mojtaba031

کامپوننت رمز نگاری کلمات عبور Encrypt Configuration

3 پست در این موضوع

هنگامی که شما از SSL استفاده نمی کنید و برای ورود به بخش کاربری؛ نام کاربری و کلمه عبور خود را در سایت جوملایی وارد می نمایید؛ رمز وارد شده به صورت یک متن ساده در شبکه ارسال می گردد که این امر می تواند یک فرصت مناسب برای هکر ها باشد تا بتوانند به نام کاربری و کلمه عبور وارد شده دسترسی یابند.

هکرها افرادی هستند که آشنایی بالایی با برنامه های کامپیوتری دارند. هکرها با اهداف مختلفی اقدام به نفوذ می کنند. یک هکر سایت سعی می کند با استفاده از دانش خود به نقاط ضعف یک وبسایت دسترسی پیدا کرده و به سایت نفوذ نماید. برخی از هکرها فعالیت های مفید انجام می دهند و دسته ای مخرب هستند.

این کامپوننت به شما اجازه می دهد تا رمز عبور وارد شده را به شکلی رمزنگاری نمایید تا هکرها حتی اگر به اطلاعات رمز ارسال شده دسترسی یافتند نتوانند محتویات آنرا به درستی مشاهده نمایند.

این کار باعث می گردد امنیت نام کاربری و کلمه عبور سایت شما تا حد بسیار زیادی افزایش یابد...

اين كامپوننت را در زير ضميمه كردم

لينك پلاگيناشم گزاشتم

http://www.ratmilwebsolutions.com/downloads/encryption-plugins.html

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

افزونه بسیار جالبیه

یک افزونه فارسی در رابطه رمز گذاری توسط اقای گنجی نیز قبلامعرفی شده بود

با تشکر از مجتبی عزیز:thanks:

درود

افزونه خیلی خوب و کاربردی هست

توصیه میکنم داخل تنظیمات مقدار رشته رمز نگاری رو به حد اقل 1024 تنظیم کنید که راحت کرک نشه !!

من خودم از مقدار 2048 بیت استفاده میکنم :a2d3:

البته این افزونه بعضی مواقع قاطی میکنه و وقتی رمز مدیریت رو میزنی و میخوای وارد شی یه پیام میاد میگه

the script has stoped worcking و تا وقتی نری از هاست حذفش نکنی درست نمیشه حالا دقیقا نمیدونم جریان چیه که یهو این اتفاق میفته :21: ایراد از هاست هست یا افزونه:21:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری