amin1

سوال در مورد طراحی قالب

13 پست در این موضوع

سلام خسته نباشین

1-چطوری می تونم به جای یک فایل سی اس اس در قالب جوملا از چندین فایل استفاده کنم تو قالب ها فقط یه فایل templat.css وجود داره که باید تمام کدهای مربوط به قالب رو درون این فایل بنویسی من میخوام برای بخش های مختلف قالب یک فایل سی اس اس مجزا در نظر بگیرم و کدهای هربخش رودرون فایل مربوطه بنویسم اگه ممکنه راهنمایی کنید؟؟

2-اسفاده از چند فونت در قالب؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قالبتون با فریم ورک خاصی طراحی شده ؟ یا از بیس خودتون طراحی کردید؟؟

برای داشتن چند فایل css در قالب ( که به نظرم کار درستی نیست ) باید اونجایی که فایل های css توسط کد های php تعریف شدند رو پیدا کنید و مانند اون کد ها برای فایل های css خودتون بنویسید.

برای راهنمایی درباره افزودن فونت هم باید جواب سوال اول رو بدین. اگر از بیس طراحی کرده باشید که راحته. اگر با فریم ورک خاصی باشه ، باید با توجه به ساختار اون فریم ورک به قالب فونت اضافه بشه.

سلام

نه خودم دارم از پایه طراحی می کنم و از فریم ورک استفاده نکردم

توضیحات مهندس طاهری کامل و گویاست . تقسیم css در چند فایل تاثیر بدی روی سرعت لود سایت میذاره و نمره منفی به حساب میاد . افزودن فونت هم با یک سرچ کوچک در انجمن پیدا میشه : نحوه افزودن فونت به قالب

پ ن : اخطار ارسال مکرر اسپم .

برای فراخوانی فایل سی اس اس جدید

<link type="text/css" rel="stylesheet" href="style.css" />

اینو به فایل ایندکست اضافه کن البته جای style اسم فایل خودتو بنویس قبل از لینک فایلم کد فراخوانی توی قالب جوملا رو اضافه کن

البته بین کد هدت باشه

اینم لینک فایلت <?php echo $this->baseurl ?>/templates/YOUR_TEMP_NAME/css/style.css" type="text/css"

این php echo $this->baseurl ?> یعنی بیش سایتت برای php لازمه

من الان فونت رو بصورت زیر اضافه کردم ولی درس نشون نمیده تاپیک رو هم خوندم ولی نتونستن مشکل رو رفع کنم :

@font-face {
 font-family: 'BBardiya';
 src: url('fonts/BBardiya.eot?#') format('eot'),  /* IE6–8 */
      url('fonts/BBardiya.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
      url('fonts/BBardiya.ttf') format('truetype');  /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}
*{
margin:0px;
padding:0px;
}
body{
background-image:url(../images/bg.png) ;
}

از کد زیر به جای کدی که گذاشتید استفاده کنید.

@font-face {
 src: url('../fonts/BBardiya.eot?#') format('eot'),  /* IE6–8 */
      url('../fonts/BBardiya.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
      url('../fonts/BBardiya.ttf') format('truetype');  /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}
body{
   direction:rtl;
   background-color:#FFF;
}

نکتش در مسیر فونت هاست که یک پوشه قبل از پوشه Css هست و با ../ باید مشخص بشه.

موفق باشید

ممنون از شما مشکل حل شد امیدوارم بتونم جبران کنم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری