no0shinnnn

احتیاج به کمک فوری لطفا کمکم کنید

9 پست در این موضوع

من در مرحله آپلود جوملا در هاست دچار مشكل شدم،

يعنى در مرحله ديتا بيس كه اول ميرم phpmyadmin بعد كه db رو انتخاب ميكنم صفحه وب به هم ريخته ميشه.

يعنى كلا وقتى وارد phpmyadmin ميشم همه صفحه به هم ريخته است.چيكار بايد بكنم؟لطفا زود جواب بديد

ممنون [ATTACH=CONFIG]7706[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

با یه مرورگر دیگه تست کنید

اگه نشد ومپ رو نصب کنید و با اون تست کنید

سلام شما با مرورگر گروم يا موزيلا تست كنيد احتمال خيلي زياد مشكلتون حل ميشه

دوست عزیز به نظر نسخه فارسی سرور سازت که احتمالا xamp باشه نصب کردی اگه حالت دیفالت کنی به احتمال زیاد درست می شه و یک احتمال دیگه خود ویندوزت است که بصورت پیش فرض فارسی باشه و سرورساز اتوماتیک خودش را به صورت راست چین تبدیل کرده است من الان دسترسی به سیستمی که روی آن سرورساز نصب باشه ندارم تا دقیق راهنماییت کنم. اگه مشکلت حل نشد بگو تا دوستان دیگه کمکت کنند. موفق باشی

موزیلا یا هر مرورگری رو که باز کنید برای بار اول که بازکنید بهتون پیام میده واسه دیفالت شدن شما فقط باید Yes کنید

ممنون از همگى مشكل حل شد.اما من تمام كارها رو طبق آموزش پيش رفتم و سايتم باز نميشه.به نظرتون مشكل از كجاست؟

کاربر محترم no0shinnnn

ورود شما را به انجمن خوش آمد عرض میکنم

پیشنهاد میکنم فقط از مرورگر فایرفاکس در کارهای خود استفاده نمایید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری