Pooyan Afzali

تاپیک پرسش و پاسخ های امنیت سایت

102 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به نظر شما در افزونه RSFirewall! ،گزینه قرار دادن اتوماتیک در لیست سیاه !!!رو فعال کنیم ؟!

یه سوال دیگه :

بهتره که قسمت قرار دادن در لیست سیاه بعد از چندین عبور نا موفق رو روی چه عددی بزاریم ؟!

ممنون:4d564ad6:

به نظر شما در افزونه RSFirewall! ،گزینه قرار دادن اتوماتیک در لیست سیاه !!!رو فعال کنیم ؟!

یه سوال دیگه :

بهتره که قسمت قرار دادن در لیست سیاه بعد از چندین عبور نا موفق رو روی چه عددی بزاریم ؟!

ممنون:4d564ad6:

درود

دوست عزیز اگه به سایت شما زیاد حمله میشه و یا بازدید سایتتون زیاد هست بزارید بهتره(چند روز آزمایشی تست کنید و ببینید نتیجه چطوره)

در مورد سوال دوم معمولا بعد از سه بار ورود ناموفق روی بلک لیست میزارند

پیروز باشید

با سلام و عرض خسته نباشد .

بابته تمام تایپیک های آموزشیون متشکر.

اما یه سوال چرا من نمیتونم فیلم آموزشی افزونه امنیتی rsfirewall rev35 (قسمت 1و 2) رو دانلود کنم .صفحه ای دانلود میکنه 4k هست عکسشو آپیلود میکنم و قتی باز میکنم ...

http://www.mypersianforum.com/img/images/20187130739314482244.jpg

موضوع: تاپیک معرفی و آموزش افزونه های امنیتی جوملا به همراه فیلم آموزشی

با سلام و عرض خسته نباشد .

بابته تمام تایپیک های آموزشیون متشکر.

اما یه سوال چرا من نمیتونم فیلم آموزشی افزونه امنیتی rsfirewall rev35 (قسمت 1و 2) رو دانلود کنم .صفحه ای دانلود میکنه 4k هست عکسشو آپیلود میکنم و قتی باز میکنم ...

http://www.mypersianforum.com/img/images/20187130739314482244.jpg

موضوع: تاپیک معرفی و آموزش افزونه های امنیتی جوملا به همراه فیلم آموزشی

با سلام.برای دانلود از مرورگر فایرفاکس و دانلود منیجر internet download manager استفاده کنید.

بعد اینکه تیک I know the risk and wish to download this file رو زدید و روی download کلیک کردید نرم افزار internet download manager اتوماتیک بالا میاد و بعد میتونید فایل رو دانلود کنید.

موفق باشید.

با سلام

گوگل به من اخطار حمله فیشینگ داده در صورتی که هیچ تصمیمی برای سرقت اطلاعات نداشتم. به متن زیر توجه کنید:

در باز کردن لینک زیر اخطار فیشینگ دریافت می کنم.

متن اخطار:

Warning: Suspected phishing site!

The website at city360.ir has been reported as a “phishing” site. Phishing sites trick users into disclosing personal or financial information, often by pretending to represent trusted institutions, such as banks.

Go back

Learn more about phishing scams.

Report an error

If you feel you understand the risks, you may proceed anyway.

اشکال را در پوشه تمپلت جوم سوشیال گرفته

city360.ir/public_html/components/com_community/templates

ممکنه بخاطر استفاده از قالب فیس بوک باشه؟

لطفا راهنمایی کنید

درود

در داخل جومسوشیال یک کد مخرب وجود داره که احتمالا شخص نال کننده اونو قرار داده و شما باید نسخه سالم این افزونه رو نصب کنید و یا اون کد رو حذف کنید

جوم سوشیال نسخه اصلیش برای یک سایت سوشال اصلا مناسب نیست چه رسد به این نال شده. (سیستم آژاکس تعدادی از سایت ها از کار افتاده و ارسال انجام نمیشه) و در مورد کد مخرب حق با شماست. متوجه شدم روی قالب فیس بوک این کد جا گذاری شده و به نسخه نال شده سوشال ربطی نداره.

سایت ooopa سازنده قالب فیس بوک هم تعطیل شده که گمان می کنم تحت پیگرد قانون قرار گرفته که کلا تمام سایت و ... تعطیل شده (تا آخر نسخه 1.7 جوملا فعالیت داشت) (پلاگین جت3 از شرکت جوملارت را ری نیم کرده بود و در قالب استفاده می کرد)

کاربران محترم از این قالب استفاده نکنید یا در صورت دانش کافی قالب باید اصلاح بشه.

سلام! سایت های قدیمیم رو موقع نصب .jos را عوض نکردم!! الان به چه روشی می تونم عوضش کنم؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

یک کامپوننت برای اینکار بود ازش استفاده کردم، درست شد:a2d3:

ویرایش شده در توسط mina_rp

سلام! سایت های قدیمیم رو موقع نصب .jos را عوض نکردم!! الان به چه روشی می تونم عوضش کنم؟

درود برای این کار میتونید از افزونه

QTablePrefix

استفاده کنید

همینطور از افزونه

Admin Tools

درود برای این کار میتونید از افزونه

QTablePrefix

استفاده کنید

همینطور از افزونه

Admin Tools

سلام جناب پویان. می بخشید من یک سوال خیلی کلی دارم. فکر کنم قبلا پرسیده شده ولی من جواب کاملی نگرفتم. افزونه ها یا قالب های نال شده رو چطور میشه از لحاظ سالم بودن چک کرد؟

برای مثال همین rsfirewall یک سری از دوستان به صورت رایگان با ترجمه میدند. میشه قبل از نصب فهمید چه باگ هایی داره یا چه دستکاری هایی شده؟

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

سلام جناب پویان. می بخشید من یک سوال خیلی کلی دارم. فکر کنم قبلا پرسیده شده ولی من جواب کاملی نگرفتم. افزونه ها یا قالب های نال شده رو چطور میشه از لحاظ سالم بودن چک کرد؟

برای مثال همین rsfirewall یک سری از دوستان به صورت رایگان با ترجمه میدند. میشه قبل از نصب فهمید چه باگ هایی داره یا چه دستکاری هایی شده؟

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

درود

بهترین راه بررسی کل فایل های php و دیدن سورس برنامه هست چون بین کل فایل ها ممکنه یه فایل مخرب php اضافه شده باشه و اینکه از php سر در بیارید

ضمنا اگه لایسنس رو قانونی بخرید دیگه این نگرانی وجود نداره چرا که بررسی بیش از 500 فایل php کار واقعا سختیه (هرچند شخصا وقتی از نال شده استفاده میکنم بررسی میکنم)

و اینکه از سایت های معتبر و سالم دانلود کنید چون اکثر سایت های روسی که نالر هستند دستکاری میکنند سورس رو (عموما کسی محض رضای خدا نمیاد یه افزونه تجاری محبوب رو بده دست شما)

درود

بهترین راه بررسی کل فایل های php و دیدن سورس برنامه هست چون بین کل فایل ها ممکنه یه فایل مخرب php اضافه شده باشه و اینکه از php سر در بیارید

ضمنا اگه لایسنس رو قانونی بخرید دیگه این نگرانی وجود نداره چرا که بررسی بیش از 500 فایل php کار واقعا سختیه (هرچند شخصا وقتی از نال شده استفاده میکنم بررسی میکنم)

و اینکه از سایت های معتبر و سالم دانلود کنید چون اکثر سایت های روسی که نالر هستند دستکاری میکنند سورس رو (عموما کسی محض رضای خدا نمیاد یه افزونه تجاری محبوب رو بده دست شما)

سپاس از راهنمایی شما

ولی یک مشلی که هست اکثر افزونه های تجاری قیمت بالایی دارند. خود rsfirewall یا آنتی ویروس هایی مثل کاسپر این کد های مخرب رو شناسایی نمی کنند؟

سپاس از راهنمایی شما

ولی یک مشلی که هست اکثر افزونه های تجاری قیمت بالایی دارند. خود rsfirewall یا آنتی ویروس هایی مثل کاسپر این کد های مخرب رو شناسایی نمی کنند؟

درود

قیمتاشون بالا نیست دلار توی ایران گرونه و.....:128fs318181:

خیر قابل شناسایی نیستند در واقع هیچ ابزاری قادر به شناسایی نیست یا اگر هست جزیی هست تجربه و مهارت لازم هست

دوستان از کجا میشه فهمید سایت هک شده یا سرور؟

از کجا میشه لیست کلیه سایتهای یک سرور رو فهمید؟

از طریق چه سایت یا برنامه ای میشه فهمید آیا سایت مشکل امنیتی داره یا نه ؟

دوستان از کجا میشه فهمید سایت هک شده یا سرور؟

از کجا میشه لیست کلیه سایتهای یک سرور رو فهمید؟

از طریق چه سایت یا برنامه ای میشه فهمید آیا سایت مشکل امنیتی داره یا نه ؟

اگه عملکرد سایت مختل شد و یا قسمت های مختلف سایت درست کار نکرد و ... ولی قطعی نمیشه فهمید

برای سایت های روی سرور یک متد این سایت هست

http://www.yougetsignal.com/tools/web-sites-on-web-server/

باید به اصول تست نفوذ اگاهی داشته باشی و باگ ها رو بشناسی و از هک اطلاعات مناسبی داشته باشی صرفا با نرم افزار کاری نمیتونی انجام بدی

سلام و عرض ادب

سه سوال داشتم از بزرگواران.

-- بنده ادیتور جدید JCE نصب کردم. "فعلا روی لوکال در حال تکمیل سایت هستم" ادیتور tinyMCE رو از پیش فرض درآوردم . چند تا از لینک هام بی دلیل صفحه مقصد رو اشتباه نشون میداد . ممکنه بد افزاری چیزی شیطنت کرده باشه یا این دو ادیتور لینک های هم رو قبول نمیکنن؟

-- بنظر شما وقتی با ادیتور ها میتوان لینک دانلود تعریف کرد آیا نصب برنامه هایی چون فوکا دانلود ضرورت دارد؟ اگر دارد چرا؟

-- برای درج فایلهای SWF با ادیتور Tiny Mce راحتترم آیا سوئیچ کردن بین دو ادیتور فوق الذکر یعنی دائما یکی رو فعال و دیگری رو پیش فرض کنیم. مشکل ایجاد میکنه؟ از لحاظ امنیت و سهولت

از مشارکت شما سروران در پاسخگویی صمیمانه سپاسگذام

پاسخی نیست؟! [sharmsar] :65d6a5d6s: !book] :13:

ویرایش شده در توسط gholami_sam
کلافه شدن از بی پاسخی سوال

سلام و عرض ادب

سه سوال داشتم از بزرگواران.

-- بنده ادیتور جدید JCE نصب کردم. "فعلا روی لوکال در حال تکمیل سایت هستم" ادیتور tinyMCE رو از پیش فرض درآوردم . چند تا از لینک هام بی دلیل صفحه مقصد رو اشتباه نشون میداد . ممکنه بد افزاری چیزی شیطنت کرده باشه یا این دو ادیتور لینک های هم رو قبول نمیکنن؟

-- بنظر شما وقتی با ادیتور ها میتوان لینک دانلود تعریف کرد آیا نصب برنامه هایی چون فوکا دانلود ضرورت دارد؟ اگر دارد چرا؟

-- برای درج فایلهای SWF با ادیتور Tiny Mce راحتترم آیا سوئیچ کردن بین دو ادیتور فوق الذکر یعنی دائما یکی رو فعال و دیگری رو پیش فرض کنیم. مشکل ایجاد میکنه؟ از لحاظ امنیت و سهولت

از مشارکت شما سروران در پاسخگویی صمیمانه سپاسگذام

پاسخی نیست؟! [sharmsar] :65d6a5d6s: !book] :13:

درود

نه ربطی به امنیت نداره اشتباه شدن لینک ها مشکل فنی هست

لینک دانلود دادن سلیقه ای هست و هر کسی با یه چیزی راحته بستگی به سلیقه خودتون داره

سوییچ کردن بین ادیتور مشکل امنیتی نداره ولی استفاده کردن از ادیتور بروز نشده خطرناکه سعی کنی همیشه ادیتورتون رو به اخرین نسخه ارتقا بدین

استاد سایت من الان 1 ساعت که هک شده میخوام بدونم چرا اینجوری شده و راه حلش چیست که درستش کنم

استاد سایت من الان 1 ساعت که هک شده میخوام بدونم چرا اینجوری شده و راه حلش چیست که درستش کنم

باید مشخصات مدیریتی سایت رو بدید مهندس افضلی تا بتونند بفهمن مشکل از چی هست و برای چی هک شدید و راه بگن چطوری باید مشکل رو برطرف کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری