حجت مردانه زاده

دانلود بسته چندمنظوره و آماده نصب پیشگام

87 پست در این موضوع

توی پارامتهای ماژول مربوط؛ دو تا فیلد داره تحت نامهای: عنوان و خلاصه متن که اونها رو میتونید بروی خیر تنظیم کنید.اما اگر منظور شما اون لایه ی سیاه رنگی هست عناوین مطلب روش اومده اون رو میبایست به ستینگ برید و در این فیلد Accordions Title .تایتل رو بر اساس نام مطلب بگذارید یا نام کاستومایز.

که البته اینجا هم اگر بخواید کاستومایز رو انتخاب کنید و فیلدهاش رو خالی بگذارید باز هم اون طرح نوار مشکلی نمایش داده میشه.جز اینکه از طریف سی اس اس بخواید هیدنش کنید...

میشه آدرس setting رو دقیق بگین که کجاست تا متن نوارهای مشکی رو تغییر بدم.

باتشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

این قالب رو دانلود کردم تا جایی هم که شده تغییرش دادم ، اما چند تا عکس تبلیغاتی داره که باید صفحه اصلی سایت حذف بشه اما نمی دونم ایندکس صفحه اصلی کجاست که خطی که مدنظرم هست رو پاک کنم.فقط index.html می بینم که یک خط بیشتر نداره

باسلام خدمت شما

رنگ های بخش مختلف سایت از طریق مدیریت قالب/نام قالب موردنظر قابلت تغییر هست.

این قالب رو دانلود کردم تا جایی هم که شده تغییرش دادم ، اما چند تا عکس تبلیغاتی داره که باید صفحه اصلی سایت حذف بشه اما نمی دونم ایندکس صفحه اصلی کجاست که خطی که مدنظرم هست رو پاک کنم.فقط index.html می بینم که یک خط بیشتر نداره

کدوم تصاویر مدنظره دوست عزیز؟ در صفحه اول تصویر کاستومی نداریم.هرچی هست تحت مطلب و ماژولهاست...

سلام

دوستانی که میفرمایند دمو باز نمیشه در ادرس دقت کنند... بجای ستاره ها(*****) ادرس سایت افزونه ها را وارد کنند مشکل حل میشه

سلام

دوستانی که میفرمایند دمو باز نمیشه در ادرس دقت کنند... بجای ستاره ها(*****) ادرس سایت افزونه ها را وارد کنند مشکل حل میشه

متاسفانه قبول نمی کند

پسور می گه اشتباه

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14137102391.jpg

باسلام خدمت کاربران گرامی.

خداووند رو شاکرم که دوباره بعد از مشکلات و کش و قوس های فراوان تونستم از عرصه ی وب و بالاخص جوملا حضور داشته باشم.

به مناسب افتتاح مجدد؛ وبسایت افزونه ها دات کام بسته ی تحت عنوان ؛ بسته چندمنظ.ره و آماده نصب پیشگام منتشر کرده ایم.امیدوارم که این بسته مورد رضایت جوملاکاران عزیز و گرامی قرار بگیرد.

توضیحات این بسته :

دارا بودن وبسایت برای هر مجموعه ای بعنوان یک اصلِ اساسی در دنیای امروز مبدل شده است.اینکه وبسایتی داشته باشید که تمامی موارد مختلف در شرکت و سازمان شما را در آن سازمان دهی کرده باشید به خوبی میتواند نیازهای شما را بعنوان یک مدیر مجموعه پاسخ بدهد.

ما در گروه افزونه ها دات کام سعی کرده ایم با ارائه ی بسته ی چند منظوره و آماده نصب " پیشگام " بخشی کوچکی از نیاز شما کاربران گرامی را در استفاده و بهر مندی از یک سایت آماده و شکیل با موضوعیت های کاری و کاربری مختلف پاسخ گفته باشیم.

بسته ی نصبی پیشگام بعنوان اولین بسته نصبی رایگان توسط افزونه ها دات کام منتشر میشود که سورس کامل این سایت بطور کاملا سورس باز و رایگان در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده میشود.

حسن بزرگ این مجموعه این هست که در آن از کامپوننت Front End Smart Content Manager استفاده شده است.

Front End Smart Content Manager چیست و به چه کاری میآید!؟

در سایتهای خبری و سایتهایی که دارای بلاگ بندی و مطلب بندی خاصی هستند.میبایست که بطور مداوم مطلب توسط کاربران ثبت شود.در این گونه سایت ها،مدیران سایت بر اساس نوع مجموعه تحت امر خود، نیروهای انسانی و اپراتورهای سایت را به گروه های مختلفی تقسیم بندی می کنند تا بدین واسطه ، عمل ِ درج محتوا بصورت روزانه و یا هفتگی و ماهانه در تیراژ بالا انجام گیرد.

در چند سال اخیر تمامی کاربران و مشترکان سیستم مدیریت محتوای جوملا از نقطه ضعف بسیار بزرگ این سیستم که به واقع؛ بسیار به چشم می آمد ؛ رنج میربرند.این نقطه ضعف این بوده که نمیتوانستند به کاربران خود در سطوح کاربری مختلف ، در بخش کاربری سایت یا همان فرانت اِند - Front End دسترسی ای برای ایجاد/ویرایش/حذف/آرشیو و... برای مجموعه ها و مطالب در سایت و همچنین ماژول ها بدهند.این نقیصه موجب روی آوری بسیاری از کاربران که در زمینه ی سایتهای بلاگدهی و خبری و سرگرمی فعال بودند و نیاز داشتند که به اپراتورهای خود در بخش کاربری سایت دسترسی ای ارائه دهند تا بدون ورود به بخش مدیریت Back End در سایت مذکور به نویسندگی مشغول شوند) به سیستمهایی مثل وردپرس یا دروپال و... شد.

ویژگیهای کامپوننت:

• قابلیت نصب بروی جوملای 1.7 ، 2.5 و 3.0
  • کاملا فارسی و بهینه سازی شده
  • قابلیت ایجاد/ویرایش/حذف مطالب در بخش کاربری سایت (Front End) (*)

• قابلیت ایجاد/ویرایش/حذف مجموعه ها در بخش کاربری سایت (*)
  • قابلیت ساخت نامحدود ماژول HTML دستی در بخش کاربری سایت (*)
  • دارای امکان تغییر وضعیت مطالب و مجموعه ها (*)
  • قابلیت انتشار/عدم انتشار، آرشیو/عدم آرشیو،پاکسازی/ری استور و کپی در بخش کاربری سایت (*)
  • کاربری و عملکرد ساده برای کاربران
  • سیستم فیلرینگ و پالایش هوشمتد مطالب و مجموعه ها
  • قابلیت امکان اطلاع رسانی از طریق ایمیل
  • قابلیت فیلتر بر اساس نام نویسنده
  • امکان ذخیره سازی چند نسخه از یک مطلب
  • فیلتر بر اساس نوع مجموعه
  • قابلیت آرشیو بندی و ورژن بندی مطالب و مجموعه ها
  • قابلیت ری استور ورژن های مختلف مطالب ثبت شده
  • فیلتر مطالب بر اساس وضعیت
  • فیلتر بر اساس حالت انتشار (مطالب و مجموعه ها)
  • دارای سیستم جستجو بر اساس کلمات کلیدی
  • دارای مدیریت مطالب مستقل
  • دارای بخش مدیریت مجموعه ها بطور مستقل

در صورت نیاز به این کامپوننت لایسنس آن بصورت جداگانه ؛ در اختیار کاربران عزیز قرار خواهد گرفت.

ویژگیهای بسته آماده نصب پیشگام:

• طرح بندی کاملا فارسی (*)
  • پشتیبانی از فونتهای استاندارد فارسی (*)
  • دارای فرم ثبت نام کامل (*)
  • دارای کامپوننت مدیریت هوشمند مطالب Front End Smart Content Manager (*)
  • قابلیت درج مطلب توسط کاربران در بخش کاربری سایت (*)

• امکان ایجاد / ویرایش/حذف مجموعه، مطلب و ماژول در بخش کاربری سایت (*)
  • پشتیبانی از جوملا 2.5
  • دارای 10 طرح و استایل متفاوت
  • دارای بسته ی آماده نصب (QuickStart)
  • قابلیت واکنش گرایی Responsive Full
  • امکان تغییر ماژول بندی و طرح بندی صفحات
  • قابلیت درج تایپو گرافی های متنوع برای محتواهای سایت
  • دارای فرم ساز RSForm
  • دارای فرم آماده تماس با ما
  • دارای ماژولهای SP Image Gallery و Simple Youtube Module و Slideshow Pro SP2 و SP Simple Map و News Show SP2

دموآنلاین:

برای مشاهده ی دموی فارسی به لینک زیر مراحعه فرمایید

تصاویر این بسته:

do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14137069493.jpg do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14137069492.png do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14137069491.png do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14137072032.jpg do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14137072031.jpg do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14137072033.jpg

بخشهای داخلی سایت:

do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14137073261.jpg do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14137073262.jpg do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14137073263.jpg do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14137094441.jpg

تصاویری از محیط کامپوننت :Front End Smart Content Manager

do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14137101301.jpg do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14137101302.jpg do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14137094441.jpg

مشاهده کامل مطلب در سایت :

بسته چند منظوره و آماده نصب پیشگام(رایگان)

دانلود از سرور انجمن:

********.COM_PishGam_QuickStart_Free دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

دانلود از سرور سایت:

دانلودبسته چند منظوره و آماده نصب پیشگام(رایگان)

پسورد فایل : WWW.********.COM

برای سفارش بسته تجاری (همراه با کامپوننت تجاری Front End Smart Content Manager ) بروی لینک زیر کلیک نمایید.

بسته چند منظوره و آماده نصب پیشگام همراه با کامپوننت مدیریت هوشمند مطالب FrontEnd Smart Content Manager(تجاری)

امیدوارم که توانسته باشیم قدمی کوچک برای دوستان عزیز جوملافرومی برداشته باشیم.

ارادتمند

حجت مردانه زاده

سلام مهندس

جسارتا بنده نصب کردم اما به شکل زیر لور میشه

علتش را میشه بفرمائید

متشکرم

attachment.php?attachmentid=9316&stc=1

attachment.php?attachmentid=9317&stc=1

سلام

من این بسته رو دانلود کردم و نصب کردم ولی نه تو لوکال و نه تو هاست وارد هیچ لینکی نمی شه یا هر منو ای هم خودم می سازم وارد نمی شه

اپدیتشم کردم مشکل حل نشد

آقایون پسورد www.********.com من قالب رو تنها میخوام کی داره
با سلام خدمت شما میتونید سرورس قالب رو از بسته خارج کنید .در پوشه قالبهای جایی که میخواهید نصبش کنید کپی کنید بعد از طریق منوی نصب/حذف » کاوش . جوملا اقدام به جستجو و نصب قالب کنید. موفق باشید و سربلند

اگر فقط قالب رو می خوای به پوشه قالب ها برو و قالب رو زیپ کن و هرجای دیگه ای که دوست داشتی نصب کن اگر هم احیاناً با مشکل زبان قالب مواجه شدی و سیستم خطای عدم وجود زبان رو داد فایل های زبان قالب رو پیدا کن و دستی توی پوشه های مورد نظر پست کن > می تونی هم فایلهای زبان رو در خود قالب قرار بدی و دوباره زیپ کنی و نصب بفرمایی .

که فکر نکنم فایل زبان رو ازت بخواد چون اکثراً من متوجه شده ام که فایل زبان هم در پوشه قالب موجود هست و هم در بخش زبان های سایت هست .(لازم نیست)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری