oxsin

rtl کردن یکی صفحه ها

17 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من سایتم را آپلود کردم و مشکلی که دارم وقتی که در منو یک صفحه جدید درست میکنم صفحه مورد نظر rtl نشده نشان داده می شود .

ویرایش شده در توسط oxsin

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان

من سایتم را آپلود کردم و مشکلی که دارم وقتی که در منو یک صفحه جدید درست میکنم صفحه مورد نظر rtl نشده نشان داده می شود . من یکی از این صفحه ها رو میزارم شما فقط بگید که کجا برم که درست بشه و چه کدی به آن اضافه کنم .

shiksazan - تعمیرات ساختمانی

نسخه k2 که استفاده نمودین rtl بوده؟

نسخه کا2 فارسی رو نصب کنید مشکلتون برطرف میشه: مهم کامپوننت k2 با تاریخ کاملا شمسی نسخه ارس جوملا ورژن نهایی K2_v2.6.8

خیلی ممنون که راهنمایی کردید ولی فکر نمیکنم که از کامپونت باشه اگر هم باشه بیخیال بشم بهتره چون خیلی وقت گذاشتم تا به اینجا رسوندمش میشه فقط بگی این صفحه تو کدوم فایل جوملا هست که هر چه گزینه left باشه right کنم

خیلی ممنون که راهنمایی کردید ولی فکر نمیکنم که از کامپونت باشه اگر هم باشه بیخیال بشم بهتره چون خیلی وقت گذاشتم تا به اینجا رسوندمش میشه فقط بگی این صفحه تو کدوم فایل جوملا هست که هر چه گزینه left باشه right کنم

من چک کردم از کا2 بود نسخه کا2 تون رو با این نسخه بروزرسانی کنید

من چک کردم از کا2 بود نسخه کا2 تون رو با این نسخه بروزرسانی کنید

خوب قبل از خرید کامپونت چندتا سوال دارم که چون شما وارد هستید میپرسم

1- سایت من به زبان انگلیسی تعریف شده و اگه به فارسی تبدیل کنم هیچی دیده نمیشه آیا اگر این کامپونت را قرار دادم مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

2- خیلی چیزها را با کی 2 ساختم بعد از بروزرسانی با این کامپونت فارسی متحویات خراب نمی شوند ؟

3- نحوه بروز رسانی به کامپونت فارسی چطوری انجام میشه من فقط بروز رسانی به همون سازنده اصلی کاپونت رو بلدم ؟

خوب قبل از خرید کامپونت چندتا سوال دارم که چون شما وارد هستید میپرسم

1- سایت من به زبان انگلیسی تعریف شده و اگه به فارسی تبدیل کنم هیچی دیده نمیشه آیا اگر این کامپونت را قرار دادم مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

2- خیلی چیزها را با کی 2 ساختم بعد از بروزرسانی با این کامپونت فارسی متحویات خراب نمی شوند ؟

3- نحوه بروز رسانی به کامپونت فارسی چطوری انجام میشه من فقط بروز رسانی به همون سازنده اصلی کاپونت رو بلدم ؟

مشکلی ایجاد نمیشه کلا واسه بروزرسانی هم از قسمت مدیریت افزونه نصب کنید

ضمنا این کامپوننت باید رایگان باشه مثل اینکه دوستمون پولیش کردن شما از لینک زیر دانلود کنید

K2v2.6.8-farsi

خیلی ممنون که تا حالا به من کمک می کنید منم به بچه های خوزستانی کمک میکنم تماس با ما رو چک کن

دوست عزیز من بر روی لوکال هاست امتحان کردم و نصب شد ولی یک ارور در کی 2 داد ولی هیچ صدمه به سایت وارد نکرد ولی متاسفانه صفحه مورد نظر من باز هم rtl نشد متاسفانه

ارور

[ATTACH=CONFIG]7383[/ATTACH]

صفحه مورد نظر

[ATTACH=CONFIG]7384[/ATTACH]

در تنظیمات قالب ببینید گزینه ای برای rtl کردن هست یا خیر . قالب های زیبای رایگان و راست چین شده در انجمن و در اینترنت به وفور هست که وقت صرف راست چین کردن نکنید . خیلی قالب خاصی هم نیست .

یک مثال دم دست قالب رایگان فارسی : هدیه قالب رایگان جوملا

ضمنا این کامپوننت باید رایگان باشه مثل اینکه دوستمون پولیش کردن شما از لینک زیر دانلود کنید

لطفا به عنوان تاپیک به قول شما پولی شده دقت کنید ، تابع تاریخ شمسی این کامپوننت برای نخستین بار توسط تیم ارس جوملا باز نویسی شده . فکر نمیکنم این مبلغ در ازای چنین کار با ارزشی زیاد باشه و شایسته ی این طرز بیان . متشکرم .

در تنظیمات قالب ببینید گزینه ای برای rtl کردن هست یا خیر . قالب های زیبای رایگان و راست چین شده در انجمن و در اینترنت به وفور هست که وقت صرف راست چین کردن نکنید . خیلی قالب خاصی هم نیست .

لطفا به عنوان تاپیک به قول شما پولی شده دقت کنید ، تابع تاریخ شمسی این کامپوننت برای نخستین بار توسط تیم ارس جوملا باز نویسی شده . فکر نمیکنم این مبلغ در ازای چنین کار با ارزشی زیاد باشه و شایسته ی این طرز بیان . متشکرم .

جناب آشوری عزیز بنده منظورم این بود که رایگان هم موجوده همین نسخه و قصد جسارت و توهین به کسی رو ندارم،اگر بد حرف زدم پوزش مطلبم

مسعود جان داداش من کل قالب های رایگان رو دانلود کردم ولی دیدم این خیلی بکارم میاد مشکلم هم فقط این صفحه مونده

جناب آشوری عزیز بنده منظورم این بود که رایگان هم موجوده همین نسخه و قصد جسارت و توهین به کسی رو ندارم،اگر بد حرف زدم پوزش مطلبم

آقا رضا شما خوبین که به فکر دوستان انجمن هستید ولی کاش مشکل من رو حل میکرید تا این تایپک بسته بشه

یه مشکل دیگه دارم دوستان تو سرچ کردن گوگل هست میخوام تعرفی از سایت رو زیر آدرس سایت بزارم چطور ممکن همچین کار رو انجام بدم . خودتون در تصویر ببینید که چه چیزی در سایت من نوشته شده نمیدونم چی هست .

[ATTACH=CONFIG]7385[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط oxsin

آقا رضا شما خوبین که به فکر دوستان انجمن هستید ولی کاش مشکل من رو حل میکرید تا این تایپک بسته بشه

شما از این قالب استفاده کردین: http://www.takwd.ir/free-templates/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%DA%86%D9%86%D8%AF%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D8%B1%D9%87-Effortless-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-3.3-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-Themeforest.html

چون این خودش قابلیت RTL داره فقط باید تو تنظیمات قالب بیارین

واسه مشکل جدیدتون میبایست اول فایل htaccess.txt رو به .htaccess تبدیل کنید نقطه اول باشه بعد تو مدیریت جوملا تنظیمات کلی قسمت سئو همه رو حالت بله قرار میدی و تو قسمت سمت چپ توضیحات و کلمات کلیدی سایت رو وارد میکنی برای جدا کردن هر کلمه کلیدی از , استفاده میکنی

ویرایش شده در توسط reza jafari

شما از این قالب استفاده کردین: http://www.takwd.ir/free-templates/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%DA%86%D9%86%D8%AF%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%88%D8%B1%D9%87-Effortless-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-3.3-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-Themeforest.html

چون این خودش قابلیت RTL داره فقط باید تو تنظیمات قالب بیارین

واسه مشکل جدیدتون میبایست اول فایل htaccess.txt رو به .htaccess تبدیل کنید نقطه اول باشه بعد تو مدیریت جوملا تنظیمات کلی قسمت سئو همه رو حالت بله قرار میدی و تو قسمت سمت چپ توضیحات و کلمات کلیدی سایت رو وارد میکنی برای جدا کردن هر کلمه کلیدی از , استفاده میکنی

اره همین سایته رضا جان ولی کدوم تنظیماتش رو

می تونید از فایل زبان فارسی و css های کامپوننت که در بسته افزونه موجوده استفاده کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری