Twin

چگونه فروشگاه ساز قاصدک را مدیریت کنم

7 پست در این موضوع

اول به سایت روبرو بروید .:: به فروشگاه ساز قاصدکـــــ خوش آمدید ::.

toornado.ir

1 - چگونه تصاویر اسلایدر را تغییر بدم ....

2 - چگونه آیکون سایت را عوض کنم ....

3 - چگونه هدر قالب را عوض کنم ....

4 - وقتی پستی ارسال میکنم از کجا ببینم در سایت نمایش داده شده ( ینی : آدرس پست چی میشه؟)

5 - چطوری اخبار داغ و مشتریان را در پایین صفحه تغیر بدم و نوشته های دیگه ای بذارم

6 - و از همه مهمتر چگونه عنوان سایت را تغییر بدم ( ینی : به فروشگاه قاصدک خوش آمدید ----> فروشگاه تورنادو)

اگه یکی شونم میدونید بیان کنید

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

بابت 1 و 2 و 3

تا جایی که من اطلاع دارم توی پوشه images باید همشون رو پیدا کنی

2=modules/mod_InowSlideShow/images/14.jpge

برای 6

باید بری قسمت مدیریت منو ها => خانه یا صفحه اصلی => از قسمت سمت چپ (انتخاب های نمایش صفحه) اسم سایتتون رو تغییر بدید

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

اول به سایت روبرو بروید .:: به فروشگاه ساز قاصدکـــــ خوش آمدید ::.

toornado.ir

1 - چگونه تصاویر اسلایدر را تغییر بدم ....

2 - چگونه آیکون سایت را عوض کنم ....

3 - چگونه هدر قالب را عوض کنم ....

4 - وقتی پستی ارسال میکنم از کجا ببینم در سایت نمایش داده شده ( ینی : آدرس پست چی میشه؟)

5 - چطوری اخبار داغ و مشتریان را در پایین صفحه تغیر بدم و نوشته های دیگه ای بذارم

6 - و از همه مهمتر چگونه عنوان سایت را تغییر بدم ( ینی : به فروشگاه قاصدک خوش آمدید ----> فروشگاه تورنادو)

اگه یکی شونم میدونید بیان کنید

ممنون

1- از قسمت ماژول ها میتونید تصاویر اسلاید شو رو تغییر بدین

2-داخل پوشه template فایل آیکون هست تغییرش بدین

3- لوگو سایت هم از داخل cpanel به پوشه template برید بعد قالب zt-opes25 و بعد پوشه images و فایل logo1.png رو تغییر بدین

4- محصول اگه اضافه کنید که مستقیم در صفحه قابل مشاهده هست اما اگر پست گذاشتین از یک منو هم براش تعریف کنید تا به مطلب دسترسی داشته باشید

5- از قسمت ماژولها

6- در منوها روی منوی اصلی(منوی که شکل ستاره جلوش هست و صفحه اصلی سایت هست) باز کنید و از سمت چپ (انتخابهای نمایش صفحه) رو بزنید و تغییر بدین

ارسال شده در (ویرایش شده)

من 4 رو متوجه نشدم

اما بابت 5 هم باید مطلب جدیدی که ایجاد میکنید رو مجموعه اش رو به ماژول اخبارتون الحاق کنید

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

من 4 رو متوجه نشدم

اما بابت 5 هم باید مطلب جدیدی که ایجاد میکنید رو مجموعه اش رو به ماژول اخبارتون الحاق کنید

یعنی درقسمت محصولات فروشگاه برید و تمام محصولات نمونه رو حذف کنید و همینطور مجموعه سپس مجموعه های که میخواهید را ایجاد کنید و مجدد محصولات را اضافه کنید

پیروز باشید*

دست همگیتون درد نکنه ----> درست شد

فقط لوگو و آیکون تغییر نکرد

و اینکه چطوری آمار سایت را به نمایش بذاریم؟

وقتی عنوان رو عوض می کنم

کادر نوع گزینه منو قرمز میشه و میخاد که یک نوع رو انتخاب کنم

چکار باید کرد ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری