amir_seddighi

بسته نصبی پارسی قالب Capture یوتم برای جوملا 3

50 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام خدمت اساتید

من از مسیر زیر فایل css رو ویرایش میکنم و تنظیمات دلخواهم رو اعمال میکنم اما نمیدونم چرا بعد از یه مدت دوباره برمیگرده به حالت اولیه و کدهای دستکاری شده و یا اضافه شده پاک میشن

templates/yoo_capture/styles/default/css/theme.css

آیا این مربوط به اینه که این که بسته نصبی نال شدست ؟؟

یا باید حتما طبق آموزش "تنظیمات و سفارشی سازی فریم ورک Warp (یوتم)" فایلها و فولدر جدید ایجاد بشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام خدمت اساتید

من از مسیر زیر فایل css رو ویرایش میکنم و تنظیمات دلخواهم رو اعمال میکنم اما نمیدونم چرا بعد از یه مدت دوباره برمیگرده به حالت اولیه و کدهای دستکاری شده و یا اضافه شده پاک میشن

آیا این مربوط به اینه که این که بسته نصبی نال شدست ؟؟

یا باید حتما طبق آموزش "تنظیمات و سفارشی سازی فریم ورک Warp (یوتم)" فایلها و فولدر جدید ایجاد بشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

درود اون ربطی به نال بودن نداره قالب رو داره از Less میخونه،همچنین برای CSSهای سفارشی میتوند از پوشه Custom استفاده کرده و در آنجا CSS و LESS دلخواه بذارین.

درود اون ربطی به نال بودن نداره قالب رو داره از Less میخونه،همچنین برای CSSهای سفارشی میتوند از پوشه Custom استفاده کرده و در آنجا CSS و LESS دلخواه بذارین.

یه سوال آقای جعفری

توی قسمت Development تنظیمات قالب گزینه های

Compile LESS in the browser on every page load

و

Allow styles to be loaded by URL. This will override the style originally loaded by the theme

غیرفعال کردم تا دیگه از less نخونه. این کار درسته ؟؟؟ یا باید کار دیگه ای انجام بدم تا از less نخونه و احتیاجی به ایجاد فایلهای جدید CSS و LESS در پوشه Custom نباشم

بله درسته کاری که کردین حالا میتونید تو خود css اصلی قالب دستکاری کنید منتها بنده حالت استاندارد گفتم که متوجه بشین

بله درسته کاری که کردین حالا میتونید تو خود css اصلی قالب دستکاری کنید منتها بنده حالت استاندارد گفتم که متوجه بشین

با اینکه اون دوتا تیک برداشتم اما به محض اینکه به تنظیمات قالب قسمت Styles>Customizer میرم و یه تغییراتی توی این قسمت میدم مثلا فونت عوض میکنم دوباره تمام کدهای نوشته شده من در فایل css پاک میشه و برمیگرده به حالت اول

تو تایپک تنظیمات و سفارشی سازی فریم ورک Warp (یوتم) طرز ساختن استایل جدید در Warp 6 ولی این قالب با Warp 7 ولی همون کارها رو انجام دادم نشد

در مسیر templates/yoo_capture/styles یه فولدر دقیقا با محتویات استایلهای دیگه ایجاد و کدهای خودمو نوشتم و در تنظیمات قالب قسمت Styles>Customizer هم نام استایل میاد انتخاب میکنم و ذخیره میکنم اما وقتی برمیگردم میبینم روی استایل default برمیگرده البته فقط این مشکل مختص استایل من نیست استایلهای دیکه خوده بسته رو انتخاب میکنم هم این حالت پیش میاد

رفتم به قسمت Documentation سایت yootheme و دو تا پاراگراف بود دقیق متوجه نشدم منظورش چیه

Add custom CSS

You can use the Customizer and also add your own CSS by creating a custom.css file inside the /css folder for the related style. That way your CSS won't be overwritten when you save changes in the Customizer.

Add CSS without using LESS and the Customizer

If you are not planning to use the Customizer at all, just duplicate an existing style and delete the style.less file. Now the /css/theme.css will no longer be overwritten when compiling LESS. You can write customizations directly in the the theme.css file.

سلام

الان چند وقته سعی میکنم که فایل css قالب yoo_capture جوملا 3 وارپ 7.1.12 ویرایش کنم اما موفق نمیشم.

حتی توی قسمت Development تنظیمات قالب گزینه های

Compile LESS in the browser on every page load

و

Allow styles to be loaded by URL. This will override the style originally loaded by the theme

غیرفعال کردم تا دیگه از less نخونه اما به محض اینکه به تنظیمات قالب قسمت Styles>Customizer میرم و یه تغییراتی توی این قسمت میدم مثلا فونت عوض میکنم دوباره تمام کدهای نوشته شده من در فایل css پاک میشه و برمیگرده به حالت اول

با توجه به Documentation سایت YOOtheme

Add custom CSS

You can use the Customizer and also add your own CSS by creating a custom.css file inside the /css folder for the related style. That way your CSS won't be overwritten when you save changes in the Customizer.

و همچنین آموزش زیر

Custom CSS in 3 Simple Steps (Warp 7)

1: Create or Paste a new theme.config.php file into
/templates/yoo_whatever/custom/layouts/theme.config.php

2: Edit file and save.
The file will contain only the following text:

<?php  
require_once(__DIR__.'/../../layouts/theme.config.php');  
// add css  
$this['asset']->addFile('css', 'css:custom.css’);

3: Create/Copy your new css file
/templates/yoo-whatever/custom/css/custom.css

رفتار کردم اما بعد از تغییرات اعمال شده سایت error زیر رو میده

Parse error: syntax error, unexpected ''css : my.css’);' (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE) in /home/sangeira/public_html/templates/yoo_capture/custom/layouts/theme.config.php on line 4

مشکل کارم کجاست لطفاً راهنمایی کنید

حل شد همین راه حل درست بود فقط یه اشتباه تایپی کوچیک توی خط

$this['asset']->addFile('css', 'css:custom.css’);

که باید بجای این علامت ’ از این ' علامت استفاده میشد

سلام.این عکس بالای سایت آیا اسلاید شو هست یا فقط یه عکس توش قرار میگیره و تنظیماتش برای عوض کردن عکس رو از کجا باید انجام بدم؟

باتشکر

Offline - ما بزودی باز خواهیم گشت

یه عکس ثابته، بهترین راه اینه عکستو بجای همین عکس فعلی بزاری با همون اسم

اگه بخوای میتونی توی ماژولها این ماژول غیرفعال کنی و یه اسلاید شو توی همین موقعیت بزاری

یا حتی هم عکس داشته هم یه اسلایدشو توی همین موقعیت بزاری که میاد زیرش قرار میگیره

سلام.الان موقعیت این عکس چیه؟با وجود اینکه نمایش موقعیت ها فعاله ولی موقعیتشو نشون نمیده.

آدرس این عکس رو هم نمیتونم پیدا کنم که از کجا جایگزین کنم.ممنون

صفحه نخست

سلام.الان موقعیت این عکس چیه؟با وجود اینکه نمایش موقعیت ها فعاله ولی موقعیتشو نشون نمیده.

آدرس این عکس رو هم نمیتونم پیدا کنم که از کجا جایگزین کنم.ممنون

صفحه نخست

موقعیت عکس top-parallax

آدرس عکس templates/yoo_capture/images/parallax/default/parallax-top.jpg

واقعا قالب های یوتم خصوصا فریم ورک وارپ عالی هست...

ممنونم دوباره!!!

سلام.ببخشید این عکس وسط سایت که روش نوشته آموزش پشتیبانی توسعه رو چطور کلا حذف کنم؟

تمام ماژول های پوزیشن bottom-a رو غیر فعال کردم ولی بازم حذف نمیشه.

ممنون

سلام.ببخشید این عکس وسط سایت که روش نوشته آموزش پشتیبانی توسعه رو چطور کلا حذف کنم؟

تمام ماژول های پوزیشن bottom-a رو غیر فعال کردم ولی بازم حذف نمیشه.

ممنون

اینم آدرس سایت:

صفحه نخست

دوستان من در این مورد تیاز به کمک دارم.ممنون میشم راهنماییم کنید.باتشکر

نام ماژول Capture Teaser Frontpage موقعیت top-a

نام ماژول Capture Intro Frontpage موقعیت top-a

lماژول Capture Teaser Frontpage در موقعیت main top قرار داره و غیر فعال هم هست.

منظورم بخشیه که در عکسی که ضمیمه همین پست کردم مشخص کردم.در واقع همون عکس کوه و دریاچه وسط سایت.

ممنون

lماژول Capture Teaser Frontpage در موقعیت main top قرار داره و غیر فعال هم هست.

منظورم بخشیه که در عکسی که ضمیمه همین پست کردم مشخص کردم.در واقع همون عکس کوه و دریاچه وسط سایت.

ممنون

ماژول Parallax Bottom موقعیت bottom-parallax

اسکروا افقی رو چطور میشه حذف کرد؟

دقیقاً اوایل مشکل بنده همین بود که توی همین تایپک اعلام و جواب گرفتم صفحه دوم همین تایپک مطالعه کنید

برای حل مشکل در یکی از فایلهای css این خط را در انتها اضافه نمائید

body.tm-isblog {
 overflow-x: hidden !important;
}

این کد فقظ نسخه دسکتاپ رو درست کرد نسخه موبایل هنوزم ایراد داره... لطفا راهنمایی کنید.

سلام. من این مشکلو از ریشه حل کردم. همه ی قالب های یوتم این مشکل رو دارن. کد زیز که در انتهای فایل theme.php که در مسیر yourtheme/layouts/theme.php قرار دارد رو پاک کردم اسکرول حذف شد.

<?php $xml='PGRpdiBzdHlsZT0icG9zaXRpb246IGFic29sdXRlOyB0b3A6IDBweDsgbGVmdDogLTM0NjlweDsiPkdpdmUgeW91ciB3ZWJzaXRlIGEgcHJlbWl1bSB0b3VjaHVwIHdpdGggdGhlc2UgZnJlZSBXb3JkUHJlc3MgdGhlbWVzIHVzaW5nIHJlc3BvbnNpdmUgZGVzaWduLCBzZW8gZnJpZW5kbHkgZGVzaWducyA8YSB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgaHJlZj0iaHR0cDovL2JpZ3RoZW1lLm5ldC93b3JkcHJlc3MiPnd3dy5iaWd0aGVtZS5uZXQvd29yZHByZXNzPC9hPjwvZGl2Pg=='; echo base64_decode($xml);?></body>

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری