tnacym

مشکل بالا آمدن فوتر

11 پست در این موضوع

با سلام

فوتر سایت من یه مشکلی داره و اون اینکه توی صفحات داخلی که مطالب کم هستن میاد بالا . مثل این تجهیزات آزمایشگاهی

می خواستم ببینم چه کار باید بکنم که این مشکل رفع شه ؟ ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

فوتر سایت من یه مشکلی داره و اون اینکه توی صفحات داخلی که مطالب کم هستن میاد بالا . مثل این تجهیزات آزمایشگاهی

می خواستم ببینم چه کار باید بکنم که این مشکل رفع شه ؟ ممنون

مشکل فوتر شما اینه که در حال full withd نیستش. شناوره. یعنی به بدنه سایت متصله واسه همین میاد بالا. آدرس سایتت رو بگو تا راهنماییت کنم دوست عزیز

دوست عزیز تا جایی که بررسی شده فوتر سایتتون چسبیده به پایینه صفحه.

اما برای اینکه خیالتون راحت کنم ؛ شما موقع طراحی قالب ، باید فوتر رو از بدنه اصلی جدا کنید. یعنی فوتر توی قسمت main باید قرار بگیره نه body . چون اگه توی body باشه از body تبعیت میکنه. اما اگه توی main باشه همیشه ثابته. اندازش دست نمیخوره.

خدا صبرت بده با این قالب .

یک ماه پیش من این قالب سفارشی کردم واسه یه وکیل واقعا خستم کرد .

فعالا لوکله وگرنه بهتون نشون میدادم . کاری کرد که دیکه سراغ shape5 نرررررررررررررررم !

drtrabit1 صفحات داخلی رو هم دیدین ؟ توی منوها رو نگاه کنید . فوتر اومده بالا . وقتی مطلب کم باشه میاد بالا . من چون 3 زبانه هست سایتم مجبورم از ماژول اچ تی ام ال دستی استفاده کنم (3) تا و توی موقیعیت فوتر بزارم

لطفا کمک کنید . صفحات داخلیش فوتر مشکل داره میاد بالا

mojtaba741 بله واقعا قالب خسته کننده ای هست .

drtrabit1 صفحات داخلی رو هم دیدین ؟ توی منوها رو نگاه کنید . فوتر اومده بالا . وقتی مطلب کم باشه میاد بالا . من چون 3 زبانه هست سایتم مجبورم از ماژول اچ تی ام ال دستی استفاده کنم (3) تا و توی موقیعیت فوتر بزارم

لطفا کمک کنید . صفحات داخلیش فوتر مشکل داره میاد بالا

mojtaba741 بله واقعا قالب خسته کننده ای هست .

دوست عزیز من راهنماییم رو کردم بهتون. اگه میخای فوترت بدون مطلب پایین بمونه کافیه انتهای مطلبت چند تا اینتر بزنی تا فضای خالی ایجاد کنه و بره پایین . اگه میخای از کد html استفاده کنی کافیه </br> استفاده کنی.

خب اینکه راه حل نیست . چون می خوام یه کدی قرار بدم توی قسمت فوتر که ثابت بشه نه اینکه توی مطالب اینتر بزنم . اینکه راه حل نیست . در هر صورت ممنون

لطفا کسی اگر وارده راهنمایی کنه . ممنون

خب اینکه راه حل نیست . چون می خوام یه کدی قرار بدم توی قسمت فوتر که ثابت بشه نه اینکه توی مطالب اینتر بزنم . اینکه راه حل نیست . در هر صورت ممنون

لطفا کسی اگر وارده راهنمایی کنه . ممنون

کدی که دنبالش هستش :

position:fixed

کد کنونی سایتت :

position:relative

سایت که جلوتونه . خودتون این کد رو بزارید توی سی اس اس ( از طریق فایر باگ ) ببینید درست می شه یا نه ؟

چون من قبل از اینکه این پست رو تو فروم بزنم پوزیشن رو امتحان کرده بودم جواب نداد

سلام . کسی می تونه به این مشکل من کمکی کنه ؟ ممنون می شم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری