نیما حبیب خدا

نظرسنجی - گردهمایی دوم "جوملاییها" در کشور - شهر کرمان -

آیا با همایش در کرمان موافق هستید؟   13 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. آیا با همایش در کرمان موافق هستید؟

• با همایش جوملا در کرمان موافقم
    • با همایش جوملا در کرمان اصلا موافق نیستم

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

41 پست در این موضوع

نیما جان بهتر نبود یک گذینه اصفهان هم به نظر سنجی اضافه می کردی؟ بابا می تعدادمون خیلی ها:65d6a5d6s::13:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

اقا بيايد يك راي بگيريد ببينيد بيشترين افراد در كجا هستند به نظر من اصفهاني

اين يك نظر از من بهتره عملي بشه

به قول اين راننده اتوبوسا "اصفهاننننننننننن بياااااااا بالاااااااا"

با تشكر و ارزوي موفقيت براي همه شما

ویرایش شده در توسط mojtaba031

نیما تاپیک زدی رفتی؟ :دی

بیا نظرسنجی رو بزار دیگه.

گزینه ها : کرمان-شیراز-اصفهان-مشهد

بای :35:

سلام

اولین گروهی که در ایران جوملا را آوردند کجایی بودند؟

خوب اولین فردی که آورده به ایران ابولفضل جان هست که اونم تهران هست ولی اصیلیتش حالا بماند ...خودش شاید گفت...:auizz3ffy9vla57584x

اولا فقط شیراز.

ثانیا شیراز.

ثان ثانیا هم هر جا گفتن من میام:25:

ما که گفتیم بازم میگیم اصفهااااااااااااااااااااااااااااان

خوب اولین فردی که آورده به ایران ابولفضل جان هست که اونم تهران هست ولی اصیلیتش حالا بماند ...خودش شاید گفت...:auizz3ffy9vla57584x

من ابوالفضل رو دوست دارم خیلی... اما چرا چیزی که نمیدونید رو اطلاع رسانی میکنید؟

جوملا رو اقای مهندس مصطفی علوی نیک مدیر جومفا ، ترچمه و به ایران آوردند ... از حق ها نگذریم ... من و 90% مدیران هم هرچی داریم از اونجاست . ایشون بیرجندی هستند .

ما که گفتیم بازم میگیم اصفهااااااااااااااااااااااااااااان

فقط نظر رو یک بار بگید عزیزم که اسپم نشه . ممنون ...

نیما این حرفا رو ول کن:دی

نظر سنجی رو بزار:13:

اوکی... یک تاپیک در مورد شهرهای گفته شده میزنم ... این تاپیک رو هم تا چند دقیقه دیگه میبندم ... ... شهرها : کرمان - اصفهان - شیراز- مشهد . اگر لیست دیگه ای هست بگید بهم توی پیام ... بعد از ارسال تاپیک دیگه تغییر نمیدم ... 30 دقیقه زمان دارید از الان که اگر شهری مونده پیام خصوصی کنید ...

خسته نباشن بچهای گل جوملا ایران

نیما جان اگر نظر سنجی میزاری یه نظر سنجی بزار که همه بتونن توی اون نظرشون رو بدن و فقط دوتا گزینه نزار که فقط حرف خودت باشه لااقل چندتا شهرو میزاشتی که هرکسی میخاد شهر مورد نظرشو انتخاب کنه.

شرمندمها ناراحت نشی از دستم.

گفتم که ... تاپیک میزنم شهرهای کرمان - اصفهان - شیراز - مشهد رو ( که توی این تاپیک درخواست دادند ) رو قرار میدم . چاکریم .

این تاپیک رو میبندم ...

نظرسنجی رو اینجا دنبال کنید :

http://joomlaforum.ir/showthread.php/2843-%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AF%D9%88%D9%85-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D9%88%D8%AF-%D8%9F-%28-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%29

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری