faliramaji

سوال در مورد فریم ورک jsn

10 پست در این موضوع

سلام

میفواستم بپرسم کسی با فریم ورک jsn کار کرده؟ و کامپوننتهای jsn imageshow، jsn mobilize و jsn uniform واسه چی هستن و کلا توضیحاتی در مورد آنها ارائه بده

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام دوست گرامی.

خب با فریم ورک ؛ قالبهای این شرکت طراحی و پیاده سازی میشن

و موارد دیگری هم که فرمودین کامپوننتها و ماژولهایی هستند که این شرکت طراحی کرده و بعضا در قالبهاش به فراخور حال ِ اون قالب؛ ازشون استفاده میکنه...

اگر سوال دیگری هست بفرمایید.

موفق باشید و سربلند

ممنون آقای مردانه زاده والا اینا رو میدونم من بسته نصبی گرفتم براساس این فریم ورک ولی کار با کامپوننتهایی مثل jsn imageshow رو نمیدونم اینکه چطور میشه عکس اسلایدها رو عوض کرد و .. تو موقعیت لوکال فعلا نصب کردم وارد مسیر images ها هم میرم عکسها رو تغییر میدم ولی تغییری صورت نمیگیره

بسته تون کوئیک استارته یا فقط نسخه ی رایگان قالب (بدون محتوای نمونه و کوئیک استارت) هست؟

وقتی از منوی کامپوننت به منوی افزونه ها میرید.خودش یک لی اوت مجزا بالا میاره که میباید در اون ایتم های خودتون رو ویرایش و حذف و مدیریت کنید...

مثل مابقی افزونه های جوملایی

حالا اگر تصاویرتون عوض میشه در ظاهر؛ شاید از کش باشه

بسته نصبی خریداری شده از p30template به نام قالب فارسی جوملا ( Joomlashine Decor ) - قالب جوملا Decor Pro

منظورم اینه که از کدوم مسیر عکسهای اسلاید شو رو عوض کنم و عکسهای خودم رو بذارم.

[ATTACH=CONFIG]7700[/ATTACH]

توی توضیحات افزونه نوشته که drag-n-drop هست یعنی تصاویر رو بکشید و رها کنید میارتش . ببینید اگه نتونشتید تا نصب کنیم تست کنیم :a2d3:

ممنون

چرا انجام دادم ولی تصویر رو که drag & drop میکنم یه صفحه جدید وب باز میکنه

با سلام

من هنوز مشکلم حل نشده وقتی drag & drop میکنم یه صفحه جدید وب باز میشه

1 - ابتدا فایل زیر را دانلود بفرمایید

template_rtl دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

2 - در مسیر زیر از حالت زیپ خارج کنید ( اکسترکت کنید ) و اجازه بدید فایلها باهم جایگزین شوند

\administrator\templates\bluestork\css

3 - سپس وارد منو کامپوننت ها

JSN ImageShow > Showlists > Homepage Slideshow

شوید و در ستون سمت چپ پوشه تصاویر را انتخاب کنید در ستون وسط تصاویر نمایش داده میشه تصاویر را انتخاب و به ستون سمت راست بکشید و رها کنید

سپس دکمه ذخیره را کلیک بفرمایید

بسیار عالی ولی مشکل کجا بود بنظرم رو مدیریت این قالب میشد بهتر کار کرد قالب خوبی هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری