Mahboobe.Maleki

قالب اورجینال Shaper Awetive برای جوملا 3

16 پست در این موضوع

دوستان یلداتون شاد

هدیه کوچک من، قالب اورجینال Awetive از شرکت جوم شیپر هست.

[ATTACH=CONFIG]7596[/ATTACH]

ویژگی های این قالب:

full responsive

short codes

Helix framework

RTL support

لینک دمو: http://demo.joomshaper.com/?template=awetive

لینک توضیحات و تصاویر قالب: Shaper Awetive - Modern MultiPurpose Business Template Joomla - JoomShaper

دانلود بسته quick start از آپلود سنتر انجمن: Shaper_Awetive_j3_joomlaforum.ir دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

پ ن: برای دوستانی که حتما می پرسند، این قالب نال شده نیست و من از جوم شیپر لایسنس دارم و خریداری کردم. با اطمینان استفاده کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام و خسته نباشید

بابت قالب بسیار سپاس

میشه این قالب رو بدون بسته نصبی نصب کرد؟ یعنی فقط خود قالب که نیازی به پاک کردن جوملا و نصب کلی این قالب همراه با جوملای خودش نباشه

سپاس

سلام و خسته نباشید

بابت قالب بسیار سپاس

میشه این قالب رو بدون بسته نصبی نصب کرد؟ یعنی فقط خود قالب که نیازی به پاک کردن جوملا و نصب کلی این قالب همراه با جوملای خودش نباشه

سپاس

سلام دوست عزیز شما میتونید با استفاده از کامپوننت Folcomedia Packager که در انجمن موجود از قالب بسته نصبی تهیه کنید و روی سایتتون نصب کنید

هدیه Folcomedia Packager کامپوننت ایجاد بسته نصبی از افزونه های نصب شده در جوملا

سلام

من این قالب رو دانلود کردم و نصب کردم، جوملا 3 هست و انگلیسی ، موقع نصب هم فارسی انتخاب کردم

این ها به کنار، اصلا این قالب داخل قالب ها نیست، ولی وقتی به مسیر xamp میرم داخل پوشه قالب ها اسمش هست، ولی نمیدونم چرا از داخل جوملا در مدیریت قالب ها نمی بینمش

مشکل از کجاست؟

نسخه کوییک استارته. از راهنمایی دوستلن استفاده کنید.

این بسته کامله یعنی خودش رو نصب کنید مثل یه جوملا

این بسته نصبی هست

به این معنی که شما زمانی که دارید این بسته رو نصب میکنید باید اطلاعات نمونه را هم نصب کنید

دموی قالب که رسپانسیو نیست

چطور نوشتین رسپانسیو ؟

در مورد ابهام ایجاد شده در مورد ریسپانسیو بودن قالب :

ابتدا تولبار پایین صفحه رو ببندید سپس امتحان کنید. میبینید که کاملا ریسپانسیو هست.

چطور میشه قالب رو rtl کرد ؟

درود

اگه زبان فارسی رو نصب و منتشر کنید خودش راست چین میشه.

اما طوریکه من فهمیدم قالبهای جوم شیپر که از Helix 2 به Helix 3 آپدیت شدن مشکلاتی با راست چین شدن دارن. تو فروم خود جوم شیپر این مشکل عنوان و اطلاع رسانی شده .باید منتظر رفع باگ از سوی تیم joomshaper بود. البته باگ مورد نظر برای زبان ابری ( Hebrew ) هست و برای زبانها فارسی و ... چیزی عنوان نشده.

شما اگر قالب رو نصب کردین زبان فارسی رو نصب کنید و مشکل رو بررسی کنید.

با سلام

من يک مشکلی در مورد ساب منو های مریوط به ساب منو در این قالب دارم.

زبان سايت رو فارسی کردم و منوی اصلی يک ساب منو داره و خود ساب منو هم بهش چند تا منو دادم ولی منو هايی که به ساب منو دادم به سمت راست باز ميشودن و من ميخواهم به سمت چپ باز شوند

لطفاً راهنمايی بفرماييد

تصویر را قرار دادم.

ممنونم

مشکل حل شد. از این کد باید استفاده بشه تو فروم جوم شیپر دیدم

میزارم دوستان لازم داشتن استفاده کنند

Add this code to you custom.css file:

.sp-submenu.sub-level-child {

right: 300px !important;

}

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری