masoud1373

درخواست راهنمایی برای طراحی یک سایت

13 پست در این موضوع

سلام

من میخوام یک لیست محصولات ایجاد کنم به صورتی که قیمت داشته باشه اما قیمت واسه یک گروه کاربری خاص نمایش داده بشه .

و برای مهمانان و کاربران عادی قیمت نمایش داده نشه ..

از چی استفاده کنم؟؟؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اکثر کامپوننت های فروشگاهی این امکان رو دارن

مثل جومشاپینت

یا میتونی یک قسمت دریافت لیست قیمت بزاری و دسترسی رو به کاربران رلخواه تخصیص بدی.

ن هنوز...

حل نشده ...

با جومشاپینگ چطوری میشه ؟؟؟

دکمه خرید نمیخوام داشته باشه ..

فقط حالت کاتالوگ باشه ...

من در این حد خاطرم هست میدونم ویرچومارت یک گزینه group داره که بنا به این گروه بندی میشه قیمت رو تنظیم کرد و اینکه برای کاربر لوگین نشده قیمت رو نمایش نده . توی کانفیگش بگردید باید پیدا کنید . این لینک هم نگاه بندازید . شاید به کارتون بیاد Joomla 2.5.7 / Virtuemart 2.0.12f anonymous user price not showing in front-end

با سلام

من میخوام ی فایل اکسل برنامه نویسی شده رو در سایت جوملاییم قرار بدم کسی انجام میده؟

هزینش چقدره؟

با سلام

من میخوام ی فایل اکسل برنامه نویسی شده رو در سایت جوملاییم قرار بدم کسی انجام میده؟

هزینش چقدره؟

دوست عزیز لطفاً سوالتون رو در یک تاپیک مجزا و اگر خدمات تجاری ای نیاز دارید؛ در انجمن نیازمندی های تجاری ثبت کنید.

موضوع این تاپیک ارتباطی به مسئله ی شما نداره!

من در این حد خاطرم هست میدونم ویرچومارت یک گزینه group داره که بنا به این گروه بندی میشه قیمت رو تنظیم کرد و اینکه برای کاربر لوگین نشده قیمت رو نمایش نده . توی کانفیگش بگردید باید پیدا کنید . این لینک هم نگاه بندازید . شاید به کارتون بیاد Joomla 2.5.7 / Virtuemart 2.0.12f anonymous user price not showing in front-end

جوم شاپینگ این امکان را نداره که برای سطوح کاربری خاص قیمت نشون بده ؟؟؟

دکمه خریدش را میتونم از طریق فایل قالب حذف کنم ...

ارسال شده در (ویرایش شده)

فقط این پلاگین رو پیدا کردم که تجاری هست .

Joomshopping Product price for User Group

با k2 یا کامپوننت دیگه نمیشه ؟؟؟

مثلا یک فیلد تعریف کرد فقط برای کاربران ...؟؟

ویرایش شده در توسط masoud1373

با k2 یا کامپوننت دیگه نمیشه ؟؟؟

مثلا یک فیلد تعریف کرد فقط برای کاربران ...؟؟

کسی نبود راهنمایی کنه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری