gavad700

افزونه ای مشابه به این

19 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

افزونه Inow Skitter Slideshow را سرچ کن پیداش کن فکر کنمبه دردت بخوره و تو تنظیماش اون چیزی که میخوای هس

افزونه Inow Skitter Slideshow را سرچ کن پیداش کن فکر کنمبه دردت بخوره و تو تنظیماش اون چیزی که میخوای هس

سپاس از شما ولی با موردی که شما فرمودید نمیشه

اسلایدر زیبای Inow Skitter SlideShow برای جوملا 1.5 , 1.7 و 2.5

موارد جناب صدیقی رو هم بررسی میکنیم

درود

افزونه های زیادی هستند که !!

هدیه نوروز93 ماژول آکاردئون css3 نیشا نسخه 1

ماژول آکاردئون فارسی جوملا 2.5

حتی با ویجت کیت هم می تونید بسازید

جناب صدیقی مشکل من میدونید چیه موندم چطور یک مجموعه رو توی هر قسمت از تب ها نشون بدم !؟ در واقع توی سایتی که گفتم داره اینکار انجام میشه دیگه

من دقیقا یه همچین ماژولی رو برای انتشار در جوملا جهانی نوشتم که زیباتر از اینی هم هست که لینک دادید البته هنوز کامل تکمیل نشد ولی نوعش به همین شکل هست که مطالب رو از مجموعه میاره

نمونش رو برای کامپوننت تبلیغاتی هم نوشتم لینک زیر میتونید قسمت دسته بندیها ببینید ولی برای مطالب رو کمی متفاوتر از این دارم مینویسم

لینک دمو

من دقیقا یه همچین ماژولی رو برای انتشار در جوملا جهانی نوشتم که زیباتر از اینی هم هست که لینک دادید البته هنوز کامل تکمیل نشد ولی نوعش به همین شکل هست که مطالب رو از مجموعه میاره

نمونش رو برای کامپوننت تبلیغاتی هم نوشتم لینک زیر میتونید قسمت دسته بندیها ببینید ولی برای مطالب رو کمی متفاوتر از این دارم مینویسم

لینک دمو

لینک دمو

ارائه به صورت پابلیک هست ؟ پروژه جاری داریم

سلام و عرض ادب سمت راست اسلایدر یک According modules استفاده شده مشابه این چیزی برای جوملا دیدین آیا ؟

تلاش زیادی کردم با چندتا ماژول بسازمش اما نشد

دانشگاه علامه محدث نوری

سلام وقت بخیر

شما از یک ماژول تب ساز مثل mod_tabs_gk5_Fa_J!25 استفاده کنید

فرض کنید میخواهید مطالب رو از 4 مجموعه فراخوان نمایید . 4 بار ماژول آخرین مطالب را ایجاد و تو هرکدوم مجموعه مورد نظر را انتخاب نمایید و موقعیت انتشار آن را روی هیچ قرار دهید . سپس به سراغ ماژول تب ساز برید و از تنظیمات آن ماژول هایی را که ساختید فراخوان کنید و در موقعیتی که دوست دارید منتشر نمایید .

سلام و عرض احترام

یک ماژول رو اماده انتشار کردم

و موقعیت اون رو به اسم tab1 tab2گذاشتم

بعد اونها رو تو تنظیمات تب ساز فراخوان کردم

جواب دریافت نشد لطفا راهنمایی بفرمائید.

سلام وقت بخیر

شما از یک ماژول تب ساز مثل mod_tabs_gk5_Fa_J!25 استفاده کنید

فرض کنید میخواهید مطالب رو از 4 مجموعه فراخوان نمایید . 4 بار ماژول آخرین مطالب را ایجاد و تو هرکدوم مجموعه مورد نظر را انتخاب نمایید و موقعیت انتشار آن را روی هیچ قرار دهید . سپس به سراغ ماژول تب ساز برید و از تنظیمات آن ماژول هایی را که ساختید فراخوان کنید و در موقعیتی که دوست دارید منتشر نمایید .

سلام و عرض احترام

یک ماژول رو اماده انتشار کردم

و موقعیت اون رو به اسم tab1 tab2گذاشتم

بعد اونها رو تو تنظیمات تب ساز فراخوان کردم

جواب دریافت نشد لطفا راهنمایی بفرمائید.

اگر سایت روی هاست قرار دارد لطفا لینک بدید .

متاسفانه لوکال هستش مهندس

نمایش ماژول رو هم روی "همه صفحات" قرار دادید ؟

ماژول دیگه تست کنید ببینید شاید با نوع ماژول مشکل داره

نمایش ماژول رو هم روی "همه صفحات" قرار دادید ؟

ماژول دیگه تست کنید ببینید شاید با نوع ماژول مشکل داره

بله بازهم نشد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری