حجت مردانه زاده

دانلود بسته چندمنظوره و آماده نصب پیشگام

87 پست در این موضوع

بله همین بسته هستش

مشاهد بفرماید

خانه - سایت آموزشی راه دانش

دوست عزیز قالب شما ربطی به بسته نصبی این تاپیک نداره لطفا در تاپیک خود بسته نصبی که دانلود کردید مطرح کنید اگر هم نبود تاپیک جدا باز کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام اجازه داره کپی رایت رو حذف کنم یعمی نه این که تعقییر بدم و به اسم خودم کنم فقط میخوام پاک کنم تا سایت خصوصی یا شخصی تر شه.....

اگه اجازه دارم چه جوری میتونم کپی رایت رو پاک کنم.

باسلام بله دوست عزیز...بسته بصورت رایگان منتشر شده....پس میتونید هرکاری خواستید بکنید ...

کپی رایت هم در ماژول ها قرار داره میتونید.حذفش کنید...

موفق باشید و سربلند:ad54ad:

خسته نباشید:

چه جوری میتونم تو اسلایدر کاری کنم که فقط تصویر نشون بده یعنی متن نشون نده؟

توی پارامتهای ماژول مربوط؛ دو تا فیلد داره تحت نامهای: عنوان و خلاصه متن که اونها رو میتونید بروی خیر تنظیم کنید.اما اگر منظور شما اون لایه ی سیاه رنگی هست عناوین مطلب روش اومده اون رو میبایست به ستینگ برید و در این فیلد Accordions Title .تایتل رو بر اساس نام مطلب بگذارید یا نام کاستومایز.

که البته اینجا هم اگر بخواید کاستومایز رو انتخاب کنید و فیلدهاش رو خالی بگذارید باز هم اون طرح نوار مشکلی نمایش داده میشه.جز اینکه از طریف سی اس اس بخواید هیدنش کنید...

دوباره نصب کردم درست شد

هرچقدر تشکر کنم کمه

حق یارتان

آقا منوهایی که هستن کلیک می کنیم با خطای 404 مواجه می شیم همچنین منو ایجاد کردم بازهم به خطای 404 بر می خورم چکار کنم

دوباره نصب کردم درست شد

هرچقدر تشکر کنم کمه

حق یارتان

خواهش میکنم دوست من.امیدوارم که به کارتون بیاد ...

آقا منوهایی که هستن کلیک می کنیم با خطای 404 مواجه می شیم همچنین منو ایجاد کردم بازهم به خطای 404 بر می خورم چکار کنم

بسته چنین مشکلی نداشته! جز اینکه شما در دبسته دستکاری ای کرده باشید.مثلا جوملا رو آپدیت کرده باشین و یا فایل htaccess. رو مورد تغییر قرار داده باشین!

اگر دمو آنللاین دارید؛ اینفو بدید تا چک بشه...

موفق و سربلند و پایدار باشید

نه هیچ تغییری در بسته انجام ندادم قبلاً هم بسته ای که با آکیبا بکاپ گرفته بودم همین مشکل رو داشتم حالا که شما فرمودید شاید فایل htaccess. دستکاری کرده باشید متوجه شدم موقع اکسترکت فایل htaccess. خارج نمی شه چون توی لوکال هم همین مشکل رو داشتم البته تو لوکال مشکل پا برجاست چون فایل htaccess. که قرار می دم سایت کلاً بالا نمیاد و با خطای

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, admin@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

مواجه می شم فایل رو پاک کنم هم که منوها عمل نمی کنن لطفاً بازهم بیشتر راهنمایی کنید

فایل htaccess رو به شکل اولیه خودش htaccess.txt تغییر نام بدید.بعد برید منویی که ارور میده رو باز کنید و نامستعارش رو بصورت انگلیسی بنویسید.دیگه نبایستی مشکلی وجود داشته باشه

درود

جناب مردانه زاده ممنون از هدیه خوبتون.

یه سوال: توی مطالبی که توسط k2 نتشار داده میشن پایین صفحه درباره نویسنده قرار داره. چطور میتونم حذفش کنم؟

اگر متنش مدنظرتونه، میبایست به کی2»مدیریت کاربران»حجت مردانه زاده برید .اونجا متن رو ادیت میکنید.

و اگر میخواید برای اون مطلب یا مجموعه ی خاص نمایش داده نشده؛ این گزینه و میبایست از بخش مدیریت مجموعه ها و تنظیمات اون مجموعه اعمال کنید.

تو کامپوننت پوکاگالری وقتی مجموعه میخواهم اظافه کنم این خطا رو میده با این که همچی رو درست انجام میدم

ذخیره ناموفق با این ایرادها: مجموعه حتما باید عنوان داشته باشد

تو کامپوننت پوکاگالری وقتی مجموعه میخواهم اظافه کنم این خطا رو میده با این که همچی رو درست انجام میدم

ذخیره ناموفق با این ایرادها: مجموعه حتما باید عنوان داشته باشد

این مشکل قبلا در انجمن مطرح شده شما عنوانها رو به لاتین وارد کنید

سلام ببخشید یک مشکل عجیب برام پیش امده

اصلا اکسپورت نمی گیره حدود 30 دقیقه گذاشتم بمونه ولی اخرم خروجی نداد و از زیپ خارج نشد

چکار کنم

ؤوی لوکال هستید!؟

احتمالا جاوا بروی مرورگرتون فعال نباشه!.

صفحه ی مدیریتتون رو با اکسپلورر و یا با یک سیستم دیگه تست کنید..

از سال گذشته تا به امروز به هیچ عنوان هیچ ارتباطی با همدیگه ندارند....

روی هاست قرار دارد

با چند مرور گر مختلف تست کردم ولی کار ساز نبود

لینک سایتتون رو بذارید تا چک بشه

بسته چنین مشکلی نداشته! جز اینکه شما در دبسته دستکاری ای کرده باشید.مثلا جوملا رو آپدیت کرده باشین و یا فایل htaccess. رو مورد تغییر قرار داده باشین!

اگر دمو آنللاین دارید؛ اینفو بدید تا چک بشه...

نه هیچ تغییری در بسته انجام ندادم قبلاً هم بسته ای که با آکیبا بکاپ گرفته بودم همین مشکل رو داشتم حالا که شما فرمودید شاید فایل htaccess. دستکاری کرده باشید متوجه شدم موقع اکسترکت فایل htaccess. خارج نمی شه چون توی لوکال هم همین مشکل رو داشتم البته تو لوکال مشکل پا برجاست چون فایل htaccess. که قرار می دم سایت کلاً بالا نمیاد و با خطای

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, admin@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

مواجه می شم فایل رو پاک کنم هم که منوها عمل نمی کنن لطفاً بازهم بیشتر راهنمایی کنید

فایل htaccess رو به شکل اولیه خودش htaccess.txt تغییر نام بدید.بعد برید منویی که ارور میده رو باز کنید و نامستعارش رو بصورت انگلیسی بنویسید.دیگه نبایستی مشکلی وجود داشته باشه

مهندس هنوز با ارور :

Not Found

The requested URL /pishgam/darbareh-ma was not found on this server.

در لوکال مواجه می شم نام مستعار مطلب - مجموعه و حتی منو رو هم به انگلیسی تغییر نام دادم اما نشد که نشد

بله حجت جان مشکل حل شد ولی چرا فقط برای این سایت این مشکل موجوده برای سایت های دیگه ای که روی لوکال دارم مشکلی نداره ؟

خب میبایست که لوکالتون رو بررسی کرد.بشته مشکلی نداره.چرا که اگر مشکلی داشت میبایست مابقی کاربران هم با مشکل مواجه میشدن!

احتمالا سهواً در جایی در تنیظیمات اشتباهی انجام دادید....

با سلام

کارتان عالی بود

فقط یه مشکلی هست:

افزونه drseo فایرفاکس نصب کردم

تگh2رو زردنشون میده

باید دقیقا چی کار کنم تا تگ h2 پر بشه ؟

با تشکر از حجت عزیز

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری