honar86

سایت تو در تو

4 پست در این موضوع

سلام

می خوام یه سایت جولا 2.5 درست کنم که در صفحه اصلی یه منو بزارم و هرگزینه منو خودش یه سایت باشه ولی لینکش داخلی باشه. یعنی توی یک هاست چندین سایت باشه بطوری که همه این سایت ها داخل یک هاست قرار بگیرند. درست مثل این که داخل یه فولدر چندتا فولدر دیگه داشته باشی. یه نفر می گفت اینکار با ساب دامین امکان پذیر هست. من می خوام اینکارو آزمایشی اول رو لوکال تست کنم.

تقریبا مثل این سایت http://www.1000site.ir با این تفاوت که لینک ها داخلی باشند نه خارجی.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

بله این راه بدی نیست هرچند تاثیر منفی بر سئو دارد

شما سایت های مد نظر را در ساب دومین ها قرار دهید و در دومین اصلی یک صفحه اچ تی ام ال قراردهید و به سایت ها لینک دهید ( اینترو پیج )

به هر تعداد که بخواید میتونید ساب دومین بسازید . با هر ساب دومین ، یک پوشه به همون نام در هاست شما اضافه میشه و باید محتوی سایت مذکور رو داخل اون پوشه بریزید .

در لوکال نمیتونید ساب دومین پیاده کنید . این از امکانات هاست هست . اما با ساخت یک پوشه سایت اصلی و ساخت چند پوشه داخل پوشه ی سایت اصلی میتونید لینک ها رو دقیقا مثل ساب دومین شبیه سازی کنید . به این صورت که آدرس سایت اصلی میشه localhost/SITE و سایت های داخلی به شکل localhost/SITE/1 و localhost/SITE/2 و localhost/SITE/3 و .... آدرس دهی میشه . برای منو ها از نوع منوی آدرس خارجی استفاده کنید

به هر تعداد که بخواید میتونید ساب دومین بسازید . با هر ساب دومین ، یک پوشه به همون نام در هاست شما اضافه میشه و باید محتوی سایت مذکور رو داخل اون پوشه بریزید .

در لوکال نمیتونید ساب دومین پیاده کنید . این از امکانات هاست هست . اما با ساخت یک پوشه سایت اصلی و ساخت چند پوشه داخل پوشه ی سایت اصلی میتونید لینک ها رو دقیقا مثل ساب دومین شبیه سازی کنید . به این صورت که آدرس سایت اصلی میشه localhost/SITE و سایت های داخلی به شکل localhost/SITE/1 و localhost/SITE/2 و localhost/SITE/3 و .... آدرس دهی میشه . برای منو ها از نوع منوی آدرس خارجی استفاده کنید

با تشکر از پاسخ شما

واسه این کار تو لوکال که فرمودین دقیقا باید چیکار کنم؟ دوباره تو سایت های داخلی باید جوملا نصب کنم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری