eng

پخش فیلم از آپارات در همه جای مطلب بدون هیچ افزونه ای + فیلم اموزشی

12 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان از اونجایی که تاپیکهایی زیادی در این مورد زده شده و خیلی از دوستان هنوز جواب نگرفتن امروز میخام آموزش بدم که چطور میشه بدون هیچ افزونه ای فیلم رو از آپارات مستقیم توی مطلب پخش کرد امیدوارم از این فیلم آموزشی لذت ببرید.

دانلود از اپلود سنتر انجمن

موید باشید.

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آره اقای صدیقی درود بر شما اون با افزونه هست این بدون افزونه

ممنون بابت آموزش جالبتون ولی ویرایشگر من هم نام ویرایشگر تو فیلم آموزش هست فقط تو قسمتی که کد رو در سربرگ sourec کپی کردید مال من این گزینه رو نداره در ضمن همچنین در قسمت انتخاب پسوند فایل ویرایشگر tiny من گزینه iframe رو نداره چکار باید کنم؟ کاش میشد ماژول آپارات شو رو تعمیر یا اصلاح کنید جوملا من 1.6 هست؟

با کد iframe هم میشه؟ درسته؟

نشد

میدونی چیو نشون میده همون سورس کد iframe رو تل پخش

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری