s.f.m

درخواست ماژول یا پلاگین چت آنلاین

25 پست در این موضوع

سلام دوستان

من یه ماژول یا پلاگین چت آنلاین میخوام که روی سایتم که روی شبکه لوکال بالا آوردم کار کنه(سایتم فقط تو محیط شبکه ی شرکت قابل دسترسی هست و به اینترنت دسترسی ندارن سیستم ها فقط اینترانت) میشه راهنماییم کنید لطفا؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام اگه میخواین رو جوملا نصب بشه میتونید از مواردی که تو سایت جوملا جهانی هست استفاده کنید: Search - Joomla! Extensions Directory

اگرم اسکریپت میخواین مثل این: Starter Demo - ArrowChat jQuery Chat Software بصورت تجاری در خدمتم

با سلام اگه میخواین رو جوملا نصب بشه میتونید از مواردی که تو سایت جوملا جهانی هست استفاده کنید: Search - Joomla! Extensions Directory

اگرم اسکریپت میخواین مثل این: Starter Demo - ArrowChat jQuery Chat Software بصورت تجاری در خدمتم

دوست عزیز میدونم رو سایت جوملا جهانی پیدا میشه اما شرایط من فرق داره سایت من رو لوکال هست میخوام یه ماژول یا پلاگین یا اسکریپت خوب واسه سایتی با شرایط سایت من بهم معرفی کنید

دوست عزیز میدونم رو سایت جوملا جهانی پیدا میشه اما شرایط من فرق داره سایت من رو لوکال هست میخوام یه ماژول یا پلاگین یا اسکریپت خوب واسه سایتی با شرایط سایت من بهم معرفی کنید

اگه رایگان میخواین ایمیلتون رو پ.خ کنید ارسال کنم براتون

نمونه آنلاین:http://phoenixsoft.ir/chat

نمونه آنلاین:چت روم شخصی

نه نه چت روم نمیخوام،نمیخوام عمومی باشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

نه نه چت روم نمیخوام،نمیخوام عمومی باشه

متوجه شدم شما چه چیزی میخواین شما میتونید از اسکریپتهای Live Helper Chat,PHP Live Chat استفاده کنید،این مخصوص پشتیبانی و چت آنلاین هست تو نت سرچ کنید فارسی شده هم هست

ویرایش شده در توسط reza jafari

متوجه شدم شما چه چیزی میخواین شما میتونید از اسکریپتهای Live Helper Chat,PHP Live Chat استفاده کنید،این مخصوص پشتیبانی و چت آنلاین هست تو نت سرچ کنید فارسی شده هم هست

نه اینم نه :14: ببینید من سایتم رو لوکال شرکته میخوام یه چت آنلاین بین همه ی کاربرا داشته باشم مثل این امیدوارم این دفه مطلب رو درست رسونده باشم.من اینو دانلود هم کردم اما نصب نمیشه مشکل داره :heey:

livezilla رو پیدا کردم منتها تو نصبش مشکل دارم کسی هست راهنماییم کنه؟

البته الان که نگاه کردم livezilla رایگان نیست!!! اگه میشه یه ماژول یا اسکریپت یا پلاگین چت انلاین بهم معرفی کنیــــــــد :auau:

نمونه آنلاین:چت روم شخصی

دوست عزیز کاربر rezajaf از ارسال پست هایی به این شکل خودداری کنید. با توجه به تکرار این موضوع اخطار اول به شما داده میشه. در صورت تکرار طبق قوانین انجمن باهاتون برخورد میشه.

:hooom: جـــــــــــــــــــــواب

توی این قسمت در جوملا جهانی این 3 افزونه رایگان هستند که می تونید بررسی کنید و بر اساس نیاز یکی را انتخاب کنید.

http://extensions.joomla.org/extensions/communication/live-support/27147

http://extensions.joomla.org/extensions/communication/live-support/21130

Toonimo - Joomla! Extensions Directory

توی این قسمت در جوملا جهانی این 3 افزونه رایگان هستند که می تونید بررسی کنید و بر اساس نیاز یکی را انتخاب کنید.

Operator Assistant - Joomla! Extensions Directory

ICQ On-Site - Joomla! Extensions Directory

مرسی از جواب اونارو الان نگاه میکنم :yeah: فقط الان livezilla رو نصب کردم کانفیگم کردم منتها وقتی تز کلاینتها واردش میشن از طریق سایت لوکال صفحه اینجوری که تو عکس گذاشتم براشون باز میشه؟باید برنامه خاصی رو کلاینت ها نصب بشه که درست نشون داده بشه؟

[ATTACH=CONFIG]7482[/ATTACH]

Operator Assistant - Joomla! Extensions Directory

ICQ On-Site - Joomla! Extensions Directory

مرسی از جواب اونارو الان نگاه میکنم :yeah: فقط الان livezilla رو نصب کردم کانفیگم کردم منتها وقتی تز کلاینتها واردش میشن از طریق سایت لوکال صفحه اینجوری که تو عکس گذاشتم براشون باز میشه؟باید برنامه خاصی رو کلاینت ها نصب بشه که درست نشون داده بشه؟

[ATTACH=CONFIG]7482[/ATTACH]

اینایی کهگذاشتید هیچکدومشون بدرد من نمیخورن :13: همون مشکل لایوزیلا رو هم یکی برام حل کنه کارم راه میفته:yeah:

ارسال شده در (ویرایش شده)

لطقا یکی یه چت آنلاین به من معرفی کنه یه ماژول یا کامپوننت که تو یاست لوکال کار کنه ئ نیاز به ساخت اکانت در سایت مرجع نداشته باشه یا حداقل آموزش نصی لایوزیلا رو لوکال رو بهم بگید ممنون میشم

ویرایش شده در توسط s.f.m

لطقا یکی یه چت آنلاین به من معرفی کنه یه ماژول یا کامپوننت که تو یاست لوکال کار کنه ئ نیاز به ساخت اکانت در سایت مرجع نداشته باشه یا حداقل آموزش نصی لایوزیلا رو لوکال رو بهم بگید ممنون میشم

چت آنلاین بین کاربران سایت می خواید یا پشتیبانی آنلاین که مدیر بتونه پاسخ گوی مراجعین باشه ؟

چت آنلاین بین کاربران سایت می خواید یا پشتیبانی آنلاین که مدیر بتونه پاسخ گوی مراجعین باشه ؟

برای پشتیبانی فقط rsticket رو نگید که نصبش کردم رو لوکال به مشکل خوردم

برای پشتیبانی فقط rsticket رو نگید که نصبش کردم رو لوکال به مشکل خوردم

نه Rs-Ticket که پشتیبانی آنلاین نیست . اون آفلاینه . جواب سوال منو ندادید !!

می خواید بازدیدکنندگان سایتتون با مدیر سایت در ارتباط آنلاین باشند ؟ مثل افزونه پایین سمت راست این سایت : Zopim Live Chat Software | Engage your Customers | Live Support

یا می خواید کاربران توی یه محیطی مثل چت روم های یاهو با هم چت کنن ؟

اگه نظرتون مورد اوله این تاپیک رو بررسی کنید : درخواست live support خوب برای جوملا 2.5

نه Rs-Ticket که پشتیبانی آنلاین نیست . اون آفلاینه . جواب سوال منو ندادید !!

می خواید بازدیدکنندگان سایتتون با مدیر سایت در ارتباط آنلاین باشند ؟ مثل افزونه پایین سمت راست این سایت : Zopim Live Chat Software | Engage your Customers | Live Support

یا می خواید کاربران توی یه محیطی مثل چت روم های یاهو با هم چت کنن ؟

اگه نظرتون مورد اوله این تاپیک رو بررسی کنید : درخواست live support خوب برای جوملا 2.5

همون مورد اول رو میخوام اما استاد zopim بخاطر تحریم ایران رو ادد نمیکنه این پیام رو به من داد

Mark

Our records reflect that you are accessing or utilizing the service from a Prohibited Jurisdiction (Iran) and we are required by applicable law to stop/terminate service as a result. I do not have the authority to allow you to use Zopim. If you believe this is in error, you should contact legal@support.zendesk.com. Only legal@support.zendesk.com is authorized to allow you to use Zopim and that will only occur if we can verify that you are not and have not utilized the service in a Prohibited Jurisdiction.

درود

من خودم استفاده نکردم . من به شخصه اسکریپت سایت 1 افزار رو دوست دارم و استفاده می کنم . دوستان دیگه هم پرسیدم ظاهرا گفتن live assistant گزینه خوبیه . یه سرچ یزنید ضرری نداره

به نظر من بهترین گزینه MyLiveChat هست.این سیستم رو بروی سایت خودمون هم استفاده کردیم.اگر وقت شد تا قبل از ظهر یه تاپیکی پیرامون این سورس ارائه میکنم...شاید به کار دوستان بیاد...

:didi:gift[dasdas] مرســـــــی اگه بذارید ممنون میشم

جناب صدیقی اونیم که گفتید تجاریه:bala:

من دارم ازش استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم باهاش

مشکلی که بقیه سیستم ها داشتن سرعت پایینشون بود

مثلا یه سیستم جدید هم که اومده

ابزار پشتیبانی jivosite.com

که ابزار تحت ویندوز هم داره که نیاز نیست به سایتشون بری و تو پنل باشی فقط

تستش کردم رو سایت ولی سرعت چتینگ پایینه-

من با پشتیبان زوپیم هم که میچتیدم بهش پیشنهاد دادم سیستمشون به خاطر استفاده زیاد تو ایران فارسی کنن که پیشنهاد رو پذیزفت ولی گفت به خاطر سیاست های کشورشون نمیتونن اینکار رو بکنن به خاطر ت+ح+ر+ی+م و امیدواره بتونن اجازه فارسی کردن رو هم بگیرن

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری