tnacym

قالب 1.7 callie rush

8 پست در این موضوع

با سلام

من کوییک استارت این قالب رو نصب کردم ولی با توجه به اینکه 1.7 بود خواستم به 2.5 ارتقاء بدم .پکیج 2.5 رو روش آوررایت کردم ولی بعدش دیگه قالب رو نشون نمی داد و می رفت رو قالب های پیش فرض خود جوملا . .در صورتی که توی سایتش زده که با 2.5 سازگاری داره . حتی افزنه ی خود قالب تنها رو روش نصب کردم ولی ارور می داد و می گفت این قالب وجود داره ولی تو قسمت قالب ها چیزی نشون نمی داد Current Joomla Product Compatibility List

می خواستم ببینم کسی با این قالب کار کرده ؟ اگه راهنمایی کنید ممنون می شم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام . این لینک رو دیدم همون موقع که می خواستم آپدیت کنم . ولی هیچ آپیدتی نشون نمی داد . واسه همین بسته ی 2.5 رو آوررایت کردم . شاید واسه ایننکه ورژن کوئیک استارتش 1.7.0 بود و آخرین ورژن 1.7 نبود . چون تو این سایت نوشته باید آخرین ورژن 1.7 باشه . اگر به آخرین ورژن 1.7 آپدیت کنم درست می شه ؟ چطوری باید این کارو بکنم؟

به آخرین ورژن 1.7 یعنی 1.7.5 هم ارتقاء دادم ولی بازم تو قسمت آپدیت می نویسه There are no updates available at the moment. Please check again later.

از منوی افزونه ها سربرگ دیتابیس / دیتابیس رو فیکس کنید دوباره آپدیت بزنید ببینید پیدا میکنه ؟

[ATTACH=CONFIG]7392[/ATTACH]

تب دیتابیس نداره ؟ فکر کنم وقتی آپدیت کردم اینطوری شد . قبلش داشت

سلام . لطفا اگه کسی می دونه باید چی کار کنم راهنمایی کنه . ممنون می شم . چون خیلی ضروریه . ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری