s77sh

عدم نمایش صحیح سایت در سرور

8 پست در این موضوع

با سلام به همه ی دوستان و عرض تسلیت برای این ایام.

من قالبی با نام TX Vibration رو در لوکال فارسی سازی کردم و از سالم بودن بسته نصبی که با آکیبا بک آپ گرفتم مطمئن شدم.

ولی وقتی روی هاست نصب میشه، (در دو سرور هم تست شده، یکی مشتری یکی هم سرور خودم) مثل عکس دومی میشه.

تا جایی که من فهمیدم در سرور تا زمانی که CSS Minify رو فعال نکنم در تنظیمات قالب، استایل ها بصورت کامل اونجوری که من تغییرشون دادم لود نمیشن.

ولی جالب اینجاست که مشکل جاوا اسکریپت ها با JS Minify حل نمیشه.

[ATTACH=CONFIG]7370[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7371[/ATTACH]

با مرورگر های مختلف هم تست کردم.

دوستان به نظر شما مشکلش از چیه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

احتمالا اطلاعات رو از کش جوملا میگیره شما کش جوملا رو خالی کنید و مجدد تست کنید

احتمالا اطلاعات رو از کش جوملا میگیره شما کش جوملا رو خالی کنید و مجدد تست کنید

کش رو بیشتر از 4 بار خالی کردم عزیز. ولی اتفاقی نیوفتاد.

تنظیمات فشرده سازی و کش قالب و جوملا هر چیزی که داره مخصوصا css خاموش کنید تست کنید . پر از ارروره الان . نمیخونه کد هارو .

این لینک هم 404 داره : http://demo.joomd.ir/tx_vibration/modules/mod_parallaxslider/assets/css/custom.css

آقا مسعود کلا همچین فایلی در لوکال هم نیست. یعنی در پوشه P:\xampp\htdocs\tx_vibration\modules\mod_parallaxslider\assets\css همچین فایلی ندارم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری