fr_sdgh

انتقال از لوکال به هاست / مشکل منتقل نشدن یکی از تیبل ها

20 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من همیشه برای انتقال از لوکال به هاست با مشکل منتقل نشدن یکی از تیبل ها مواجه میشم! دلیلش چی هست مثلا این ارور

[ATTACH=CONFIG]7467[/ATTACH]

مراحلی رو که انجام دادم:

[ATTACH=CONFIG]7468[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7469[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7470[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط saber

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

دوست عزیز شما با کامپوننت Akeeba-Backup یه بسته نصبی بساز و انتقال بده. خیالت هم بابت انتقال همه موارد راحت باشه

درود

دوست عزیز شما با کامپوننت Akeeba-Backup یه بسته نصبی بساز و انتقال بده. خیالت هم بابت انتقال همه موارد راحت باشه

یادمه استفاده از اون خودش آموزش میخواد تازش من فایل انتقل دادم دیگه اگه همینجوری حل شه بهتره

موقع اکسپورت تیک گزینه drop table رو هم بزنید . بقیه گزینه هارو تغییر ندید . تست کنید .

موقع اکسپورت تیک گزینه drop table رو هم بزنید . بقیه گزینه هارو تغییر ندید . تست کنید .

نه، نمیشه!

نمدونم چرا من همیشه مشکل دارم! تا شب اگه راه حلی پیدا نکردم میرم سراغ همون اکبا

شما فایل sql خودتون رو باز کنید و ENGINE=INNODB جداول رو به ENGINE=MyISAM تغییر بدید و مجددا تست کنید

شما فایل sql خودتون رو باز کنید و ENGINE=INNODB جداول رو به ENGINE=MyISAM تغییر بدید و مجددا تست کنید

کو؟ کجا؟ اینا که توی ستون سمت چپ هست تیبل هستند دیگه! تو اینا نیست. توی این تیبل kmc2w_assets که ازش ارور میگیره هم همچین چیزی موجود نیست. مطمئن

kmc2w_assets این تیبل اولین تیبل من هست که ارور میده پس نتیجه میگیریم کلا با ایجاد تیبل مشکل داره

فایل sql رو گفتم بازش کنید یعنی فایلی رو که اکسپورت گرفتید باز کنید و بعد تغییراتی رو که گفتم بدید و تست کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

موقع اکسپورت کردن تیک ...create new table رو نباید بزنید

مراحل کارتون واضح نیست

در phpmyadmin موقع اکسپورت کردن تیک گزینه CREATE TABLE options و زیری هاش رو بردارید. بعد اکسپورت رو بزنید.

یا فایل sql خودتون را با یه ویرایشگر متنی مثل emeditor باز کنید و همون اول فایل در جایی که اسم دیتابیس رو نوشته اگر خطوطی شبیه زیر دارید پاکش کنید و فایل رو ذخیره کنید بعد ایمپورتش کنید

-- Database: `database NAME`
--
CREATE DATABASE IF NOT EXISTS `database NAM` DEFAULT CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci;
USE `database NAM`;

توی دیتابیس خالی دارید ایمپورت می کنید دیگه؟

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki
توضیحات بیشتر

فایل sql رو گفتم بازش کنید یعنی فایلی رو که اکسپورت گرفتید باز کنید و بعد تغییراتی رو که گفتم بدید و تست کنید

با دریم ویور بازش کردم اصلا همچین عبارتی که شما فرمودید وجود نداره

موقع اکسپورت کردن تیک ...create new table رو نباید بزنید

مراحل کارتون واضح نیست

در phpmyadmin موقع اکسپورت کردن تیک گزینه CREATE TABLE options و زیری هاش رو بردارید. بعد اکسپورت رو بزنید.

یا فایل sql خودتون را با یه ویرایشگر متنی مثل emeditor باز کنید و همون اول فایل در جایی که اسم دیتابیس رو نوشته اگر خطوطی شبیه زیر دارید پاکش کنید و فایل رو ذخیره کنید بعد ایمپورتش کنید

-- Database: `database NAME`
--
CREATE DATABASE IF NOT EXISTS `database NAM` DEFAULT CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci;
USE `database NAM`;

توی دیتابیس خالی دارید ایمپورت می کنید دیگه؟

چرا واضح نیست! روش اکسپورت که کاملا واضح هست.

با برداشتن اون گزینه هم تست کردم نشد.

آقا اصلا این روش همش یجای کارش میلنگه فقط حوصله و وقت به خرج بدم همون اکبا رو یه بار برای همیشه یاد بگیریم بهتره

اگر دوست دارید، صورت مساله رو پاک کنید و از آکیبا استفاده کنید :13::13:

شما یه جا رو دارید اشتباه انجام میدید. وگرنه نباید همچین مشکلی باشه.

از اون جدولی که خطا میگیره، به تنهایی خروجی بگیرید و در یک دیتابیس خالی تست کنید

اگر دوست دارید، صورت مساله رو پاک کنید و از آکیبا استفاده کنید :13::13:

شما یه جا رو دارید اشتباه انجام میدید. وگرنه نباید همچین مشکلی باشه.

از اون جدولی که خطا میگیره، به تنهایی خروجی بگیرید و در یک دیتابیس خالی تست کنید

به غیر از اون تیبلT تیبل دیگه ای رو هم تست کردم هر دو بار ارور ساخته نشدن گرفتم.

این رو هم بگم؛ گزینه ها رو طبق تصویری که گذاشتم تیک میزنم + برداشتن تیک create table options

یه سوال این mysql40 چی هست؟

با دریم ویور بازش کردم اصلا همچین عبارتی که شما فرمودید وجود نداره

چرا نیست اون گزینه ها صد در صد وجود دارن جداول شما یا از MyISAM استفاده میکنن و یا از INNODB که به نظر مشکل شما بخاطر INNODB هست

خودمم قبلا این مشکل رو دیدم و با تغییر نوع انجین جدول حل شده

چرا نیست اون گزینه ها صد در صد وجود دارن جداول شما یا از MyISAM استفاده میکنن و یا از INNODB که به نظر مشکل شما بخاطر INNODB هست

خودمم قبلا این مشکل رو دیدم و با تغییر نوع انجین جدول حل شده

میبخشید، مشکل از برنامه من بوده! sql رو با چی باز کنم؟ بهترین برنامه ای که داره جواب میده sublime هست که اونم همش کد نشون میده!

با همین notpade++ میتونید بازش کنید

اگرم حجم فایلتون کم هست میتونید پیام خصوصی فایل رو بفرستید چک کنم

تا آقا صابر فایل رو اوکی میکنن کمی به اکیبا بپردازیم

از اکیبا بصورت زیپ خروجی گرفتم و حالا روی روت هاست ریستور کردم ولی صفحه سفید میاد!

ار مدیریت جوملا / منوی سایت / سربرگ سرور گزارش خطا رو روی حداکثر قرار بدید ببینید سایت چه پیام خطایی میده . ممکنه تناقض نسخه php لوکال و هاستتون باشه .

تا آقا صابر فایل رو اوکی میکنن کمی به اکیبا بپردازیم

فایلتون بطور کامل توی دیتابیستون ایمپورت شد مشکل هم بخاطر تفاوت در نسخه mysql شما بود که نسخه لوکالتون پایینتر هست و خروجی مناسب با نسخه هاستتون نمیداد

برای حل مشکل type=InnoDB باید به ENGINE=InnoDB تغییر میکرد و البته خود InnoDB رو هم به MyISAM تغییر دادم تا ایمپورت بشه

با لطف آقا صابر و دوستان مشکل حل شد ولی واقعا انتقال دادن دیتابیس کار دردسر سازی هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری