ali_85

اموزش ساخت صفحات ویکی برای سایت

10 پست در این موضوع

با سلام

خیلی از سایت ها صفحات مخصوصی به نام ویکی دارند

مثلا به جز سایت خودشون یک صفحاتی با این ادرس دارند

domain/wiki

کسی می دونه چطور میشخ برای سایت های جوملایی هم صفحات ویکی ساخت و یا اصلا کلا باید از یک سیستم مجزی استفاده کرد

اگر کسی اطلاعی در این زمینه داره خواهش می کنم راهنمایی کنه

نمونه سایت

البته سایت جوملایی نیست و انجمن هست

ApplyAbroad Forum

صفحه ویکی همین سایت

Apply Abroad

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

Tiki Wiki CMS Groupware

این یه cms هست مثل جوملا که شبیه ویکیپداست.

اموزشی از مدیا ویکی تو اینترنت فارسی نیست

کجا می تونم یک اموزش نصب و استفاده پیدا کنم؟؟؟

تو چه مسیری باید mediawiki-1.24.0 را اپلود و نصب کنم ؟؟

دو-3سال پیش آموزشی از ایجاد و کانفیگ کامل سیستم مدیاویکی -MediaWiki همراه با یک سایت جوملایی قرار داده بودم.اما در انجمن جومفا منتشر کرده بودم.الان هم از دسترس خارجه !

اگر از کش گوگل پیدا کردم لینکش رو قرار میدم براتون...

موفق باشید و سربلند

همین کار را کردم دوست عزیز ولی با این ارور مواجه شدم و دلیلش را هم نمی دونم چیه

اول تو یک پوشه بنام wiki اپلود کردم و اکسترکت کردم و ادرس سایت را با /wiki زدم که عکس پایین امد

79469607606483553871.jpg

سپس روی set up the wiki کلیک که می کنم ارور زیر می اید

04399958424298496391.jpg

خب مشکل از کانفیگ سرورتون هست.

میبایست که تابع magic quotes سرورتون غیرفعال باشه.

به مدیر سرور بگید که اون غیرفعال کنه

خب موفق شدم به مراحل نصب برسم

حالا آیا برای ویکی سایت دیتابیس جداگانه ای بسازم یا از همان دیتابیس سایت اصلی استفاده کنم؟؟؟؟؟؟

موقع نصب یک سری هشدار هم می دهد ولی می شود نصب کرد این هشدار ها چی هستند؟؟؟

بررسی*های محیطی

برای فهمیدن اینکه این محیط برای نصب مدیاویکی مناسب است، اکنون بررسی*های اساسی انجام خواهد*شد. اگر به دنبال پشتیبانی در چگونگی تکمیل نصب هستید،به یاد داشته باشید این اطلاعات را بگنجانید.

پی*اچ*پی 5.3.29 نصب شده*است.

هشدار: PHP's safe mode فعال است.ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی شود، مخصوصاً اگر از ارسال پرونده استفاده شود و math پشتیبانی شود.

هشدار: APC,XCache یا WinCache را نتوانست پیدا کند.ذخیره شی فعال نیست.

جی*ان*یو دیف۳ پیدا نشد.

Warning: php_uname() has been disabled for security reasons in/home4/sportway/public_html/wiki/includes/GlobalFunctions.php on line 2484

گرافیک*های جی*دی ساخته** شده در کتابخانه پیدا شد.اگر ارسال*ها را فعال کنید تصویر کوچک فعال خواهد*شد.

کنترل نسخهٔ نرم*افزار گیت پیدا نشد.

از اسم سرور "http://sportway.ir" استفاده کنید.

از اسم سرور "http://sportway.ir/wiki" استفاده کنید.

Warning: php_uname() has been disabled for security reasons in /home4/sportway/public_html/wiki/includes/installer/Installer.php on line 1011

هشدار: فهرست پیش*فرض ارسال*های /home4/sportway/public_html/wiki/images/ شما برای اجرای متون دلخواه آسیب*پذیر است.اگرچه مدیاویکی همهٔ پوشه*های ارسال* شده را برای خطرات امنیتی بررسی می*کند، پیش از فعال*سازی ارسال*ها، بسیار به close this security vulnerability توصیه شده*است.

برای یونیکد عادی از intl PECL extension استفاده کنید.

هشدار: نسخهٔ نصب شدهٔ پوشهٔ یونیکد عادی از ورژن قدیمی*تر کتابخانه the ICU project's استفاده می*کند.اگر کلاً علاقه*مند به استفاده از یونیکد هستید باید upgrade.

سوهُسین نصب شده*است و پارامتر جت length را به 512 بایت محدود می*کند.قسمت بارکنندهٔ منبع مدیاویکی پیرامون این محدوده کار خواهد*کرد، اما عملکرد آن را پایین می*آورد. اگر به هیچ وجه ممکن نیست، باید suhosin.get.max_value_length را به ۱۰۲۴ یا بالاتر در php.ini تنظیم کنید، و

$wgResourceLoaderMaxQueryLength را به مقدار مشابه در LocalSettings.php تنظیم کنید.

دیتابیس جدید و یوزر جدید ساختم و

موقع وارد کردن اطلاعات دیتابیس به چنین اروری برخورد می کنم هر کاری می کنم نمی تونم از این مرحله رد بشم

B connection error: Access denied for user 'sportway_wiki22'@'farvardin.mylittledatacenter.com' (using password: YES) (5.9.16.47).

میزبان، نام کاربری و گذرواژه را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید.

یک سوال دیگر

میزبان پایگاه داده را باید ای پی که وارد سی پنل میشم را وارد کنم یا نام ادرس دامین را ؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری