استقبال نکنه ( یا استقبال کمرنگ باشه) طبعا بجای اینکه سازنده باشه، مخربه و کلاس کاری فرد برگزار کننده و مجموعه متولی برگزاری رو زیر سوال میبره...

کمااینکه همایشهایی با این ایده ها ، در شهرهایی به غیر پایتخت اجرا شد و یا در نطفه خفه شد. و نتیجه ی چشمگیری رو هم در بر نداشت...

پایتخت بهترین گزینه ست. صرفاٌ برای اینکه نقطه سقله، وگرنه میدونید که بنده به شحصه هیچ جای دنیا رو با بهشت گیلان عوض نمیکنم . از دود و دم تهران هم اصلا خوشم نمیاد :128fs318181: :35::128fs318181:

:35:

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

نیما جان برگزار کن خودم سایر کرمانی ها حمایتت می کنیم از همین حالا مقدمات را بچین
رو چشمم عزیزم ... ابوالفضل جان بله رو بگن و قدم رنجه کنن سریع راه میندازیم . نظر ایشون هم شرطه . کرمان انشالله کلاس های طراحی رو برگزار میکنم . اما برای همایش چون از طرف انجمن خواهد بود ، نظر مدیر انجمن و حظور ایشون در همایش الزامیه عزیزم ...

ایده ی خوبیه اما عملیاتی کردن اجراییش کردن ؛ دقیقا با کیفیت و سبک و سیاقت تهران به نظرم بعیـــــــــــد بیاد!!!!

و باز هم به نظرم بیشتر به بی تفاوت شدن و بی اهمیت جلوه دادن ف مراسم میشه. چون وقتی کسی استقبال نکنه ( یا استقبال کمرنگ باشه) طبعا بجای اینکه سازنده باشه، مخربه و کلاس کاری فرد برگزار کننده و مجموعه متولی برگزاری رو زیر سوال میبره...

کمااینکه همایشهایی با این ایده ها ، در شهرهایی به غیر پایتخت اجرا شد و یا در نطفه خفه شد. و نتیجه ی چشمگیری رو هم در بر نداشت...

پایتخت بهترین گزینه ست. صرفاٌ برای اینکه نقطه سقله، وگرنه میدونید که بنده به شحصه هیچ جای دنیا رو با بهشت گیلان عوض نمیکنم . از دود و دم تهران هم اصلا خوشم نمیاد :128fs318181: :35::128fs318181:

:35:

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

حرفات درسته گلم .. اما نه کاملا . ببین من خودم که میدونی کرمانی نیستم و همشهریتم . بچه آستارام ( ترک گیلکی ) . ولی کرمانیا یک همبستگی خیلی خاصی دارن که کمتر من دیدم . اسمش کرمانه ، ولی از بم ، جیرفت ، رفسنجان ، بندرعباس ، شیراز ، شهربابک ، بوشهر ، قشم و... میان . چون تابستون هست و توی تابستون مسلما جنوب گرمتر از جنوب شرقه . کرمان همیشه توی تابستون در حال ترکیدن . جوری که تا 1 شب ترافیکه . ( تابستون و عید همیشه همینه ) الانش که وسط امتحاناست ، ساعت 1 که از سر کار ( مغازه ) برمیگردم خونه ، راه شلوغه . کرمان سالن های خیلی مجهز و شیکی داره . همچنین خیلی جوملاکار هم خودش داره هم اطراف که من زیاد یدم و کار زدم و در ازتباط بودم باهاشون . باید باشی تا دقیق ببینی . چون کرمان توی دو سه ساله واقعا پیشرفت چشمگیری داشته . شهر توسعه چندین هکتاری داشته و کلا عالی شده . 3ومین شهرستان توسعه یافته کشور شده ( اصفهان و تهران و مشهد و قم که کلان شهران رو نمیگم . ) بعد از شیراز و تبریز ، کرمان توسعه یافته ترین شهره ( این دیگه توی حیطه درسیمه )

به نظرم ریسکش میرزه . شاید 450 نفر نشه ، اما 150 نفر راحت با کمی خبر رسانی رو شاخشه .

درود

یه ثبت نام راه بندازید با تبلیغات و یک تاریخ مشخص برای اتمام ثبت نام اگر استقبال شد و تعداد به اندازه ایی که باید برسه رسید برگزار کنید اگر نه که هیچ فقط هزینه تبلیغات رو متضرر میشد،هزینه ثبت نام کرده ها هم بر میکردونید به حساب هاشون.

کاملا منطقیه ... موافقم ... توی سایت آموزشگاه جوملای ایران این کار رو نجام بدیمن . اگر به حد نصاب سالن رسید ، چه عالی... اگر نه که روی شهر های دیگه زوم میکنیم .

منم موافق هستم

اینطوری یه رای گیری هم میشه که معلوم میشه توی چه شهر هایی بیشترین استقبال انجام میشه و اونجا نتیجه بهتری میده

درضمن باید چند شهر رو انتخاب کنید که همه بتونن بیان و برای اونا سخت نباشه که در غیر اینصورت هر کسی میخاد شهر خودش باشه و امار دقیقی هم در نمیاد

به نظر من شهر هایی مثل تهران اصفهان قم و کرمان بهترین جاهای کشور هستن که میشه توی این شهر ها برنامه هامون رو اجرا کنیم چون به کل کشور راه دارن و هیچ کسی زیاد به زحمت نمیوفته

اصفهان هم از نظر اب و هوا خیلی خوبه و هم از نظر امکانات

خود اصفهانم جوملا کارای زیادی داره که میدونم همشون اعلام امادگی می کنن

پایتخت بهترین گزینه ست. صرفاٌ برای اینکه نقطه سقله،

من هم (با اینکه نمی خواستم نظر .....) تایید می کنم

پایتخت بهترین گزینه ست

مخلف 100 در صد هستم

-*

نیما جان اگر برنامه ای داری براش فقط کافیه نترسه ادم و انجامش بده

اگر تو این یکی دوماست رو منم می تونی حساب باز کنی چون پروژه برداشتیم شهرتون

سلام

كاش يه بار هم تو مشهد برگزار ميشد!!!

همه شهرا رو گفتين، اسمي از مشهد نبردين. مگه مشهد چشه؟! يعني هيچي جوملا كار نداره كه بياد دفاع كنه؟! بچه مشهديا كجان پس؟!!!

من كلا با كرمان و اصفهان و شيراز و قم و .... مخالفم!!! فقط مشهد

سلام.

دوستان یه نظر می دم بیاید بگید چطوره.

من میگم تهران درسته حرفتون مرکز سقله ولی اگه بشه تو چند ناحیه از ایران برگزار کرد خب قاعدتا بهتره توشم شکی نیست .. (آره دیگه :دی )

خب حالا موضوع میشه تو کدوم شهر.

چون تهران بوده قبلی الان اگه یه جایی جنوب کشور باشه خب بالاخره بهتره.

یه جایی که هم جای دیدنی داشته باشه و هم آب و هواش زیاد بد یا شرجی نباشه.

خب از نظر جای دیدنی میشه اصفهان و صد و یک البته شیراز که الحمدالاه از نقطه ی دیدنی تاریخی و مذهبی و فرهنگی خداییش هیچی کم نداره ....

حالا باید از نظر امکاناتی بگیم که دیگه احتمالا همگی وصف شیراز رو شنیدید ( شیرازه میگن نازه واسه آفتاب جنگش ... :دی)

از نظر تالار هم کم نداره زیاده تا دلتون بخواد/

ولی حالا با این حرف ها می گم بیاید یه نظرسنجی بزارید واسه انتخاب شهر.

دیگه هر جور مایل بودید.

بایgift

ویرایش شده در توسط Phantom Wolf

واقعا همایشی خوبی تو تهران برگزار شد از همینجا از آقای طالبی و همه دوستان که زجمت کشیدن و این همایش رو برگزار کردن تشکر میکنم

اینطور که معلومه جوملا کارا اصفهانی بیشتر آمادن واسه برگزاری کلاسها

منم با اصفهان موافقم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری