رعنا

مشکل ارور مدیریت در لوکال پس از نصب alphauser

12 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

من با این ارور مواجه میشم لطفا راهنماییم کنین

Fatal error: Using $this when not in object context in C:\xampp\htdocs\tehran\libraries\joomla\plugin\plugin.php on line 105

خواهش میکنم هر چی با این نام بود alpha_user_point_*****na پاک کردم تو مسیر گفته شده هم دوتا false بود که true کردم ولی هیچ فایده ای نداره

Warning: require_once(C:\xampp\htdocs\tehran\components\com_alphauserpoints\helper.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\tehran\plugins\user\sysplgaup_newregistered\sysplgaup_newregistered.php on line 190

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'C:\xampp\htdocs\tehran\components\com_alphauserpoints\helper.php' (include_path='.;C:\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\tehran\plugins\user\sysplgaup_newregistered\sysplgaup_newregistered.php on line 190

حالا هم این پیغام اول میاد بعد پیغام قبلی لطفا راهنمایی کنید

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori
ترکیب

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
خواهش میکنم هر چی با این نام بود alpha_user_point_*****na پاک کردم تو مسیر گفته شده هم دوتا false بود که true کردم ولی هیچ فایده ای نداره

کش جوملا رو پاک کردید؟

من نمیدونم فقط alpha_user_point نصب کردم این مشکل پیش اومد وحالا هرچی با این نام هست و پاک کردم وطبق راهنمایی های موجود در انجمن در مسیر false تبدیل true کردم ولی هیچ تغییری حاصل نمیشه در مورد کش هیچی نمیدونم خواهش میکنم راهنمایی کنید

از قسمت مدیریت جوملا این قسمت رو پیش برین > منوی سایت->تعمیر سایت-> پاکسازی ذخیره ساز

جدول assets هم چک کنید که اثری از پلاگین در اون موجود نباشه

از این که وقت میذارین خیلی ممنونم من اصلا نمیتونم وارد مدیریت بشم پیغام خطا وقتی /administrator /آدرس سایت رو میزنم میاد ونمیتونم وارد پنل مدیریت بشم در مورد جدولی که گفتید نمیدونم چطور باید پیداش کنم که ساده تر توضیح بدین ممنون میشم در ضمن سایتم هنوز لوکاله

لازم نیست وارد مدیریت بشید . از طریق پایگاه داده موارد این افزونه رو پاک کنید . هم کامپوننت هست هم ماژول هم پلاگین که الان در حال حاضر اولویت با پاک کردن پلاگین هست . جدول asset هم چک کنید . رکوردی با این نام بود پاک کنید /

قبل از هر کار از پایگاه داده بک آپ بگیرید .

fatal error داره . من نمیدونم چه ربطی به کش جوملا داره این مشکل :|

کارهلایی گفتید انجام دادم اما همچنان این پیغام هست plugins\user\sysplgaup_newregistered\sysplgaup_newregistered.php on line 190و

همینطور

دیگه خسته شدم چرا هیچ تغییری حاصل نمیشه Fatal error: Using $this when not in object context in C:\xampp\htdocs\tehran\libraries\joomla\plugin\plugin.php on line 105

sysplgaup_content

sysplgaup_newregistered

sysplgaup_raffle

sysplgaup_reader2author

این پلاگین هارو هم پاک کنید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری