sheyda7124

مشکل لود بسیاااار کند سایت

10 پست در این موضوع

سلام و وقت بخیر دوستان

سرعت لود سایتم خیلی پایین هستش.کش خود جوملا و gzip رو فعال کردم.پلاگین JCH Optimize رو نصب کردم و..

سرعت لود وحشتناک پااایین:((

لطفا راهنمایی بفرمائید چیکار کنم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کند بودن سایت دلایل بسیاری داره یک بخش به سایت و کارهایی که بروی سایت باید انجام بدید میشه یک بخش هم به سمت سرور و سرعت سرور شما بستگی داره که دست شما نیست

برای بررسی سایت و افزایش سرعت ادرس سایت را در سایت GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization وارد کنید تا گزارش کلی از عملکرد سایت دریافت کنید و بهینه سازیهای مورد نظر را انجام بدید

کند بودن سایت دلایل بسیاری داره یک بخش به سایت و کارهایی که بروی سایت باید انجام بدید میشه یک بخش هم به سمت سرور و سرعت سرور شما بستگی داره که دست شما نیست

برای بررسی سایت و افزایش سرعت ادرس سایت را در سایت GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization وارد کنید تا گزارش کلی از عملکرد سایت دریافت کنید و بهینه سازیهای مورد نظر را انجام بدید

تشکر آقای مهندس طالبی من با سایت 301 Moved Permanently زیاد بررسی کردم:(

ولی مشکل اینجاست نمیدونم چه کاری باید انجام بدم.یعنی کارایی که به ذهنم میرسیده رو انجام دادم.

حداقل ادرس سایت رو قرار میدادین تا بررسی کنیم؟

حداقل ادرس سایت رو قرار میدادین تا بررسی کنیم؟

http://moztarr.ir/

خیلی ممنونم

اسلایدرم خیلی سنگین کرده:( چن تا اسلایدر دیگه هم امتحان کردم همین طور بودن.ممنون اگه کمک کنید.

خیلی هم بد نیست . اگه امکانش رو دارید بفرستید روی یک هاست دیگه . اونجا هم تست کنید .

پینگ سرور حدود 400 زیاده :)

یعنی مشکل خاصی نیس؟

اخه

حجم صفحه اصلی 1.5 مگ بود که من کمش کردم با پلاکین rockbooster و کش خود جوملا و بهینه کردن تصاویر سایت.که شد 670 کیلو اما سرعت لود چندان تغییری نکرده.

شک من به هاست شماست . منظورم اینه سایت مشکلی نداره . دنبال ایجاد تغییر روی جوملا و افزونه ها نباشید . روی هاست دیگه تست کنید . یک هاست خوب :)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری