Hamed_taghipur

درخواست مهم

17 پست در این موضوع

از دوستان عزیز کسی ماژول به کار رفته در وسط این سایت رو میدونه از کجا باید پیدا کرد. ( عکس ماژول ضمیمه شده )

http://www.dddd.ir

attachment.php?attachmentid=7588&stc=1

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
از دوستان عزیز کسی ماژول به کار رفته در وسط این سایت رو میدونه از کجا باید پیدا کرد. ( عکس ماژول ضمیمه شده )

attachment.php?attachmentid=7588&stc=1

اینو ببینید شاید به دردتون بخوره

هدیه نوروز93 دومین هدیه نوروزی : اسلایدر شو چرخشی Carousel CK فارسی

دوستان کسی میدونه این ماژول رو هم از کجا باید پیدا کرد ؟attachment.php?attachmentid=7589&stc=1

قدیما وقتی کاربری پاسخ درست دیگر کاربر رو می داد حداقل بهش یه سلام میدادند! نه اینکه خدایی نکرده من منتظر تشکر کردن شما باشم! نه اصلا نیاز ندارم اما یکم فکر نمی کنید تشکر کردن از کسی که کمک تون می کنه یک کار اخلاقی هست؟

اون قسمت رو فکر کنم با ویجت کیت ایجاد کردند!

https://www.google.com/search?q=%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA+%D9%88%DB%8C%D8%AC%D8%AA+%DA%A9%DB%8C%D8%AA+%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C+%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7&oq=%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA+%D9%88%DB%8C%D8%AC%D8%AA+%DA%A9%DB%8C%D8%AA+%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C+%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7&gs_l=serp.3...10866.12978.0.13242.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0.msedr...0...1c.1.60.serp..0.0.0.nodbFoVH1Bo

کاربر محترم jahanian ضمن تشکر از پاسخ های شما به سوال کاربران و طرح این موضوع ، باید عرض کنم اینگونه ارسال ها در انجمن مصداق اسپم بوده و ممنوع هستند . مگر اینکه شخص ایجاد کننده تاپیک ، پس از رفع مشکل پستی مبنی بر حل سوال خود ارسال کند تا عنوان تاپیک به "حل شد" تغییر کند .

موفق باشید .

ببخشید کسی اون تکست باکس پایین سایت رو که وقتی روش میری با ماوس کامل باز میشه رو نداره؟

دوستان که دارید زحمت میکشید منو بالای این سایت هم اگه شبیهش رو جایی سراغ دارید بگید ممنون میشم

دوستان که دارید زحمت میکشید منو بالای این سایت هم اگه شبیهش رو جایی سراغ دارید بگید ممنون میشم

آقا خب یکباره بگو یک قالب می خوام با قابلیت های این سایت . در مورد باز شدن متن باید بگم که از جی کوئری استفاده کرده که کدش رو از لینک زیر می تونی پیدا کنی

لینک

برای منوهای با لا هم از maxi menu ck استفاده کرده و css ماژول رو تغییر داده تا به این شکل در اومده که اگه css بلد باشین کار سختی نیست

قدیما وقتی کاربری پاسخ درست دیگر کاربر رو می داد حداقل بهش یه سلام میدادند! نه اینکه خدایی نکرده من منتظر تشکر کردن شما باشم! نه اصلا نیاز ندارم اما یکم فکر نمی کنید تشکر کردن از کسی که کمک تون می کنه یک کار اخلاقی هست؟

اون قسمت رو فکر کنم با ویجت کیت ایجاد کردند!

https://www.google.com/search?q=%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA+%D9%88%DB%8C%D8%AC%D8%AA+%DA%A9%DB%8C%D8%AA+%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C+%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7&oq=%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA+%D9%88%DB%8C%D8%AC%D8%AA+%DA%A9%DB%8C%D8%AA+%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C+%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7&gs_l=serp.3...10866.12978.0.13242.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0.msedr...0...1c.1.60.serp..0.0.0.nodbFoVH1Bo

مطمئنید این ویجت کیته ؟ من این حالت رو تو ویجت کیت ندیدم .اگه اینطوره لطفا راهنمایی کنید که چطور به این شکل در میاد . من خودم فکر می کنم که از جی کوئری استفاده کرده

ممنون

مطمئنید این ویجت کیته ؟ من این حالت رو تو ویجت کیت ندیدم .اگه اینطوره لطفا راهنمایی کنید که چطور به این شکل در میاد . من خودم فکر می کنم که از جی کوئری استفاده کرده

ممنون

من تقریبا ویجیت کیت رو شخم زدم اما همچین حالتی توی ویجیت کیت ندیدم . چه توی اسلاید و چه توی گالری . حالا شاید تو بخش های دیگه باشه لطفا راهنمایی کنید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

از دوستان کسی کمک نمیکنه؟

دوست عزیر به سوال شما که پاسخ داده شد. اگه دنبال افزونه ای هستید که با نصبش عین همین رو براتون ایجاد کنه موجود نمی باشد. در این سایتی که عنوان کردین .برای منو از همون که گفتم استفاده کرده وبرای قسمت جی کوئری هم از همون کدی که لینکش رو دادم استفاده کرده

----------

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

اخطار به هر دو کاربر محترم . در صورت ادامه بحث مطابق با قوانین انجمن برخورد خواهد شد . پس لطفا تنها در روند حل مشکل ، تجربیات خود را به اشتراک بگذارید .

هرگونه بی احترامی به کاربران و مدیران انجمن ممنوع بوده و کاربران موظفند از کلمات مناسب در ارسال های خود استفاده کنند .

باقی نکات از طریق پیام خصوصی برای هردو بزرگوار ارسال خواهد شد .

متشکرم .

من که پیغام ایشون رو ندیدم چی بوده . ولی قصد جسارت و یا توهین نداشتم. در هر صورت عذر خواهی می کنم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری