mohsen

کمک در رابطه با اتصال فیسبوک به وب سایت

9 پست در این موضوع

سلام دوستان

من الان میخوام یک صفحه فیسبوک رو به وب سایت وصل کنم

این id فیسبوک رو از کجا باید پیدا کنم ؟

این بخشی که برای share کردن مطالب هست چطور انجام میشه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

منظورتون از اتصال واضح نیست

اگه میخواین لاگین جوملا با فیسبوک یکپارچه بشه که پلاگین ها و افزونه های خودش رو داره

اگه میخواین لایک فیسبوک رو به مطالب اضافه کنید (یا دکمه اشتراکش رو) پلاگینش رو باید نصب کنید

http://extensions.joomla.org/extensions/social-web/social-display/facebook-integration

Social Share - Joomla! Extensions Directory

پیدا کردن id فیسبوک خودتون:

Find your Facebook ID - a 5-second easy tool for locating your Facebook numeric personal ID

How to get my Facebook Page ID

باسلام دوست عزیز

اتصال به سایت یعنی اینکه ارسال خودکار مطالب منشترشده در سایت بروی پیج،پروفایل و یا گروپهای خودتون و یا سایرین.

هستش البته اگر متظورتون این باشه ؛ میبایست به ترتیب زیر عمل کنید:

اول از همه بستر رو میبایست ایجاد کنید.

بسترهای مورد نیاز:

1. داشتن اکانت فیسبوک

2. ایجاد App و دریافت API از سایت فیسبوک
  3. دارابودن SSL برای سایت و هاست شما
  4. دارا بودن هاست در سرور غیرایرانی
  5. استفاده از کامپوننتهای اشتراک گذاری خودکار محتوا در شبکه ها

حالا اینجاش و داشته باشید...

اگر مشکلی پیش نیاد تا یکی دو ساعت دیگه راهنمای کامل رو در انجمن قرار میدم...

موفق و سربلند و پایدار باشید

از هر دو بزرگوار سپاسگذارم

ببینید من میخوام وقتی پستی در سایتم میزارم در صفحه سایتم در فیسبوک که ایجاد کردم اون مطالب هم نوشته بشن نه فقط فیسبوک بلکه گوگل پلاس و توئیتر

باسلام

خب دوست عزیز بنده هم چیزی که گفتم دقیقاب رای تمامی مواردی بود که درخواست کردید!

انشالله اگر بشه تا امشب و اگر نشد تا فردا آماده سازی میکنم همراه با تصویر و در انجمن منتشر میکنم...

موفق باشید وسربلند:ooofe:

حالا این بخشی که در k2 هست برای لایک پیج یا فالو توئیتر به چه صورت است؟ اینم مثل همون نیازمندی ها هست؟

ممنون

این کار باعث می شه اکتیویتی پیچ شما بیاد پایین و همین چنتا لایک شما هم عملا بدون استفاده بشه. برای اینکار از افزونه های زیادی می شه استفاده کرد

مثل:

Social Auto publish - Joomla! Extensions Directory

AutoTweet NG - Joomla! Extensions Directory

پیج ما 21 هزار لایک داشت با این کار نه تنها لایک افزایش پیدا نکرد بلکه اکتیویتی کاهش پیدا کرد. ببنید شما در پیج فیسبوک باید سعی کنید مطالب کامل و جذاب بگذارید هرچند تعداد کمتری داشته باشه. اگر چند بار مطلبی بزارید و برای کاربر نمایش داده بشه ، از دفعات بعدی شانس کمتری برای نمایش در صفحه کاربر خواهید داشت.

در پایان توصیه می شه مطالب به صورت دستی در فیسبوک قرار بدید.

سلام

دوست عزیز من بهتون پیشنهاد میکنم از ارسال خودکار مطالب سایت به فیسبوک از طریق برنامه rssخود فیسبوک اسفاده کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری