حجت مردانه زاده

دانلود BM Slide Login ماژول زیبای لوگین شناوری و طرح دار+زبان و طرح کاملا فارسی

8 پست در این موضوع

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14148602631.jpg

وبسایت جوملایی یکی از انعطاف پذیرترین سیستمهای مدیریت محتواست که دارای چندین هزار افزونه و پلاگین مختلف برای کارهای و عملکردهای مختلف در سایت میباشد.

ماژول بسیار زیبای BM Slide Login فارسی با طرح و فونتهای کاملا فارسی و بهینه شده برای شما کاربران عزیز قرار داده شده است.

در این ماژول فونتهای فارسی در سورس نصبی ماژول ست شده اند و فونتها از روی سرور سایتی که ماژول در آن نصب شده است.خوانده میشود.

ویژگیهای این ماژول:

• قابل نصب بروی جوملا 2.5 و 3.0
  • دارای مدیریت و کاربری کاملا فارسی
  • بهینه سازی و ادیت CSS
  • دارای 6 استایل زیبا
  • دارای حالت متحرک و شناور و ثابت
  • قابلیت پیروی از تکنیک FontFace
  • پشتیبانی از فونتهای فارسی BYekan - BCompset - BKoodakBold - BShiraz - BTehran - BTitrBold - BTitrTGEBold

do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14149218643.pngdo.php?thmbf=joomlaforum.ir_14149218642.png

do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14149219411.pngdo.php?thmbf=joomlaforum.ir_14149219412.png

do.php?thmbf=joomlaforum.ir_14149219413.png

برای مشاهده ی دموی انگلیسی به لینک زیر مراحعه فرمایید

پیشنمایش

دانلود از سرور انجمن:

Afzoneha.com_Persian_mod_bm_slide_login دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

مشاهده کامل توضیجات ماژول در سایت:

http://afzoneha.com/مرکز-دانلود/جوملا/افزونه-های-کاربردی/item/9532-ماژول-زیبای-لوگین-شناور-و-طرح-دار-bm-slide-login-فارسی

ارادتمند

حجت مردانه زاده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام چرا سایت http://www.afzoneha.com باز نمیشه بار ها امتحان کردم اما باز نمیشه سری گذشته هم که قالبی رو منتشر کرده بودید دموی انلاین باز نمیشد

لطفا یه برسی کنید.

دوست عزیز سایت افزونه ها روی سرور ایران هست.در حال انتقال روی سرور اروپا هستیم..انشالله در همین هفته ، کارهای انتقالش نهایی میشه...

بنده عذر میخوام از شما...gift

سلام

حجت جان بزار رو همین ایران باشه ، بختره بابا ... ! :didi:

من تا حرف a رو میزنم اتومات سایتت در عرض یه چشم به هم زدن باز میشه . !! :nasihat:

حقیقتا من تا حالا کلی از سایتتون استفاده بردم

خیلی چیزای خوبی میذارید

با سلام
میخواستم بدونم کد کپچا رو برای این ماژول چطوری میتونم فعال کنم. همه تو سیستم k2 و هم پلاگین مربوطه رو فعال کردم و کدهای خصوصی و عمومی رو هم از گوگل گرفتم و در محل خودشون قرار دادم. تو فرم تماس با ما نمایش داده میشه ولی برای این ماژول نمایش داده نمیشه.

در ضمن تغییرات مربوط به فرم ثبت نام این فرم رو از کجا میشه انجام داد. مستقیما از قسمت کدهای اچ تی ام ال انجام میشه؟ در بخش ادمین ماژول که امکاناتی نیست

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

در 44 دقیقه قبل، sado1214 گفته است :

با سلام
میخواستم بدونم کد کپچا رو برای این ماژول چطوری میتونم فعال کنم. همه تو سیستم k2 و هم پلاگین مربوطه رو فعال کردم و کدهای خصوصی و عمومی رو هم از گوگل گرفتم و در محل خودشون قرار دادم. تو فرم تماس با ما نمایش داده میشه ولی برای این ماژول نمایش داده نمیشه.

در ضمن تغییرات مربوط به فرم ثبت نام این فرم رو از کجا میشه انجام داد. مستقیما از قسمت کدهای اچ تی ام ال انجام میشه؟ در بخش ادمین ماژول که امکاناتی نیست

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

پیدا کردم محلش رو. فقط همون قطعه کد <div> که گوگل داده بزارم کافیه؟

باسلام 

باتوجه به اینکه این تاپیک ماله 2-3سال پیش هست نمیدونم منظورتون کدام بخش هست دقیقا اما گوگل کدهایی که میده عموماً با تگ جاوااسکریپت شروع میشه!

کد کاملش رو بگذارید تا بتونیم راهنمایی کنیم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری