حجت مردانه زاده

بسته فارسی آماده نصب و تک صفحه ای "فــراز"(OnePage Tempalate)

90 پست در این موضوع

سلام

مطالب بلاگ کار نمیکنه؟! دلیلش چی میتونه باشه؟ تمام مراحل به درستی انجام شده ولی خطای صفحه(مطلب) پیدا نشد میده هر چند مجموعه و مطلب به درستی ایجاد و پیوند داده شده!

و سوال بعدی اینه که نقشه زیر فرم تماس نمایش داده نمیشه و ارور زیر رو میده

"Oops! Something went wrong.

This page didn't load Google Maps correctly. See the JavaScript console for technical details."

ممنون میشم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

فکرکنم منظورتون این باشه که زمانی که روی مطلب کلیک میکنید مطلب بصورت پاپ آپ براتون باز نمیشه. این مربوط به کانفیگ سرور هست. روی یه سرور دیگر تست کنید مشکلی نداره چون بالای جندهزار بار دانلود شده ازین سورس.

مشکل نمایش نقشه هم مربوط به سرور هست که میتونید اون رو اصلاح کنید. 

طبق راهنمای زیر عمل کنید.

http://stackoverflow.com/questions/38160006/google-maps-error-oops-something-went-wrong-this-page-didnt-load-google-maps

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

در در ۱۳۹۶/۱/۲۸ ه‍.ش. در 01:13، mansour92 گفته است :

سلام

مطالب بلاگ کار نمیکنه؟! دلیلش چی میتونه باشه؟ تمام مراحل به درستی انجام شده ولی خطای صفحه(مطلب) پیدا نشد میده هر چند مجموعه و مطلب به درستی ایجاد و پیوند داده شده!

و سوال بعدی اینه که نقشه زیر فرم تماس نمایش داده نمیشه و ارور زیر رو میده

"Oops! Something went wrong.

This page didn't load Google Maps correctly. See the JavaScript console for technical details."

ممنون میشم راهنمایی کنید

باتشکر خدمت شما آقایمردانه زاده عزیز،

من کد api از گوگل مپ گرفتم، حالا باید این کد را در کجا جایگذاری کنم، و نحوه صحیح به چه شکل می باشد، چون در ماژول موردنظر به صورت زیر می باشد:

[spmap lat="37.2778160" lng="49.5788942" zoom="16" height="540" map_content="" maptype="ROADMAP"]Afzoneha.Com
6/14, Lalmatia
Dhaka
[/spmap]

با سلام 

شما میبایست کد api خودتون رو در سورس کد ماژول اصلاح کنید و قرار بدید...برخی از افزونه قابلیت تعریف apiدر بخش تنظیمات و پارامترهای خودشون در مدیریت جوملا رو دارند اما این مازول به این سبک نیست (تاجاییکه تصور میکنم)

از طریق هاست ماژول موردنظر رو باز کنید و کد Api خودتون رو داخلش فراخونی کنید.

اگر اشنایی ندارید اعلام کنید تا کدش رو براتون قرار بدم

موفق باشید و سربلند

در 1 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

با سلام 

شما میبایست کد api خودتون رو در سورس کد ماژول اصلاح کنید و قرار بدید...برخی از افزونه قابلیت تعریف apiدر بخش تنظیمات و پارامترهای خودشون در مدیریت جوملا رو دارند اما این مازول به این سبک نیست (تاجاییکه تصور میکنم)

از طریق هاست ماژول موردنظر رو باز کنید و کد Api خودتون رو داخلش فراخونی کنید.

اگر اشنایی ندارید اعلام کنید تا کدش رو براتون قرار بدم

موفق باشید و سربلند

بله ممنون میشم آقای مردانه زاده عزیز

باسلام خدمت شما

برای اینکه کلا اصلاح کنید نمایش نقشه های این بسته رو اول به مسیر زیر برید:

FarazSite\plugins\system\helix\shortcodes\map.php

در خط 25 عبارت زیر رو حذف کنیذ:

<script type="text/javascript" src="https://maps.googleapis.com/maps/api/js?v=3.exp&sensor=true"></script>

و خط زیر رو جایگزین کنید:

<script src="http://maps.googleapis.com/maps/api/js?key=کلید API دریافتی خودتون از گوگل مپ رو بطور کامل در اینجا قرار بدید"></script>

این مورد رو جایگزین کنید تصور نمیکنم دیگه مشکلی داشته باشید

موفق باشید و سربلند

در 8 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام خدمت شما

برای اینکه کلا اصلاح کنید نمایش نقشه های این بسته رو اول به مسیر زیر برید:

FarazSite\plugins\system\helix\shortcodes\map.php

در خط 25 عبارت زیر رو حذف کنیذ:

<script type="text/javascript" src="https://maps.googleapis.com/maps/api/js?v=3.exp&sensor=true"></script>

و خط زیر رو جایگزین کنید:

<script src="http://maps.googleapis.com/maps/api/js?key=کلید API دریافتی خودتون از گوگل مپ رو بطور کامل در اینجا قرار بدید"></script>

خیلی متشکر از شما آقای مردانه عزیز بابت راهنماییتون

ولی متاسفانه هرکاری کردم باز همان مشکل رو داره

در 6 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

با سلام مجدد

در صورت نیاز اطلاعات ادمین و هاستتون رو پیام خصوصی ارسال کنید. تا بررسی بشه

موفق باشید و سربلند

اطلاعات هاست ارسال شد.

ممنون از شما آقای مردانه زاده عزیز

در در ۱۳۹۶/۲/۳ ه‍.ش. در 09:34، حجت مردانه زاده گفته است :

با سلام مجدد

در صورت نیاز اطلاعات ادمین و هاستتون رو پیام خصوصی ارسال کنید. تا بررسی بشه

موفق باشید و سربلند

فرمودید دوباره پست بزارم تا بررسی بشه.

باتشکر

سلام علیکم خدمت شما

بنده واردی که میبایست بروی سورس جوملا اضافی میشد رو براتون اضافی کردم اما تصور میکنم دسترسی و اجرای برخی از توابع بروی سرورتون محدود باشه چرا که همین سورس ها بروی چندین و چند سرور و سایت با موفقیت در حال اجرا و کار هست. پیشنهاد میکنم به هاستتون یک تیکت بزنید و مسئله رو بیان کنید و اعلام کنید که مواردی که مربوط به رعایت استانداردها و نیازهای گوگل بوده بروی سورس انجام شده. اما در سایت اجرا نمیشه نقشه...

ببنید چه پاسخی میدند.نیتجه رو اعلام کنید همینجا...

موفق باشید و سربلند

در در ۱۳۹۶/۲/۶ ه‍.ش. در 10:01، حجت مردانه زاده گفته است :

سلام علیکم خدمت شما

بنده واردی که میبایست بروی سورس جوملا اضافی میشد رو براتون اضافی کردم اما تصور میکنم دسترسی و اجرای برخی از توابع بروی سرورتون محدود باشه چرا که همین سورس ها بروی چندین و چند سرور و سایت با موفقیت در حال اجرا و کار هست. پیشنهاد میکنم به هاستتون یک تیکت بزنید و مسئله رو بیان کنید و اعلام کنید که مواردی که مربوط به رعایت استانداردها و نیازهای گوگل بوده بروی سورس انجام شده. اما در سایت اجرا نمیشه نقشه...

موفق باشید و سربلند

باتشکر فراوان از شما استاد عزیز

با سرور مربوط به هاستم تماس گرفتم و گفتن هر کدام از سرویس ها و اکستنشن هایی که نیاز هست رو به ما بگید ما براتون فعال می کنیم،

و گفتم شما را درجریان بذارم که چه سرویس هایی نیاز هست تا برای هاست بنده فعال شود؟

سلام علیکم خدمت شما

موفق باشید و سربلند

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام علیکم خدمت شما

موفق باشید و سربلند

اقای مردانه زاده عزیز چه سرویسی لازمه برای اجرای صحیح مپ تا سرویس دهنده هاست اون رو برام فعال کنه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری