particular

کافی نت بهتره یا گیم نت ؟

16 پست در این موضوع

سلام

من تقریبا 20 میلیون پول دارم و تصمیم گرفتم برای خودم شغلی رو راه اندازی کنم . علاقه ی زیادی به کامپیوتر دارم . به نظر شما دوستان کافی نت درآمد بیشتر داره و یا گیم نت ؟

قبلا توی کافی نت کار کردم و تجربه ی این کار رو دارم اما تا به حال توی گیم نت فعالیتی نداشتم .

ممنونم از نظراتتون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از نظر من به سمت کافی نت برین دستتون باز تره برای درامد زایی

سلام

من تقریبا 20 میلیون پول دارم و تصمیم گرفتم برای خودم شغلی رو راه اندازی کنم . علاقه ی زیادی به کامپیوتر دارم . به نظر شما دوستان کافی نت درآمد بیشتر داره و یا گیم نت ؟

قبلا توی کافی نت کار کردم و تجربه ی این کار رو دارم اما تا به حال توی گیم نت فعالیتی نداشتم .

ممنونم از نظراتتون

درود

درامد گیم نت بیشتره ولی مخاطب کافی نت خیلی کم دردسر تره . گیم نت با معمولا رنج سنی پایین سر و کار داری با دردسرای خاص خودشون . والدینی که با اومدن بچه به گیم نت مشکل دارن - ارشاد اسلامی که بازیهای درست حسابی رو مجور نمی ده و ..... ضمن اینکه گیم نت فصل امتحان بچه ها تقریبا تعطیله .

به نظرم اگه از همه نظر بهش نگاه کنی کافی نت بیشتر می ارزه . مخصوصا جایی که شما هستی فکر می کنم بهتر جواب بده .

سلام و درود.

البته گیم نت هم درامد بسیاری خوبی دارد در صورتی که چند نکته رو در نظر بگیر اول جا یا مکان گیم نت هست(بهترین جا برای گیم نت در نزدیکی یک یا چند مدرسه پسرانه باشد)-دوم سرمایه بهتری داشته باشید که بتوانید XBOX که طرفداران خود رو داره رو هم در گیم نت داشته باشید-در ضمن میتونید قسمتی از مغازه رو هم به اینترنت اختصاص دهید :auizz3ffy9vla57584x

نه گیم نت نه کافی نت برو دنبال شغل دیگه ای باش من کافی نت دارم جمش می کنم چون همه که نت دارند و با اوضاعی که الان پلیس فتا می گه کارت ملی بگیر و دوربین نصب کن دیگه کسی نمیاد برو دنبال شغل دیگه ای مثل خدمات کامپیوتری تعمیرات سخت افزار و فروش نرم افزار

به نظر منم، هیچ کدوم. کافی نت که دیگه کلا نمیگیره. بعدم با اون مقدار سرمایه فقط باید پول جا و تجهیزات بدید. آخرشم تجهیزات به دردتون نخواهد خورد

یک بیزینس آنلاین راه اندازی کنید. و پولی که دارید سرمایه تبلیغات، و راه اندازی ش کنید. اینطوری صاحب به کسب و کار شخصی میشید.

میتونه فروش فایل، فروش کالای فیزیکی، انجمن، یا حتی یه وبلاگ خوب باشه. که با بروزرسانی صحیح و استفاده از مطالب بروز و کپی نشده، مخاطب زیادی پیداکنید و با جذب تبلیغات درامد خوبی کسب کنید

بنده هم با نظر خانم ملکی موافقم هستم. مطمئناً در یک چیز ، بطور همزمان علاقه؛ مهارت، و تخصص هم دارید.البته در حد موقعیت،سن و زمان خودتون) که خب طبیعتاً روز به روز هم اگر هه چیز متمرکزتر بشه، قوی تر و متبحرتر میشید.

روی یک کار یه ایده فکر کنید.آدم حتما نبایستی یه پولی رو بذاره واسه یه اجاره ی ملک و خرید یه جنس.خیلی وقت ها میتونه، یه ایده منبع یه درامد هنگفتی باشه.حرفهای بنده رو هم از روی شکم سیری و یا خیال پردازی و یا اینکه نفسم از جای گرمی دریما نگذارید.

بنده هم مثل خیلی از کسانی که الان دارن فعالیت میکنن و فعالیتهایی که یه روز توی خونه، با حتی اینترنت Dial Up بوده؛ نه اول بسم الله دفتری اجاره کردن نه پولی واسه سرمایه کردن داشتن.

خودشون بودن و فکرشون!

فکر کنید .ایده بسازید و ایجاد کنید.دنبال یه چیز زودبازده هم نباش...

مطمئن باش اگر فکر کنی .خوب فکر کنی... میتونی یه کار خیلی خوب بدون هزینه ی زیاد ایجاد کنید.توی همین نت!!!

باور کن توی همین نت میشه بدون پول اجاره ی دفتر.بدون خرید سیستم و.... کار کرد.خوب هم میشه کار کرد...

اما صبر میخواد و تلاش و پشتکار و خستگی ناپذیری.....

تمامی نظرات رو خوندم همگی برام مفید و ارزنده بود . ممنونم از همه ی دوستان که نظرات خودشون رو فرمودند و راه کارهای جدید و جالبی رو پیشنهاد کردند .

آقای مردانه زاده ضمن احترامی که برای همه نظرات قائل هستم خواستم عرض کنم نظر و فرمایشات شما بیشتر به دلم نشست و جرقه ای رو توی ذهنم بوجود آورد . مرسی

یک سری خدماتی که میشه و به ذهن من رسیده برای فعالیت در کافی نت به شرح زیر هست . دوستان اگر فعالیتی هست که درآمد زایی داره و یا اینکه مفیده لطفا راهنمایی بفرمایید .

1 - همین طراحی سایت ( حداقل توی شهر ما همه فکر می کنند برای طراحی سایت الزاما باید برنامه نویسی بلد بود در صورتی که با cms های آماده میشه یه کاری رو دست مشتری داد )

2 - نصب نرم افزار های موبایل ( الان دیگه همه موبایل دارن و خودم بهبارها دیدم که برای نصب همراه بانک و صد تا چیز دیگه به کافی نت مراجعه می کنن )

3 - آنتی ویروس اورجینال و فروش یوزر و پسورد آپدیت (باور بفرمایید من تجربه این کار رو داشتم و فروش خوبی داره )

4 - شکر شکن : )

5 - فروش فایل های پروژه و کارآموزی

یه سری چیزا هم هست که عموما همه ی کافی نتی ها ارائه می کنن .

من خودم کافی نت دارم که تا مدتی دیگه می خوام جمش کنم سود آنچنانی نداره

کافی نت + پلیس فتا = ورشکستگی ، نکن گلم مشتری نداره

صلاح کار خویش خسروان دانند

پلیس فتا یا قاتل کافی نت !!!!

مگه پلیس فتا چه ضرری به کافی نتی ها می رسونه ؟ میشه بیشتر توضیح بدید. اگر فکر می کنید اینجا مناسب نیست ممنون میشم بیاید توی یاهو صحبت کنیم . joomla_help

پلیس فتا یا قاتل کافی نت !!!!

مگه پلیس فتا چه ضرری به کافی نتی ها می رسونه ؟ میشه بیشتر توضیح بدید. اگر فکر می کنید اینجا مناسب نیست ممنون میشم بیاید توی یاهو صحبت کنیم . joomla_help

پلیس فتا قاتل کافی نت نیست گیر زیاد که به شما بده شما مجبوری به مشتریات گیر بدی از جمله کارت ملی بگیری ورود و خروج اشخاص رو ثبت و ضبط کنی دوربین مدار بسته بزاری حالا با این حال ،، می شه کار کرد ؟؟؟

هیچ یک از کافی نت های شهر ما این کار رو انجام نمیدن!!!

پس اینها چی ؟ شاید توی شهر های بزرگ الزامیه !!؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

بیشتر توضیحاتو کاربران دادن، بنده خودم در شرکت ارتباطی و مخابراتی کار میکنم علم امروز در حال پیشرفت هستش و همه رو به علم جدید میارن .بنظر من کافی نت بهتر هستش .

البته موقعیت مکانی خیلی تاثیر دارد

البته نظر دوستمون درسته پلیس فتا گیر میده ولی این گیر دادن برای خودتون خوب هستش .

و در آخر بنده خودم کافی نت دارم . تا جای که امکان داره فضای باز و شیک انتخاب کنید چون در جلب مشتری خیلی الزامی هستش

ویرایش شده در توسط farzadbj

سلام مجدد

یکسری کارهایی که فکر میکنم بشه توی کافی نت انجام بدم رو لیست میکنم تا هم تاپیک کامل تر بشه و هم اگر دوستان پیشنهاد یا انتقادی دارن مطرح کنند .

1 . نصب نرم افزار های موبایل

2 . چاپ اعلامیه ( ترحیم ، طراحی کارت ویزیت و .... )

3 . کپی ، فنری کردن جزوه و ...

4 . فروش آنتی ویروس اورجینال ( فروش آپدیت های آنتی ویروس ها )

5 . طراحی سایت

6 . شکر شکن :hehe:

7 . روز های تعطیل برگزاری کلاس آموزشی ( کامپیوتر ، شبکه ، جوملا و.... )

8 .تعمیرات ( نصب ویندوز ، بازیابی اطلاعات و .... )

9 . تایپ

10 . ترجمه ی متون و تحقیق اینترنتی

11 . انجام پایاین نامه ، پروزه ، کارآموزی و ...

12 . برنامه نویسی

13 . فروش فیلم و سریال ، کارتون ، موزیک های جدبد و ...

14 . فروش بازی و نرم افزار

15 . فروش لب تاب

16 . فروش مودم

نکته : یه سوئیت کوچیک گیرم اومده دقیقا کنار دانشگاه آزاد شهرمون قبلا هم کافی نت بوده ( جوان ) اما الان میخواد از اونجا بره ( چرا؟ نمیدونم ) پول پیش 2 و ماهیانه 300 تومن

یه نکته هم در مورد شکر شکن بگم ، من قبلا توی کافی نت کار کردم و هیچ گاه کسی بابت این موضوع با ما برخورد نکرد .

دوستان اگه نظری دارن من سراپا گوشم :didi:

توکل کردم به خدا و میخوام شروع کنم هرچند میخوام توی حوضه ی نت و فضای مجازی نیز فعالیت بیشتری کنم و سعی بر کسب درآمد از این راه نیز دارم ( پیشنهاد برخی دوستان از جمله مهندس مردانه زاده )

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری