m3hdi

آموزش بوت استرپ 3.3

7 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

akcu1y3f-624x222.jpg

قرار هستش که در این تاپیک به آموزش بوت استرپ ورژن 3 بپردازم . هر هفته یک بار یک پست جدید در این زمینه در این تاپیک ارسال می کنم . امیدوارم که این مطالب برای شما دوستان مفید باشه .

به همراه آپدیت مطالب در بلاگ شخصی خودم که با عنوان " مهدی طیبی " است ، در این تاپیک نیز مطالب ارسال می شود . در صورتی که سوالی دارید می توانید هم از این تاپیک استفاده کنید و هم در صفحه مربوط به آموزش داخل بلاگ سایت سوالات خودتون بپرسید حتما پاسخگو هستم . مورد آخری که لازم هستش بگم تمامی اطلاعات مربوط به این آموزش ها هیچ گونه کپی نیست و از شما دوستان هم خواهشمندم که در صورت کپی کردن مطالب منبع و لینک مربوط به آن صفحه رو نیز قرار بدهند .

آموزشی که قرار دادم ، تبدیل به فایل PDF شده ولی برای مشاهده آموزشش می توانید به لینک منبع که قرار داده شده مراجعه کنید .

لینک منبع : [http://www.mehditayebi.ir/tutorial/bootstrap-tutorial-introduction/"]آموزش بوت استرپ – مقدمه و پیاده سازی پروژه[/url]

دانلود فایل PDF به صورت لینک مستقیم .

لینک دانلود از انجمن : [ATTACH=CONFIG]7493[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط saber
تگ آموزش

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از انجایی که شما را می شناسم و می دونم این تاپیک ادامه دار خواهد بود تاپیک را مهم می کنم چراکه نیاز خیلی از طراحان این روزها بوت استرپ و استفاده از این فریم ورک محبوب در جوملا هست

ارسال شده در (ویرایش شده)

grid-system-bootstrap-624x222.jpg

در قسمت دوم از مجموع آموزش بوت استرپ به بحث درباره گرید بندی و شبکه بندی بوت استرپ پرداخته شده . همچنین کلیه دستوراتی که در ارتباط با گرید بندی بوت استرپ وجود دارد ، به همراه ذکر مثالی توضیح داده شده است . این آموزش نیز مانند دیگر آموزش قبلی به صورت PDF برای راحتی کار شما کاربران قرار داده شده است .

لینک منبع : آموزش بوت استرپ – گرید بندی

دانلود فایل PDF به صورت لینک مستقیم .

لینک دانلود از انجمن : [ATTACH=CONFIG]7494[/ATTACH]

همچنین از دوستان خواهش می کنم برای ادامه روند آموزش در صورت کپی کردن مطالب لطفا لینک منبع مربوط به مطلب را نیز در انتهای پست قرار بدهید .

با تشکر از دوستان .

ویرایش شده در توسط m3hdi

این یکی از واجب ترین آموزش هایی که تا بحال دیدم در این خصوص

سلام

من با اجرای این آموزش در منوهای جوملا 2.5 مشکل دارم

در جوملا 2.5 منوها استایل رو نمی گیرن

چکار کنم ؟

فقط کلاس menu رو میگیرن

سلام

من با اجرای این آموزش در منوهای جوملا 2.5 مشکل دارم

در جوملا 2.5 منوها استایل رو نمی گیرن

چکار کنم ؟

فقط کلاس menu رو میگیرن

دوست عزیز تاپیک مختص مربوط میشه به آموزش بوت استرپ به تنهایی و فعلا درباره آموزش و تبدیل قالب به جوملا بحثی صورت نگرفته .

لطفا سوالی دارید در تاپیکی جداگانه و مختص به این موضوع سوالتون بپرسید . با تشکر .

سلام

دوستی در انجمن برنامه نویس فیلم های آموزشی به صورت رایگان تهیه کرده ، من الآن فیلم ها رو دیدم خیلی خوب آموزش داده گفتم دوستانی که نیاز دارند دانلود و مشاهده کنند :

آموزش: .::دانلود کنید::. آموزش بوت استرپ به صورت تصویری و کاملا رایگان

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری