joomlabartarin

پلاگین قدرتمند ساخت pdf از مطالب جوملا

7 پست در این موضوع

با سلام

من در حدود یک ماه تمام انجمن های جوملا رو جستجو کردم و درخواست افزونه دادم برای این کار .کمک خواستم ولی متاسفانه هیچ جوابی دریافت نکردم تا مجبور شدم کاری که گرفته بودم رو اعلام انصراف کنم و یه نفر اومد همان کار رو با وردپرس در عرض دو روز تحویل داد.بلاخره این هم از نقاط ضعف ماست که یه افزونه برای کارهای اداری تهیه نکردیم تا کسانی که میخوان سایت های اداری رسمی طراحی کنن به خاطر درخواست مشتری در زمینه pdf برن سمت ورد پرس.

حالا ماجرا چیه ؟

اینه که یه اداره درخواست طراحی سایت میده و میگه برای هر مطلب یه آیکون هم بالای مطلب باشه که کاربر مطلب رو به صورت pdf دانلود کنه ولی نمیخوان فایل مطلب رو قرار بدن میخوان مطلبی که تایپ میکنن این امکان رو داشته باشه.

در این قسمت پلاگینی رو قرار میدم که این کار رو انجام میده

دانلود پلاگین

فقط مشکل کوچکی که این پلاگین داره اینه که یکی از دوستان کاربلد یه نگاهی بندازه و utf-8 رو بهش اعمال کنه و در این پست قرار بده تا دوستان استفاده کنن

و جوملا هم حداقل یه افزونه برای این کار داشته باشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
از این افزونه استفاده کنید:

Phoca PDF

با سلام اقای tarantio اینافزونه اصلاکار نمیکنه phocadf رو میگم تنظیمش میکنی بعد ایکن pdf نشونت نمیده

با سلام.

جناب tarantino عزیز اگه امکان داره یکی از این دو افزونه رو برای این کار اصلاح کنید

فوکا pdf که وقتی نصب میشه دو تا پلاگین هم احتیاج داره که یکی از این آیکونها برای نمایش آیکونه pdf هست که کار نمیکنه

مورد دوم هم که من لینکش رو گذاشتم خیلی جالبه فقط فونت فارسی رو به صورت علامت سوال نمایش میده که اگر کسی php کار باشه میتونه حلش کنه

از دوستان تقاضا دارم هر کس میتونه یکی از این افزونه ها رو تصحیح کنه

با تشکر

برای رفع مشکل فونت باید tcpdf با پشتیبانی فارسی رو جایگزینش کنید.میتونید کتابخانه tcpdf رو از سایت خودش دانلود کنید و جایگزین محتویات پلاگین کنید.کافی هست تو گوگل tcpdf سرچ کنید.اگر این راهنمایی کمکی نکرد اعلام کنید

با سلام.

در این پلاگین از dompdf استفاده شده و بعد در فایل اصلی که نوشته شده این کتابخانه رو صدا زده و چند خط در این زمینه داره اگه من tcpdf رو به جای dompdf قرار بدم کدهایی که در فایل اصلی هست هم مهمه که تغیر کنه.

اگه زحمت بکشید و این افزونه رو اصلاح کنید من هزینه کار رو هم پرداخت میکنم.

من هم مثل خیلی های دیگه این مشکل رو داریم.

اما متاسفانه تاپیک بدون جواب رها شده...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری