maralweb

هک شدن سایت

12 پست در این موضوع

سایت بنده دیروز هک شد البته اون سایتی که هک شد تقصیر خودم بود یوزر و پسورد و همون admin , 12345 گذاشته بودم دیگر سایتمو ولی فقط تونستن رمز ورود کاربری شو حذف کنند الان نمی تونم وارد پنل مدیریت شوم

راه حل چیه ؟ راهنمایی فرمایید ؟

و اینکه بهنرین راه های بالا بردن امنیت سایت چیه ؟

و آیا کسی از هکر که شعاری در مورد ترکیه می داد و پرچم ترکیه حک کرده بود اطلاعی داره؟ ایا این حکرها داخلی اند ؟ یا خارجی ؟ ولی به تمام پروژ های من حمله کرده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سایت بنده دیروز هک شد البته اون سایتی که هک شد تقصیر خودم بود یوزر و پسورد و همون admin , 12345 گذاشته بودم دیگر سایتمو ولی فقط تونستن رمز ورود کاربری شو حذف کنند الان نمی تونم وارد پنل مدیریت شوم

راه حل چیه ؟ راهنمایی فرمایید ؟

و اینکه بهنرین راه های بالا بردن امنیت سایت چیه ؟

و آیا کسی از هکر که شعاری در مورد ترکیه می داد و پرچم ترکیه حک کرده بود اطلاعی داره؟ ایا این حکرها داخلی اند ؟ یا خارجی ؟ ولی به تمام پروژ های من حمله کرده

واسه سوال اولتون شما میتونید میتونید مراحل زیر روپیش برین:

1. به مدیریت هاست خود وارد شوید، برای این منظور آدرس - www.yoursite.com:2082 - را در مرورگر خود وارد کنید ، بعد از رفتن به آدرس بالا صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد :

[ATTACH=CONFIG]7266[/ATTACH]

2. بعد از ورود به مدیریت هاست خود ، شما نیاز به ورود به مدیریت پایگاه داده سایت خود دارید. برای این منظور باید به phpmyadmin وارد شوید :

[ATTACH=CONFIG]7267[/ATTACH]

3. بعد از ورود به مدیریت پایگاه داده ، شما باید همانند تصویر زیر پایگاه داده وب سایت خود را انتخاب کنید :

[ATTACH=CONFIG]7268[/ATTACH]

4. حال شما باید جدول مربوط به کاربران سایت را باز کنید، این جدول به نام #__users موجود است. بعد از کلیک برروی نام جدول در سمت راست برروی متن ویرایش یا همان Edit کلیک کنید :

[ATTACH=CONFIG]7269[/ATTACH]

5. در کادر نشان داده شده در تصویر زیر کد 827ccb0eea8a706c4c34a16891f84e7b را جایگزین کد قبلی کنید.

با اینکار رمزو عبور شما به 12345 تغییر پیدا خواهد کرد :

[ATTACH=CONFIG]7270[/ATTACH]

در مرحله آخر دکمه go یا همان save را کلیک کنید تا تغییرات انجام شده برروی پایگاه داده اعمال شود.

حالا به مدیریت وب سایت خود مراجعه کرده و با زدن رمز عبور 12345 وارد مدیریت وب سایت خود شوید.

و اما سوال دوم این هکرها معمولا از ip کشور آلمان استفاده میکنند ولی هنوز مشخص نیست داخلی هستن یا خارجی

این کارو کردم بازم جواب نداد فکر کنم نه تنها پسورد بلکه یوزر کاربری رو هم پاک کردند ؟؟؟؟

این کارو کردم بازم جواب نداد فکر کنم نه تنها پسورد بلکه یوزر کاربری رو هم پاک کردند ؟؟؟؟

اسم تیم چی بوده؟

دقت نکردم چون سریع اطلاعاتاشون پاک کردم ولی متن و شعاراشون ترکیه ای بود همراه با پرچم ترکیه فکر کنم از ایران باشه چون به تمام پروژه های من و سایت اصلی حمله کرده بود

دقت نکردم چون سریع اطلاعاتاشون پاک کردم ولی متن و شعاراشون ترکیه ای بود همراه با پرچم ترکیه فکر کنم از ایران باشه چون به تمام پروژه های من و سایت اصلی حمله کرده بود

برای حل مشکل با یاهو بنده در ارتباط باشین: softreza

تاپیکی که b7610 گفتند انجام دادید ؟ همچنان به مدیریت دسترسی ندارید ؟ خود سایت کار میکنه ؟ مشکل چیه دقیقا ؟ :|

بله انجام دادم ولی در کل این هکر تمام سایت های من که امنیت شون پایین بود هک کرده و اونایی ام که نتونسته فقط یوزر و کاربری شونو حذف کرده و با روش هایی که تو سایت هست اقدام کردم جواب نمی ده حتی خواستم از جدول داده مربوط به یوزر پروژه دیگه استفاده کنم ایپورت می شد و همون جدول داده بین جداول نشون داده نمی شد ؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری