mmfallah

مهم ▼▲ آپدیت جدید ▼▲ جوملا نسخه 2.5.28

31 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

مهم ▼▲ آپدیت جدید ▼▲ جوملا نسخه 2.5.28

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14185645771.png

Joomla! 2.5 Support Is Ending On December 31, 2014! Click Here for More Information.

پروژه جوملا نسخه 2.5.28 را ارائه داد. این نسخه آخرین نسخه جوملا 2.5 بر اساس جدول زمان بندی سری 2.5 می باشد.

پشتیبانی جوملا 2.5 تا 31 دسامبر 2014 به پایان میرسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر لینک های زیر را بررسی کنید.

http://docs.joomla.org/Why_Migrate

https://docs.joomla.org/Migration_Step_by_Step_Self_Assessment

https://docs.joomla.org/Special:MyLanguage/Planning_for_Migration

ویرایش شده در توسط mmfallah

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و تشکر از شما . ضمنا" با توجه به پیغام عدم ساپورت بعد 31 دسامبر 2014 سایت بعد از این تاریخ دچار مشکل نمیشود ؟

با سلام و تشکر از شما . ضمنا" با توجه به پیغام عدم ساپورت بعد 31 دسامبر 2014 سایت بعد از این تاریخ دچار مشکل نمیشود ؟

دچار مشکل خیر ولی دیگه ساپورت نمیشه . یعنی بروزرسانی برای این نسخه دیگه ارائه نمیشه .

البته دوستان این نسخه هم مثل جوملا ۱.۵ پچ امنیتی مطمعا براش رلیز می شه

بعد میشه جوملا 2.5 رو به راحتی بدون اینکه به سایت مشکلی وارد بشه و خراب بشه به جوملا 3 آپدیت کرد؟

بعد میشه جوملا 2.5 رو به راحتی بدون اینکه به سایت مشکلی وارد بشه و خراب بشه به جوملا 3 آپدیت کرد؟

خیلی هم راحت نمیشه. دیشب یکی از سایتها را انجام دادم. با این که تمامی موارد را انجام داده بودم چند مشکل جزیی وجود اومد که با کمی کار روش حل شد.

قبل از شروع حتما بک آپ بگیرید

با سلام

آلارمی که بعد از آپدیت در صفحه کنترل ظاهر میشه رو چطور میشه حذف کرد ؟

در مدیریت پلاگین ها / پلاگین "هشدار پایان پشتیبانی " رو غیر فعال کنید

یعنی این آخرین آپدیت جوملا 2.5 هست ؟ دیگه اصلاً و ابدا آپدیت نمی شه ؟؟

سلام

الان من دوتا سایت دارم که با جوملا 2.5 راه اندازی کردم الان چطوری به جوملا 3 اپدیت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای جوملا 3 اپدیت جدید مثل 2.5 ارائه میشه؟؟؟

کسی پاسخ ما رو نداد

کسی پاسخ ما رو نداد

End of support refers to when Joomla! no longer provides bug fixes, features, or security updates for a release. This is the time to make sure you have the latest available update of Joomla. Your website will continue to work as normal.

ترجمه : پایان پشتیبانی اشاره به زمانی دارد که دیگر بروزرسانی جهت باگ ها - امنیت و .... ارائه نمی شود . در صورتی که از آخرین نسخه استاده می کنید می توانید بدون مشکل به کارتان ادامه دهید . ( یه همچین چیزی )

ظاهرا آپدیت نمیشه دیگه

سلام

دوستان یه سوال برام پیش امده الان که دیگه برای جوملا 2.5 اپدیت جدید ارائه نمیشه ما میتونیم بدون دردسر از اخرین نسخه جوملا2.5 استفاده کنیم مثلا مشتری که درخواست طراحی سایت میده می تونیم از جوملا2.5 استفاده کنیم . یا حتما باید از جوملا3 استفاده کنیم .یعنی بعد از مدتی استفاده از جوملا2.5 مشکلبی براش پیش نیاد؟

سلام باید به جوملا 3 ارتقا بدید چون هم دیگه آپدیت برای جوملا 2.5 نمی یاد مگر آپدیت های امنیتی خیلی مهم و هم اینکه دیه افزونه ها هم به سمت جوملا 3 میرند و برای 2.5 نوشته نمیشند

سلام من وقتی میزنم که سایتم به جوملا 3 آپدیت بشه متاسفانه توی مرحله ای که تصویرشو در زیر گذاشتم گیر میکنه و دیگه هیچ حرکتی نمیکنه لطفا راهنمایی کنین.راستی من فایلهای tmp,log و configuration رو جا به جا کردم،اینکه مشکلی ایجاد نمیکنه؟

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14203801671.jpg

دوستان قصد اسپم دادن ندارم ولی بی زحمت یکی بزرگواری لطف کنه و راهنمایی کنه.سپاس

اون فایلها رو جای خودشون بزار و امتحان کن انشالله مشکلت حل می شه

نباید توی ساختار فایلا و مسیرهاشون تغییری ایجاد کنید. به حالت اولیه برگردونید و تست کنید