ابوالفضل طالبی

جوم پک 6 + هدیه ویژه الکامپ

32 پست در این موضوع

ممنون من جوم پک دو را خریده بودم اما هربار می خواستم سری جدید رو بخرم ورژن جدیدش را رو می کردید بازم ممنون به خاطر دفترچه ای که همراهشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

یه سوالی داشتم افزونه های موجود تو این پکیج چند درصد با جوملا 3 سازگاری دارند ؟؟ مخصوصا اینکه rsmembership رو داره ؟؟؟ و این که با جوملا 3 سازگاز هست ؟؟؟

با تشکر

با سلام

یه سوالی داشتم افزونه های موجود تو این پکیج چند درصد با جوملا 3 سازگاری دارند ؟؟ مخصوصا اینکه rsmembership رو داره ؟؟؟ و این که با جوملا 3 سازگاز هست ؟؟؟

با تشکر

اطلاعات جوم پک جدید : جوملا ایران - آموزشگاه جوملای ایران - اولین مرکز پرورش متخصص طراح وب - معرفی جوم پک 6

سلام

من جومپک 6 رو همون اول که منتشر شد خریداری کردم . برای طراحان حرفه ای مجموعه خوبی هستش چون خیلی ابزارها و افزونه هایی توش داره که مورد نیازه مخصوصا افزونه های تجاریش که خیلی بخاطر قظیه تبدیل پول نمیتونن بخرن. من راضی هستم . نیازهای منو تقریبا براورده کرده. دفترچه راهنماهم که داره دیگ بین افزونه ها سردرگم نمیشم .

Sent from my LG-D325 using Tapatalk

سلام دوست عزیز من اون لینکو قبل سوالم خوندم الان که شما دادی بازم خوندم اما متاسفانه نزده بود که چند درصد با جوملا 3 سازگار هست این پکیج و محصولاتش

ممنونم

تمام قابلیت ها و فایده هایی که داره به کنار (آموزش های مهندس ابولفضل طالبی و گرافیک ها و افزونه های تجاری و غیره......) مهمترینش که خیلی خیلی خیلی بدرد من خورد نرم افزار آرتیستیر4 و تمپلت توستر 4 همراه با داشتن لایسنس اورجینال هست که خودش کلی قیمت داره

سلام افزونه های در رابطه با اشتراک در شبکه های اجتماعی داره (api

) میخواد منظور از ای پی ای چی هست؟