reza jafari

آخرین نسخه فارسی ویرچومارت 2.6.6 برای جوملا 2.5 و 3

15 پست در این موضوع

حتما تا به حال نام ویرچومارت را شنیده اید، این افزونه هرچند یک فروشگاه ساز قدیمی تحت جوملاست ولی با توجه به هسته قدرتمند، بروزرسانی های مداوم و انتشار پلاگین ها و ماژول های رایگان و تجاری توانسته است نیاز بسیاری از طراحان سایت های جوملایی را برای راه اندازی فروشگاه های آنلاین تحت جوملا برطرف نماید. فروشگاه ساز ویرچومارت هسته قدرتمندی دارد و پس از گذشنن مدت ها از انتشار نسخه اولیه، همچنان ساختار این افزونه تغییری پیدا نکرده و با این حال کماکان به عنوان یکی از بهترین فروشگاه سازهای تحت جوملا از آن نام برده می شود. در این قسمت آخرین نسخه این فروشگاه ساز قدرتمند تحت جوملا یعنی نسخه 2.6.6 را بصورت کاملا فارسی برای استفاده عموم قرار میدهیم، در ادامه با برخی امکانات این فروشگاه ساز قدرتمند و برخی ماژول ها و پلاگین های آن آشنا خواهید شد.

[ATTACH=CONFIG]7380[/ATTACH]

این فروشگاه ساز پلاگین ها و ماژول های زیادی دارد که برخی رایگان و برخی تجاری هستند، در زیر برخی از الحاقات آن به همراه فایل های ضمیمه قرار داده شده است که عبارت اند از:

ماژول نمایش دسته بندی های ویرچومارت

ماژول جستجو در فروشگاه

ماژول نمایش محصولات ویژه

ماژول نمایش تولید کنندگان

در این نسخه زبان فارسی بطور کامل روی بسته هماهنگ شده است و با نصب فروشگاه ساز با محیطی کاملا فارسی روبرو خواهید شد.

ابتدا بسته com_virtuemart.2.6.6 را دانلود و نصب نمایید که شامل فروشگاه ساز و فارسی ساز است

سپس بسته vm2.6.6_modules را نصب نمایید که شامل ماژول ها و پلاگین های مورد نیاز است.

دانلود آخرین نسخه ویرچومارت 2.6.6 بصورت فارسی:

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_14152915971.zip

دانلود ماژول ها و پلاگین های مور نیاز ویرچومارت:

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_14152915972.zip

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
عزیزم واسه من نصب نشده رو جوملا 2.5.27

چه کنم؟

درود

چه خطایی میده ؟

سلام من نصب کردم اما وقتی میخوام یک محصول یا یک مجموعه محصول تعریف کنم دکمه های ذخیره، ذخیره و بستن، انصراف کامپوننت کار نمیکنه اما دکمه های راهنما سطح دسترسی کار میکنه

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من اینبار رو 2.5.28 نصب کردم ماژولها رو هم نصب کردم کار کرد و بعد از چند دقیقه اعلام آپدیت کرد که به نسخته 2.6.14 بروزرسانی آنلاین شد و کامل کار میکنه.

دست دوستان درد نکنه عال بود

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان سبد خریدم به مشکل برخورده.

بعد از انتخاب محصول هیچ محصولی در سبد خرید قرار نمیگیره و خالیه.

راهنمایی میفرمایید.

متشکرم

ویرایش شده در توسط fsdfsd2020

دوست عزیز

من نصب کردم و با موفقیت انجام شد

ولی تغییری نکرد

چچوری سایت فروشگاه فعال میشه؟؟

درود و ضن خوشامد

بعد از نصب و فعال سازی ، گزینه ای به اسم ویرچومارت در کامپوننت های شما اضافه خواهد شد

از اونجا میتونید محصولات خود رو تعریف کنید

از اونجاییم که مبتدی به نظر میاید پیشنهاد میدم فایل زیر رو مطالعه کنید

آموزش جوملا 2.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال

درود و ضن خوشامد

بعد از نصب و فعال سازی ، گزینه ای به اسم ویرچومارت در کامپوننت های شما اضافه خواهد شد

از اونجا میتونید محصولات خود رو تعریف کنید

از اونجاییم که مبتدی به نظر میاید پیشنهاد میدم فایل زیر رو مطالعه کنید

آموزش جوملا 2.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال

سلام

ممنون از شما

در کامپوننت اضافه شده ولی نمایش سایت رو میزنم فروشگاه را نشان نمیدهد

تشکر میکنم راهنمایی بفرمایید

با نصب کامپوننت تو سایت اتفاقی نمیوفته

شما باید داخلش محصول و مجموعه های خودتون رو تعریف کنید

سپس منوهای خودتون رو بسازید تا نمایش داده بشه

لینک آموزش جوملا رو بررسی کنید

من کامپوننت رو نصب کردم

این ارور رو دریافت کردم::

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

امکان شناسایی فایل manifest وجود ندارد

com_virtuemart.2.6.6 installation failed

دوستان من بدبخت شدم کل سایتم داغون شد ....نسخخه 3.0.14 رو روی جوملا 2.5 نصب کردم کل سایتم بهم ریخت میشه اینو پاکش کرد ؟خمون ورژن قبللیو نصب کنم ....خواهش میکنم کمکم کنید

نسخه 3.0.14 با جوملا 2.5 سازگاره . شما جولاتون رو به آخرین نسخه 2.5 بروز کنید یه بار دبیگه نصب کنید . بعد توضیح بیشتری بدید که داغون شد یعنی دقیقا چی شده ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری