TOA

چند پرسش پیرامون جوملا برای تازه کارها

10 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید

من قبلا در وردپرس یه سایت راه اندازی کردم ولی خب محدودیت زیاد داره، واسه همین میخوام در جوملا راه اندازی کنم، اما قبلش نیاز به یادگیری دارم

سوال اول : فرق قالب ها در چی هست؟ مثلا نوشته قالب فلان برای جوملا 2.5 یعنی این قالب روی جوملا 3.5 نصب نمیشه؟ راه حلش چیه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بین سری های منتشر شده جوملا تفاوت های زیادی اتفاق افتاده . منظور 1.5 و 2.5 و 3 هست . این جمله همیشه درست نیست . ممکنه افزونه ای که برای نسخه خاصی هست روی ورژن بالاتر یا پایین تر هم نصب بشه که بستگی به کد های استفاده شده داره .

معمولا قالب های خوب از شرکت های معتبر و اصلی که تهیه کنید هر دو نسخه موجود هست .

تست کنید شاید روی 3 هم نصب بشه

یک توصیه ی کلی . با این که تازه کار هستید ، حتی کاربران حرفه ای . به جای قالب . از بسته نصبی استفاده کتید . تا در کوتاهترین زمان ممکن به ساختار کلی قالب برسید و بعد اون رو ویرایش کنید .

سلام

من جوملا 3.3.6 رو دانلود کردم و رو wampserver 2.4 ک میخوام نصب کنم تا نصب پیش میره ولی وقتی نصب رو میزنم تو قسمت ایجاد جداول گیر میکنه و پیش نمیره. حتی جوملا 2.5 رو هم دانلود و همین کارو کردم ولی اونم تو قسمت پایگاه داده گیر میکنه!!!!!!لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟؟

سلام

من جوملا 3.3.6 رو دانلود کردم و رو wampserver 2.4 ک میخوام نصب کنم تا نصب پیش میره ولی وقتی نصب رو میزنم تو قسمت ایجاد جداول گیر میکنه و پیش نمیره. حتی جوملا 2.5 رو هم دانلود و همین کارو کردم ولی اونم تو قسمت پایگاه داده گیر میکنه!!!!!!لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟؟

دوست عزیز دقت کنید پایگاه داده ای که تو phpmyadmin قبل از نصب جوملا میسازید رو درست ساخته باشید.نوعش رو روی utf8_general_ci قرار بدید درهنگام نصب جوملا هم اسم پایگاه داده را درست بدید یوزر رو root و پسورد را خالی بگذارید

درود دوستان

کتاب آموزش جوملا 3.5 که گفته شده در تاپیک زیر رو از کجا میتونم دانلود کنم؟ لینک گفته شده میتونید در ادامه همین تاپیک دانلود کنید، ولی من نتونستم لینک دانلود رو پیدا کنم

تاپیک آموزش جوملا 3.5

سوال دوم اینکه من جوملا 3.3 رو در لوکال هاست زمپ نصب کردم، وقتی ارسال مطلب میزنم نوشته منتشر شده، ولی در سایت نمایش نمیده، وقتی تیک مطلب ویژه رو فعال میکنم نمایش میده، باید همیشه اینطوری بشه؟

سپاس

علت اینکه فقط مطالب ویژه رو نمایش میده این هست که نوع آیتم منوی شما مطالب ویژه هست در اینصورت با ویژه کردن نمایش بدید

اگر بخواید نحوه نمایش مطالب رو تغییر بدید باید نوع آیتم منوی خودتون رو از مدیریت منوها تغییر بدید

ممنون، مشکل مطالب ویژه حل شد

ولی هنوز نتونستم آموزش 3.5 رو پیدا کنم!

سلام دوستان

من روی لوکال جوملا 3.3 رو نصب کردم، از قالب پیش فرض خودش هم استفاده میکنم، در بخش تبلیغات بنر اضافه میکنم، قبول میکنه، ولی در سایت نشون نمیده،

1 ـ آیا به قالب بستگی داره و قالب باید دارای محل تبلیغات باشه؟

2 ـ اگر قالب همچین امکانی نداشته باشه باید چیکار کرد؟

3 ـ یا اصلا ربطی نداره و راه دیگه ای داره؟

ممنون

درود

دوستان کسی نبود پاسخ بده؟

نمیخوام بیخودی تاپیک بزنم، ممنون میشم تو همین تاپیک پاسخ بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری