mashhadtower

هدیه:بسته نصبی سایت املاک

2 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستای عزیز خیلی دنبال یک بسته خوب که بدرد وب سایت های املاک بخوره گشتم همشونم پولی بودن ولی بازم مشکلات خودشون رو دارن و هیچ کس هم رفعشون نمیکنه فقط کافیه بفروشن دیگه جواب گو نیستن

سته نصبی املاک یکی از حرفه ای ترین بسته های نصبی املاک در سطح اینترنت می باشد.که مشابه آن در سایر سایت ها به قیمت 100 الی 200 هزار تومان فروخته می شود. این بسته اختصاصی گلچین آنلاین می باشد و هر کدام از کامپوننت های موجود در این بسته مانند dj classifieds فارسی به صورت جدا در سایت های دیگر به قیمت 60 هزار تومان فروخته می شود.این بسته کاملترین و حرفه ای ترین بسته املاک فارسی موجود در سطح اینترنت است.که برای شما کاربران عزیز جوملا فروم آماده کرده ایم.

[ATTACH=CONFIG]7684[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7685[/ATTACH]

سته آماده براي تمامي مشاوران املاك و سايتهاي آگهي دهنده ملك و املاك كاملا فارسي در كمتر از 5 دقيقه قادر خواهيد بود يك وبسايت آماده براي كسب و كار و آژانس مسكن خود را راه اندازي كنيد فقط نياز به بسته املاك مي باشد و تنها با نصب آن وبسايت شما مي باشد.اين بسته املاك سازگار با جوملا نسخه 2.5 بوده و از افزونه هاي حرفه اي استفاده نموده كه به صورت فارسي در بسته موجود مي باشند .كاربران با مراجعه به سايت و ثبت نام در سايت شما قادر خواهند بود تا املاك خود را به ثبت برسانند و براي ديگران به نمايش بگذارند مراجعه كنندگان مي توانند از طريق جستجوي پيشرفته آماده شده در سايت ملك مورد نظر خود را به راحتي يافته و با آگهي دهنده تماس بگيرندهمچنين قادر بود تا اگر ملك مورد نظر را نيافته باشند درخواست خود را ارسال نمايند تا در سايت به نمايش درايد و ديگران با ديدن درخواست آنها با آنها تماس بگيرند.

دانلود بسته نصبی املاک مشهدتاور

فقط دوستان یک سری مشکلات داره اینه که dj classifieds فارسی تاریخش شمسی نیست و نمیشه فیلد بهش اضافه کرد من دیجی کلاسیک جدید از فارسی شده توسط سایت گلچین انلاین رو براتون می زارم که با هم این بسته رو تکمیل کنیم

دانلود dj classifieds فارسی

ویرایش شده در توسط mashhadtower

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

اساتید کسی جایگزین کرد منتظر خبرتون هستم:auau:

نسخه کامل دی جی کلاسیک فید رو

من خودم نتونستم

ویرایش شده در توسط mashhadtower

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری