Payam.Hayati

قیمت گذاری و نظر دهی بر روی این قالب بازی - Game Template

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

لظفا" نظرات و پیشنهادات + هزینه ای که بر روی این طرح قرار می دید بیان کنید.

[ATTACH=CONFIG]7390[/ATTACH]

پیش نمایش آنلاین

---------------

پیش نمایش تصویر

------------------------

زبان های استفاده شده : JS,jQuery,HTML5,CSS,CSS3

ویژگی ها :

- بهینه شده جهت نمایش در موبایل ، تبلت و... .

- امکان تغییر استایل توسط کاربر.

- امکان بزرگ نمایی و کوچک نمایی فونت توسط کاربر.

- اسلاید شو با افکت های 3D.

- منوی آبشاری- Cascading Menu.

- لینک های چند حالته (رنگ بندی).

- دو زبانه بودن (در پیش نمایش فعلی این حالت غیر فعال است)

ویرایش شده در توسط Payam.Hayati

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سرعت لود خوبی داره

قسمت بالای سایت گرافیک خوبی داره

قسمت فوتر و پایین سایت خیلی جذاب نیست

رنگ بندی منو ها هم جذاب نیست

همچین قالبی با قیمت 30 تومن هم میشه توی نت خرید (حتی کمتر)

اسلاید شوی زیبایی استفاده کردید

سرعت لود خوبی داره

قسمت بالای سایت گرافیک خوبی داره

قسمت فوتر و پایین سایت خیلی جذاب نیست

رنگ بندی منو ها هم جذاب نیست

همچین قالبی با قیمت 30 تومن هم میشه توی نت خرید (حتی کمتر)

اسلاید شوی زیبایی استفاده کردید

قیمت های نمونه:

Game Portal WordPress Theme #42259

به نظر من انقدری ارزش نداره که بشه فروختش و ملت بخرن البته قصد جسارت ندارم ها ولی خب رایگان از این بهتر خیلی سراغ دارم

تازه بهترین قالب های دنیا رو با 30 تومن میشه داشت به مدد دوستانی که دارن فارسی میکنن و میفروشن

مقایسه قیمت های با سایتی مث مانستر به نظر من اصلا منطقی نیست اگه بخواین صد هزار تا دلیلم میارم .....

من که با گوشی تست کردم ریسپانسیو بود .امکانات تغییر اندازه ی فونت و استایل توسط کاربر چیز خاصی نیست که ارزش بیان داشته باشه .

اول بپرسم با چی قالب رو زدید ? فریم ورک داره ? کلا از پایه خودتون زدید یا ویرایشه ?

مطلبی رو اشاره کنم که دوستان در نظر نگرفتند .

اگه قراره به عنوان قالب در سایت به فروش برسه یک قیمت داره .اگه به عنوان یک پروژه برای شخصی سفارشی طراحی شده ،هرچند هم چیزی نداشته باشه یک قیمت دیگه داره .

در کل خوب بود .ساده و سنگین .فقط طراحی قالب برای یک مشتری سفارشی مشخص با در نظر گرفتن خواسته های مشتری و براورده شدن اونها صد الی صد و پنجاه تومن به نظرم معقول میاد .

گله هم بکنم از بعضی دوستان ، حداقل شماها که تقریبا کارتون همینه ، برای کار یک همکار ، یک طراح که با ذوق قالبی رو میزنه ارزش قائل بشید . به سی تومن باشه کلی قالب تحاری نال شده هم توی اینترنت هست . رایگان . مشتری هم که از همه جا بی خبر .

خوب نیست . یکم هوای همو داشته باشید :)

درود

با نظر مسعود عزیز موافقم . اگه استفاده از قالب آماده میشد اسمش رو طراحی سایت گذاشت که الان تو همین انجمن 20000 تا طراح سایت داشتیم . پیام جان قالبی که زدی بستگی به نظر کارفرما داره . اگه بخوم نظر بدم به اعتقادم خیلی جای کار داره ولی شاید کارفرمای شما بسته به نیاز و هزینش این ظرح رو خواسته باشه . قیمت رو بستگی داره قالب رو چجوری میخوای بالا بیاری اگه در حد همین psd هست یه قیمته اگه با فریم ورک میخوای بالا بیاری یه بحث دیگست و ..... ولی در کل آدم لذت میبره کاربران و دوستانش رو توی انجمن میبینه که پیشرفت کردن و قالب اختصاصی خودشون رو طراحی میکنن و از این بابت من تبریک می گم

ممنونم از نظرات عزیزان [sibil]

1.قالب رو از صفر نوشتم ، بر اساس سفارش کاربر نبوده مدت ها بود طراحی نکرده بودم ، یک سری موارد جدید فراگرفته بودم خواستم روی یک طرح پیاده سازی کنم.

2.هزینه طراحی PSD،تبدیل آن به HTML,CSS و استفاده از سایر زبان های مورد نیاز طرح ، بهینه سازی (Responsive) ، تبدیل به قالب های وردپرس یا جوملا ، در نهایت برای کاربر و مصرف کننده داخل یا باید رایگان ارائه بشه یا با قیمت 10 تا حداکثر 30 تومن ! تا راضی باشه.:jan: . اگر از فریم ورک خاصی هم استفاده می کردم و یک سری امکانات دیگه قرار می دادم باور بفرمائید در نهایت همان حداکثر 30 تومن ارزش کار بود :dadad4:

3.مقایسه طرح الگو برداری شده بنده با قاب های نال شده و رایگان داخلی درست است اما با در نظر گرفتن موارد بند2 و طرح ها و تکنولوژی های استفاده شده در سایت های خارج مقایسه غلط است [kkk]

4. با نظر دوستان در مورد سفارش قالب کاملا" موافقم ، این طرح رو ببینید ، هیچی نداره اما 200 هزارتومان به شرکت آرمان سیستم در اهواز فروختم.

5.اگر مواردی به نظرتون میرسه که باعث بهتر شدن این طرح میشه هم بفرمائید.

درود

قیمتی که برای قالب آرمان سیستم در نظر گرفتید به نظرم خیلی هم منصفانه و منطقی بوده . برای این قالب هم به نظر من بین 250 تا 300 قیمت منظقی هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری