احسان

نیازمند افزونه کد خبر

10 پست در این موضوع

سلام دوستان

استاتید محترم کسی این افزونه رووو داره که کد خبر روو به این شکل بزنه

کد خبر:RIZ - 1884 تاريخ انتشار:08 اسفند 1389 ساعت 13:15

:o

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان

استاتید محترم کسی این افزونه رووو داره که کد خبر روو به این شکل بزنه

کد خبر:RIZ - 1884 تاريخ انتشار:08 اسفند 1389 ساعت 13:15

:o

با سلام،

من برای این کار از افزونه استفاده نمی کنم، کافیه شما ID خبر رو داخل VIEW سرویس مطلب، در بخش article بیارید.

اگه به جوملا زیاد مسلط نیستید، بگید تا کامل تر بگم.

اکی، من موردی که می خواستید رو برای شما ساختم.

شما فایلی رو که براتون ضمیمه کردم رو در داخل قالبی که دارین استفاده می کنید extract می کنید.

به همین سادگی!

برای این که استایلی که می خواین رو به قسمت کد خبر بدید از کلاس های Css زیر استفاده کنید:

کل کد خبر:

.news_id{
استایل دلخواه
}

متن عنوان خبر:

.news_id_title{
استایل دلخواه
}

متن شمارنده خبر:

.news_id_counter{
استایل دلخواه
}

پیروز باشید

سلام

ممون افزونۀ خوبی بود منتها مشکلش اینه که توی بعضی مطالب بهم میریزه

من می خوام کد خبر+ نام نویسنده+ تاریخ انتشار+ تعداد بازدید رو بالا بنویسه

همچنین یک چیز دیگه که تو سایت های خبری هست اینه که زیر تیتر و قبل از متن اصلی در یک مستطیلی یک خلاصه و چکیده ای از متن خبر می نویسند که من می خوام این امکان در سایتم باشه. تصویری که ضمیمه می کنم مشخصه که چی میگم.

من کدی که دادید دستکاری کردم و تونستم کد خبر و نویسنده و تاریخ و تعداد رو ایجاد کنم اما مساله اینه که بهم ریخته میشه و گاهی میره گوشه سمت چپ جمع میشه و آیکون های پرینت و پی دی اف و ایمیل هم میره توی هم...اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

http://forum.darhayebaz.com/attachment.php?thumbnail=351

سلام دوستان من برای یک سایت خبری از K2 استقاده میکنم، و میخوام برای هر خبر یک کد خبر تولید و نمایش داده بشه. در مورد کد که میشه از همون ID مطلب استفاده کرد ولی مشکل اینه که در back-end هیچ گزینه ای جهت نمایش ID مطلب وجود نداشت، و در ضمن در کدها هم باید پارامتر شناسه مطلب رو باید با کد زیر بجای ؟؟؟؟؟؟؟ بگیرم که بلد نیستم :heey: دوستان اگر کسی بلده لطفاً کمک کنید...

if($this->item->params->get('????????') )

درود

من توی جوملای 2.5 این کار را کردم ولی ادامه مطالب نمایش داده نمیشه

کسی هست راهنمایی کنه؟

سلام دوستان. من این مشکل رو دارم تو k2 , هرکاری میکنم کد شناسه خبر تو سایت نشون نمیده البته رو لوکال هستم فعلا. ممنون میشم کمک کنید.

<?php echo $this->row->id; ?>

از این کد استفاده میکنم ولی هیچی نشون نمیده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری