samadblaj

یعنی واقعا یه آموزش از نحوه شمسی کردن تقویم تو این سایت ها نیست؟

7 پست در این موضوع

سلام

خواهش میکنم یکی یه مقاله در رابطه با شمسی سازی تقویم جوملا بهم معرفی کنه...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در این مورد چیز کاملی وجود نداره اکثرا هم مواردی که هست مربوط به شمسی کردن تاریخ ها هستش و برای تقویم نیست این موارد بیشتر تجربی هستن و باید با کار و تجربه نحوه شمسی کردن تقویمها رو بدست بیارید

ممنونم از شما بهترین منبع سایت بود حالا یه سوال در رابطه با این افزونه.

من توی jdate اگر بخواهم سال 2010 رو تبدیل به هجری کنم باید چیکار کنم؟

از کد زیر استفاده کردم که 2 پارامتر ماه و روز اجبار است :

<?php echo gregorian_to_jalali($year,1,20,' / ');?>

سلام

خواهش میکنم یکی یه مقاله در رابطه با شمسی سازی تقویم جوملا بهم معرفی کنه...

دوست عزیز بعضی از افوزنه های جوملایی تقویم خودشون رو از تقویم گوگل و یا سایر سایت ها فراخونی (iframe )می کنند. شما باید مسیر فراخونی رو پیدا کنی و آدرس دهی مجدد کنی. اینم یه راهنمایی بود . ازش استفاده کن

دوست عزیز بعضی از افوزنه های جوملایی تقویم خودشون رو از تقویم گوگل و یا سایر سایت ها فراخونی (iframe )می کنند. شما باید مسیر فراخونی رو پیدا کنی و آدرس دهی مجدد کنی. اینم یه راهنمایی بود . ازش استفاده کن

ممنونم شما ببینید خوب شما میگید تقویم رو از این فایل میگیره :

<td width="100%" colspan="2">
				<iframe src="https://www.google.com/calendar/embed?src=<?php echo $employee->gcalendarid?>&ctz=<?php echo $offset;?>" style="border: 0" width="<?php echo $configClass['gcalendar_width']?>" height="<?php echo $configClass['gcalendar_height']?>" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
			</td>

ولی خوب چرا من با حذف این اطلاعات عملی توی تقویم پیش نمیاد؟

یک فایل دیگر توی مسیر زیر است که تمامی اطلاعات تقویم مثل ماه های 31 روز 30 روز و اطلاعات دیگه تقویم داخلش هست که با یک تغییر کوچک شکل و نمای تقویم تغییر میکنه

C:\wamp\www\joomla\components\com_osservicesbooking\helpers\calendar.php

حالا شما هنوز احتمال میدهید برای تغییر تقوویم باید مسیر رو عوض کنم؟

سلام

کدی که قرار دادین از تگ iframe استفاده کرد و از https://www.google.com/calendar/ فرا خوانی میشه.

یعنی تقویم گوگل.

ارادتمند

ولی خوب چرا من با حذف این اطلاعات عملی توی تقویم پیش نمیاد؟

سلام آقا مهدی ممنونم از شما میشه خواهش کنم بفرمایید چرا با حذف کد ifram تقویم همچنان تقویم به صورت کامل کار میکند.

نظر دوستان در مورد کد زیر چیه؟

/**
 * Google Calendar
 *
 * @param unknown_type $option
 */
function gCalendar($option){
	global $mainframe,$configClass;
	if(!HelperOSappscheduleCommon::checkEmployee()){
		$mainframe->redirect(JURI::root()."index.php",JText::_('OS_YOU_DONT_HAVE_PERMISSION_TO_GO_TO_THIS_AREA'));
	}
	$eid = HelperOSappscheduleCommon::getEmployeeId();
	$db  = JFactory::getDbo();
	$db->setQuery("Select * from #__app_sch_employee where id = '$eid'");
	$employee = $db->loadObject();
	$config = new JConfig();
	$offset = $config->offset;
	if($employee->gcalendarid != ""){
	?>
	<table width="100%">
		<tr>
			<td width="50%" align="left">
				<div style="font-size:15px;font-weight:bold;">
					<?php echo JText::_('OS_MY_GCALENDAR');?>
				</div>
			</td>
			<td	width="50%" style="text-align:right;">
				<input type="button" class="btn btn-warning" value="<?php echo JText::_('OS_BACK')?>" title="<?php echo JText::_('OS_GO_BACK')?>" onclick="javascript:history.go(-1);"/>
			</td>
		</tr>
		<tr>
			<td width="100%" colspan="2">
				<iframe src="https://www.google.com/calendar/embed?src=<?php echo $employee->gcalendarid?>&ctz=<?php echo $offset;?>" style="border: 0" width="<?php echo $configClass['gcalendar_width']?>" height="<?php echo $configClass['gcalendar_height']?>" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
			</td>
		</tr>
	</table>
	<?php
	}
}

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری