farhady

نحوه انتقال مجدد سایت از سرور به لوکال

11 پست در این موضوع

سلام

دوستان من یه سایتی داشتم که چون هاستم زمانش تموم شد ازش بک آپ گرفتم.

حالا میخوام یه سایت دیگه طراحی کنم ولی میخوام تو یه بخشهایی از سایت از سایت قبلی کمک بگیرم.

امکانش هست که سایت قبلی رو به لوکال منتقل کنم و در صورت نیاز ویرایشش کنم؟

اگر امکان داره لطفا راهنمایی کنید چطور؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

خیلی ممنون از جوابتون.

آقا حجم فایلم 150 مگ بود در طی مراحل import میگفت حجم فایل زیاده و بیش از 88 مگه.

امکان انتقال نیست!

میشه راهنمایی کنید؟

با تشکر.

ایمپورت ؟ 150 مگ ؟ شما فایل بک آپ رو مگه دارید میریزید داخل پایگاه داده ؟ :|

الان شما چه فایلی دارید دقیقا ؟ با چه روشی بک آپ گرفتید از سایت قبلی ؟

ایمپورت ؟ 150 مگ ؟ شما فایل بک آپ رو مگه دارید میریزید داخل پایگاه داده ؟ :|

الان شما چه فایلی دارید دقیقا ؟ با چه روشی بک آپ گرفتید از سایت قبلی ؟

سلام

من الان فایل فول بک آپ که از Cpanel برداشتم دارم. حجمش 150 مگه و پسوندش tar.gz هستش.

من فایل بک آپ رو داشتم میریختم دیگه. پس فایل چی رو بریزم؟

سلام

برای انتقال

همه فایل ها رو زیپ کنید و در مسیر روت لوکال بریزید

و داخل پی اچ پی ادمین شده و از دیتابیس هم بک آپ بگیرید و در پی اچ پی ادمین لوکال ریستور کنیدش ( حجمش پایینه و میشه )

حق یارتان

سلام

برای انتقال

همه فایل ها رو زیپ کنید و در مسیر روت لوکال بریزید

و داخل پی اچ پی ادمین شده و از دیتابیس هم بک آپ بگیرید و در پی اچ پی ادمین لوکال ریستور کنیدش ( حجمش پایینه و میشه )

حق یارتان

سلام

متاسفانه من الان دو ماهه که سایتم بسته شده است و دیگه دسترسی به سایتم ندارم. تنها فایل فول بک آپم رو دارم. با این فایل

کاری میشه کرد یا نه؟

مسئله بعد: اینکه گفتید همه فایل ها رو زیپ کنم، منظورتون اینه که برم تو سی پنل و اونجا اینکارو بکنم؟ مسیر روت لوکال کجاست؟

چطوری توی پی اچ پی ادمین لوکال ریستورش کنم؟

پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم.

بله منظورم اینه که ابتدا به سی پنل برید و در بخشی که تمام فایل های سایتتون هست مثل : administrator , components و ... ( منظور تمامی فایل ها و پوشه هاست ) بصورت فایل زیپ کنید و دانلود کنید در سیستم

اگه لوکال ومپ استفاده میکنید در پوشه www یه پوشه با اسم سایتتون ( مثلا topmihan ) ایجاد کنید و فایل هایی که از هاستتون دانلود کردین رو در اونجا اکسترکت کنید

برای دیتابیس :

ابتدا در سی پنل با کلیک روی گزینه phpMyAdmin وارد این محیط میشین

روی دیتابیس سایتتون کلیک کنید تا انتخاب بشه ، سپس به سربرگ Export برید گزینه کاستوم رو انتخاب کنید و Select All را بزنید

سپس نوع Compression رو بر روی زیپ بذارید و در آخر با کلیک روی کلمه go فایلی برای دانلود میاد که با دریافت اون روی سیستم

در لوکال نیز به بخش پی اچ پی مای ادمین برید و یک دیتابیس ایجاد کرده و با کلیک روی سربرگ ایمپورت فایل دیتابیسی که دانلود کردین رو وارد کرده

در انتها نیز ( وقتی تمام کارهای بالا رو انجام دادید ) فایل configuration.php سایت شما در لوکال بالا میادش

حق یارتان

بله منظورم اینه که ابتدا به سی پنل برید و در بخشی که تمام فایل های سایتتون هست مثل : administrator , components و ... ( منظور تمامی فایل ها و پوشه هاست ) بصورت فایل زیپ کنید و دانلود کنید در سیستم

اگه لوکال ومپ استفاده میکنید در پوشه www یه پوشه با اسم سایتتون ( مثلا topmihan ) ایجاد کنید و فایل هایی که از هاستتون دانلود کردین رو در اونجا اکسترکت کنید

برای دیتابیس :

ابتدا در سی پنل با کلیک روی گزینه phpMyAdmin وارد این محیط میشین

روی دیتابیس سایتتون کلیک کنید تا انتخاب بشه ، سپس به سربرگ Export برید گزینه کاستوم رو انتخاب کنید و Select All را بزنید

سپس نوع Compression رو بر روی زیپ بذارید و در آخر با کلیک روی کلمه go فایلی برای دانلود میاد که با دریافت اون روی سیستم

در لوکال نیز به بخش پی اچ پی مای ادمین برید و یک دیتابیس ایجاد کرده و با کلیک روی سربرگ ایمپورت فایل دیتابیسی که دانلود کردین رو وارد کرده

در انتها نیز ( وقتی تمام کارهای بالا رو انجام دادید ) فایل configuration.php سایت شما در لوکال بالا میادش

حق یارتان

سلام

دوست عزیز با تشکر از راهنماییتون.

من مراحل بالا رو انجام دادم. ولی هنگام زدن اسم سایت از طریق لوکال خطای زیر رو برای من میاره:

Site error: the file E:\xampp\htdocs\Golflow\plugins\system\rsfppaypal\rsfppaypal.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.4.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

ظاهرا نیاز به یک لودر داره که من ندارم. میشه راهنمایی کنید الان باید چیکار کنم؟

آموزش نصب ioncube بر روی xampp نسخه 1.7 به بالا _ اختصاصی انجمن جوملای ایران

آموزش روش نصب و فعال سازی IonCube (یون کیوب) بر روی لوکال سرور xampp

اگه دیدید مسیر ها اون چیزی نیست که در آموزش اومده به این دلیله که ورژن آموزش با ورژن نرم افزار شما متفاوته . از آموزش متناسب استفاده کنید و زمپ ورژن توضیح داده شده رو نضب کنید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری