user_joomla

|||||سوال درباره سئو||||| نتایج جستجو

6 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من مجموعه ای با نام سئو و بهینه سازی ندیدم و مجبور شدم این تاپیک رو در این مجموعه مطرح کنم.

سوالم این هست که چطور متوجه شویم که مردم کشورمان مثلا در حوزه امنیت وب یا طراحی وب چه عنوان هایی رو در گوگل سرچ میکنن؟؟؟ آیا روشی هست که متوجه این قضیه شویم؟؟

مثلا در حوزه طراحی وب چطور میشه فهمید که مردم اکثرا کدام عبارات زیر رو در گوگل سرچ می کنن:::

طراحی سایت

طراحی وبسایت

طراحی ارزان سایت

طراحی ارزان وبسایت

آموزش طراحی وبسایت

منظورم اینه آیا لینکی هست که به این موضوع رسیدگی کنه که پر تکرارترین کلمات البته با حوزه مثلا طراحی کدام کلمات است؟؟؟

امیدوارم متوجه ششده باشید

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من مجموعه ای با نام سئو و بهینه سازی ندیدم و مجبور شدم این تاپیک رو در این مجموعه مطرح کنم.

سوالم این هست که چطور متوجه شویم که مردم کشورمان مثلا در حوزه امنیت وب یا طراحی وب چه عنوان هایی رو در گوگل سرچ میکنن؟؟؟ آیا روشی هست که متوجه این قضیه شویم؟؟

مثلا در حوزه طراحی وب چطور میشه فهمید که مردم اکثرا کدام عبارات زیر رو در گوگل سرچ می کنن:::

طراحی سایت

طراحی وبسایت

طراحی ارزان سایت

طراحی ارزان وبسایت

آموزش طراحی وبسایت

منظورم اینه آیا لینکی هست که به این موضوع رسیدگی کنه که پر تکرارترین کلمات البته با حوزه مثلا طراحی کدام کلمات است؟؟؟

امیدوارم متوجه ششده باشید

ممنون

درود

دوست عزیز یک سیستم و یا سامانه ای خوده گوگل داره که با فیلترشکن باید ازش استفاده کنید. به نام google keyword planner

از این راه میتونید یک تعداد کلمه رو وارد کنید و لیست تمام سرچ هاش رو در طول ماه یا بازه های زمانی دیگر ببیند. از اون گذشته از trend هم میتونید استفاده کنید که این هم ماله گوگله .

فقط یادت باشه برای جفتش باید از فیلترشکن استفاده کنی. من لینکش رو برات میذارم . اگه احیاناً نتونستی استفاده کنی یا سوالی داشتی بپرس در خدمتت هستم

این ماله کیبرد پلنر : https://adwords.google.com/KeywordPlanner

این هم ماله ترند : http://www.google.com/trends/

ویرایش شده در توسط Hamed_taghipur
تکمیل پست

درود

در تکمیل توضیحات دوست عزیز

و نیز ابزار خودکار گوگل همین سرچ باکس معمول و روزانه گوگل

:128fs318181:

ممنون.تست میکنم سوالمو همینجا مطرح میکنم.

جناب مرادی با ابزار معمول گوگل تست کردم، اما دقیق نیست.

برای من این مهمه که مثلا تو یه حوزه شغلی، مردم چه کلمه ای رو بیشتر سرچ میکنن

ممنون.تست میکنم سوالمو همینجا مطرح میکنم.

جناب مرادی با ابزار معمول گوگل تست کردم، اما دقیق نیست.

برای من این مهمه که مثلا تو یه حوزه شغلی، مردم چه کلمه ای رو بیشتر سرچ میکنن

درود

دوست عزیز هم کیبرد پلنر هم ترند اگه شما ازش استفاده بکنید ، یک کلمه مثلا طراحی سایت رو که سرچ بکنید اون کلماتی که هم خانواده طراحی سایت هستند و توی گوگل سرچ میشن رو براتون میاره . برای مثال کلمات : طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت رایگان ، طراحی حرفه ای سایت ، طراحی حرفه ای وبسایت و....

یا مثلا با سرچ کلمه بیمه : بیمه ایران ، بیمه پاسارگاد ، بیمه پارسیان ، بیمه عمر و سرمایه گذاری و....

خودش هم خانواده کلمه هایی که تو اون حوزه هستند رو همراه با تعداد سرچ درماه میاره

ارسال شده در (ویرایش شده)

من تو سایت Google AdWords: Keyword Planner رفتم اما میگه کمپین بساز و این چیزا. من که نمیخوام تو گوگل تبلیغات کنم که.

ویرایش شد:متوجه شدم چطور تو کمپین کلمات کلیدی رو ببینم

ویرایش شده در توسط user_joomla

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری