ابوالفضل طالبی

جوم پک 6 + هدیه ویژه الکامپ

32 پست در این موضوع

1.6 گیگابایت افزونه تجاری برای اولین بار در ایران و فقط در مجموعه جوم پک

اولین و تنها مجموعه با دفترچه راهنمای فارسی تک تک افزونه ها ارائه شده در ایران

تفاوت نسخه 6 با نسخه قبلی (5) جوم پک:

اضافه شدن 14 آموزش ویدئویی فارسی افزونه های مهم و کاربردی از استاد طالبی

بروزرسانی و اضافه شدن نزدیک به 100 افزونه جدید

بروزرسانی و اضافه شدن نزدیک به 20 قالب OnePage جدید

اضافه شدن به 36 قالب جوملایی جدید(پک کامل قالبهای2014 شرکت bonusthemes که برای مشاهده تصویر قالبها میتوانید

اینجا کلیک کنید)

بروزرسانی و اضافه شدن نزدیک به 20 قالب HTML حرفه ای

اضافه شدن نزدیک به 200 سورس کد و اسکریپت آماده طراحی وب و تکنیک های جدید

بروزرسانی افزونه های قبلی مجموعه به نسخه جدیدتر

اضافه شدن 400 کتاب الکترونیک جدید و همچنین کتابهای الکترونیک فارسی

اضافه شدن بخش گرافیک و المانهای آماده گرافیکی

2 دی وی دی کامل ویدیوآموزشی با مباحث اندروید ، PHP ، SEO ، CSS و..

:: پیشنهاد ویژه برای 100 خرید نخست ، ویژه نمایشگاه الکامپ :::

پکیج کامل آنتی ویروس Nod Security 8 به صورت اورجینال هدیه ی ویژه آموزشگاه جوملای ایران

box.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من که از جوم پک 5 اصلا راضی نبودم . و از خریدم پشیمونم :bala:

سلام

من حدود دو هفته پیش جوم پک 5 رو سفارش دادم و فقط می خواستم از دو افزونه RSSeo و ExtraWatch استفاده کنم.

دو سوال داشتم ممنون میشم لطف کنید پاسخ بدید.

1- نسخه جدید RsSeo رو در جوم پک 6 قرار دادید؟

2- Extra Watch در جوم پک 5 مشکل داشت و حتی روی دو نسخه مختلف لوکال و آنلاین هم که نصب کردم از نظر رابط گرافیکی و همچنین کاربردی درست کار نمی کرد. خواستم بپرسم این افزونه هم به روز رسانی شده در جوم پک 5؟

ممنون از شما مهندس جان

درود

نسخه ی rs seo rev 17 هست

نسخه ی Extrawatch Pro 2.3.2066 هست

افزونه Extrawatch Pro مشکلات و باگهایی داره که نیاز هست شما تغییراتی در سورس اون بدید .نسخه اصلی هم همینه و بیشتر به دلیل نوع پیکربندی های سرور هست.

ممنون از پاسختون

فقط یک سوال دیگه هم داشتم که ممنون میش ملطف کنید این رو هم پاسخ بدید.

تفاوت سطح و میزان آموزشتون توی مجموعه های ویدئوئی با آموزش حضوری در سطح کلاس چقدره؟

چون هر دفعه که خواستم در کلاستون ثبت نام کنم معمولا یک یا چند مورد اموزشی جدید رو به کلاستون اضافه کردید.

خواستم بپرسم ویدئو های اموزشی موجود در جوملا ایران چه حد متفاوت تر از سطح کلاستونه و اخرین به روز رسانی اموزش های ویدئوئیتون چه تاریخی بوده.

خیلی ممنون از شما

+ من قصد خرید 4 مجموعه طراحی و توسعه افزونه، پی اچ پی، جوم پک و طراحی قالب جوملا رو دارم و یک مقدار کمبود بودجه دارم. تخفیف 40%تون تا چه تاریخی وجود داره؟

میشه مبلغی رو به عنوان پیش پرداخت، پرداخت کنیم و مثلا تا یک هفته بعد کل مبلغ رو واریز کنیم تا تخفیف لحاظ بشه؟

ممنون از شما

ویدیو های آموزشی بروز هستند

مجموعه هایی که قصد خرید دارید رو خرید کنید تا اطلاعات تماس شما باشد و برای هفته آینده با خانم بیگی تماس بگیرید من هماهنگ میکنم که سایر موارد رو هم با همان تخفیف به شما ارایه کنند.

با سلام

منم سوالم همینه، تخفیف تا چه تاریخی هست؟

منم از نظر زمان مشکل دارم برای اومدن به کلاس، این ویدیو ها از خود کلاس ها گرفته شده؟

فیلم آموزشی سئو هم تخفیف خورده؟

من جوم پک 6 رو فعلا سفارش دادم و پرداخت کردم. برای بقیه موارد گفتید میشه هفته بعد هم سفارش بدم؟

منم سوالم همینه، تخفیف تا چه تاریخی هست؟

منم از نظر زمان مشکل دارم برای اومدن به کلاس، این ویدیو ها از خود کلاس ها گرفته شده؟

تخفیف مجموعه های آموزشی تا پایان نمایشگاه الکامپ است

برای مجموعه جوم پک هم فقط تا 100 خرید نخست هدیه آنتی ویروس داره

سئو تخفیف ندارد

ویدیو های آموزشی جداگانه ضبط شده اند

با توجه به دوستی که نارضایتی داشتن از جوم پک 5 ایا سعی شده تا عیب ها جوم پک قبلی رفع شود

و کسی از دوستان چنانچه قبلا خریداری کرده خوشحال میشم نظرشو در رابطه با بسته مطرح کند قصد خرید دارم ولی میترسم مانند بسته ای که از سایت افزونه ها خریدم بدردم نخوره؟!

لطفا راهنمایی کنید

با توجه به دوستی که نارضایتی داشتن از جوم پک 5 ایا سعی شده تا عیب ها جوم پک قبلی رفع شود

عیوب مطرح نشده است که توضیح بدیم خدمت شما.صرفا گفتن از خریدم راضی نبودم

ممکن است مواردی باشه که از دید خریداری جزو عیوب حساب بشه ولی از نظر تولید کننده جزو ویژگی ها

من جوم پک 6 رو فعلا سفارش دادم و پرداخت کردم. برای بقیه موارد گفتید میشه هفته بعد هم سفارش بدم؟

مشکلی نیست با هماهنگی و اعلام شماره فاکتور خرید جوم پک تخفیف برای شما محفوظ است

سلام استاد طالبی

منم پک 6 رو سفارش دادم. دیگه نمیدونم تخفیف خوردم یا نه؟ فک کنم با مالیات 68 هزاری شده. و دیگه اینکه پکیج نود هم تعلق میگیره

با تشکر

عیوب مطرح نشده است که توضیح بدیم خدمت شما.صرفا گفتن از خریدم راضی نبودم

ممکن است مواردی باشه که از دید خریداری جزو عیوب حساب بشه ولی از نظر تولید کننده جزو ویژگی ها

آقای طالبی من یکشنبه صبح جوم پک را سفارش دادم چه مدت زمانی طول میکشه تا بدستم برسه

با تلفنی هماهنگ میکردم یا احتیاج نیست

نیاز نیست تلفنی هماهنگ کنید .ارسالها انجام شده میرسه خدمت شما

بله دستم رسید ولی چن نکته

۱ جلد طراحیش میتونست شکیل تر باشه (طراحی جلد کتاب خواستی برات انجام میدم)

۲ جلد برعکس منگنه شده

۳ بهتر بود راهنما را بجای حروف الفبا براساس محتوا هر dvd میگذاشتید تا کاربر منظم تر به محتوا دسترسی داشته باشه

با سلام

میخواستم ببینم این افزونه هایی رو که هم درون بسته های اموزشی قرار دادین. کامل هستن . مثلا من از بسته اموزشی جوملا کامپوننت rs form رو نصب کردم.و حالا میخوام پلاگین پرداخت رو هم نصب کنم نصی نمیشه.مثلا پی پال رو نصب کردم هیچ منویی به منوی کاامپوننت اضافه نمیشه. اگه میشه راهنمایی کنید

ممنون

سلام جناب طالبی بسته رسید ممنون

فقط یه سوال لفزونه های یا قالهای تجاری تو بسته محدودیت نصب ندارند؟

سلام جناب طالبی بسته رسید ممنون

فقط یه سوال لفزونه های یا قالهای تجاری تو بسته محدودیت نصب ندارند؟

خیر جوم پک محدودیت نداره

سلام ممنون من که به عنوان یه تازه کار از جوم پک 6 خیلی استفاده کردم به خصوص از فیلم های آموزشی. البته برای استفاده از برخی ماژول ها مشکل دارم که فکر می کنم برای تجربه کمه. مثلا الان افزونه bj images with 3d را نصب کردم ولی نمی دونم عکس هامو از کجا باید وارد کنم؟ هر چه هست تصویر 3 بعدی ماهی است و... چطور این عکسارو عوض کنم؟ ممنون

سلام ممنون من که به عنوان یه تازه کار از جوم پک 6 خیلی استفاده کردم به خصوص از فیلم های آموزشی. البته برای استفاده از برخی ماژول ها مشکل دارم که فکر می کنم برای تجربه کمه. مثلا الان افزونه bj images with 3d را نصب کردم ولی نمی دونم عکس هامو از کجا باید وارد کنم؟ هر چه هست تصویر 3 بعدی ماهی است و... چطور این عکسارو عوض کنم؟

برای رفع مشکلات خودتون و یا اگر سوالی در خصوص افزونه ای دارید در یک تاپیک مطرح کنید.این تاپیک مختص مجموعه جوم پک میباشد.

هنوز امکان خرید فیلم آموزشی جوملا 3.5 با تخفیف 40 درصد هست؟ اگر هست لطفا لینک خرید با تخفیف را بفرمایید. ممنون