tmi

مشکل در بروز رسانی جوملا 3.3.6

13 پست در این موضوع

زمانی که بر روی کلید بروز رسانی در صفحه ارتقا جوملا کلیک میکنم یک ارور میاد. AJAX Loding Eror:not found

فایل آبدیت را دانلود کردم از قسمت مدیریت افزونه خواستم نصب کنم چندتا ارور دیگه داد.

مشکل کجاست؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

تا زمانی که نسخه استیبل ورژن 3 نیامده وقت خود را هدر ندهید و با نسخه 2.5 کار کنید

مرسی اما الان جوملا 3.3.3 نصب کردم دارم استفاده میکنم.

سلام دوست عزیز

تا زمانی که نسخه استیبل ورژن 3 نیامده وقت خود را هدر ندهید و با نسخه 2.5 کار کنید

پیشنهاد خوبی نیست دوست عزیز .

مرسی اما الان جوملا 3.3.3 نصب کردم دارم استفاده میکنم.

از سایت فعلی بک آپ کامل بگیرید .بسته کامل نسخه مورد نظر رو روی جوملای فعلی اکسترکت کنید . پوشه installation رو حذف کنید . از مدیریت افزونه ها تب پایگاه داده گزینه بازسازی رو بزنید . تست کنید .

آقا مسعود با این کار تکلیف افزونه ها چی میشه باز همرو باید نصب کنم تنظیم و غیره....

فکر کنم مشکل از نسخه php باشه.از cpanel نسخش 5.4 کردم اما از قسمت اطلاعات سرور 5.3.2 نشون میده!!!!

اینم تصویر ارور موقع نصب دستی بسته آپدیت...[ATTACH=CONFIG]7463[/ATTACH]

آقا مشکل php 5.4 رفع شد اما مشکل اصلی هنوز فرقی نکرده.:bala:

نه برای محتوی و نه برای افزونه ها مشکلی پیش نمیاد . این هم یکی از روش های آپدیت هست . اما به عنوان آخرین راه :)

بک آپ که عرض کردم برای مشکلات احتمالی هست . حتما قبل از این کار بک آپ بگیرید تا در صورت بروز مشکل بتونید سایت رو برگردونید .

ارسال شده در (ویرایش شده)

منظور از نسخه مورد نظر همین جوملای 3.3.3 که نصب است یا جوملای 3.3.6 که میخوام آبدیت بشه را اکسترکت کنم؟؟؟

اون تصویری که در بالا گذاشتم.هیچ افزونه ای را نمیتونم نصب کنم این اروره میاد؟؟؟:13:

از آخر کل هاست پاک کردم.جوملای 3.3.6 نصب کردم و پایگاه داده قبلی نصب کردم.حالا فکر کنم فقط لازم باشه افزونه های لازم را دوباره نصب کنم.

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori
ترکیب

مسیر tmp و logs رو در تنظیمات کلی جوملا و همچنین configuration.php بررسی کنید درست ست شده باشه .

برای آپدیت ، اون ورژنی که میخواید به اون نسخه آپدیت کنید رو باید اکسترکت کنید .

صورت سوال رو پاک نکنید . همیشه برای هر مشکلی راه حلی وجود داره :)

سلام دوستان .

با توجه به اینکه بیشتر دوستان در مواجه با ابدیت جوملا با مشکل رو برو میشن .می خواستم بدونم اگر الان بنده قالب مانند فلکس و یا آلبن وان رو استفاده کنم .بعدا با بروز شدن جوملا با مشکل مواجه نمیشم ؟؟؟!!

ممنونhttp://ebrahimpour-tbz.ir/joomla-demo/flex/

باید قالب رو روی یک جوملا ۳ نصب کرده تست کنید. اینطور نمیشه گفت

1 کاربر پسند دیده است

باسلام

اگر قالب یا سورس جوملا دستکاری نشده باشه و صد در صد همون چیزی باشه که سازنده ارائه کرده باشه(یعنی اصل /بی نقص و اورجینال باشه) این وجود احتمال خطاها در آپدیت مستقیم به حداقل میرسه.

اما باز هم باید از فارسی ساز یا سازنده ی قالب جویا بشید این مسئله رو که تضمین میکنند(یعنی دستکاری کردند سورس اصلی رو یا خیر) 

ولی در کل بهترین راه آپدیت هسته جوملا ؛ آپدیت از طریق بسته های آپدیتی هست که جوملای جهانی بطور مجزا منتشر میکنه. هرگز از طریق آپدیتر جوملا آپدیت نکنید. هسته تون رو...

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری