Hamed_taghipur

قالب بسیار زیبای شرکت بعد چهارم که توسط خودم طراحی مجدد شد

22 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان عزیز یک نگاه به این سایت بندازید : http://www.dddd.ir این قالب رو تا اونجایی که من خبر دارم خیلی ها دنبالش بودن و هستن.

اگه مدیران در همین تاپیک تاییده بدن من قالبی که شبیه به این طراحی کردم رو برای شما به عنوان هدیه میزارم. مدیران بزرگوار منتظر تاییده شما هستم .

لازم به ذکره این قالب رو که خودم دارم ازش استفاده میکنم و خیلی دوستش دارم توی شب تولدم میخام منتشر کنم.

همه دوستایی که لایک میکنن دستشون دردنکنه مخصوصا امیرآقای صدیقی. یک مدیر تاییده بده من بسته نصبی که ساختم رو آپلود کنم

لینک دانلود : http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_14206656531.zip

فایل زیپ اولیه رو در سیستمتون اکسترکت کنید تا پسوردش برداشته بشه بعد دوباره زیپ کنید.

پسورد فایل زیپ : hamed

ویرایش شده در توسط Hamed_taghipur
قراردادن لینک دانلود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود . جوملا 2.5 هست یا 3 ? قالب رو از پایه زدید یا ویرایش قالب هست ? اگه خودتون زدید با چی انجام شده - اگه ویرایش هست نام قالب اصلی که مورد ویرایش قرار دادید و شرکت سازنده رو بفرمایید . و اینکه نال هست یا نسخه اصلی تهیه کردید .

پس از همه این داستان ها میتونید قالب رو منتشر کنید . توسط مدیران محترم انجمن بررسی شده و اگر مشکلی داشته باشه اطلاع داده میشه .

پیشاپیش هم از زحماتی که برای تهیه و ارائه قالب در انجمن کشیدید تشکر میکنم .

موفق و پیروز باشید :)

درود . جوملا 2.5 هست یا 3 ? قالب رو از پایه زدید یا ویرایش قالب هست ? اگه خودتون زدید با چی انجام شده - اگه ویرایش هست نام قالب اصلی که مورد ویرایش قرار دادید و شرکت سازنده رو بفرمایید . و اینکه نال هست یا نسخه اصلی تهیه کردید .

پس از همه این داستان ها میتونید قالب رو منتشر کنید . توسط مدیران محترم انجمن بررسی شده و اگر مشکلی داشته باشه اطلاع داده میشه .

پیشاپیش هم از زحماتی که برای تهیه و ارائه قالب در انجمن کشیدید تشکر میکنم .

موفق و پیروز باشید :)

درود بر شما

نمونه اصلی این قالب ، قالب کاتالیز هستش که خیلی از دوستان بهم معرفی کردند. یعنی گفتن این قالب رو ویرایش کنم اما خب بنا به دلایلی خودم این قالب رو از صفر و از پایه طراحی کردم. هیچ گونه مشکل امنیتی و چیز دیگه نداره. این قالب با نرم افزار طراحی سایت تمپلیت توستر طراحی کردم و فایل تمپلیت توستریش رو هم دارم.

قالب تا ساعتی دیگر آپلود میشه.

خوده این شرکته که لینک دمو رو گذاشتم این قالب رو با جوملا 1.5 طراحی کرده. اماری که من دارم اینه که یک گروه تشکیل دادن و این قالب رو زدن. و من هم در عرض 1 ساعت کپی این قالب رو با یکم تغییر زدم.

در تکمیل سخنان دوست خوبم مهندس آشوری ، پیشنهاد میکنم از صاحب امتیاز سایت ( همون مدیر سایت ) اجازه بگیرید که بعده ها مشکلی پیش نیاد.

از لحاظ انجمن مشکلی نداره تا زمانی که مدیر سایت راضی باشه

در پناه حق

با سلام

موقع اکسترکت در هاست با این ارور مواجه میشم unable to get password

ارسال شده در (ویرایش شده)

مشکل حل شد رمزش hamed هست

ویرایش شده در توسط behnam1368

با سلام

موقع اکسترکت در هاست با این ارور مواجه میشم unable to get password

درود

فایل زیپ اولیه رو در سیستمتون اکسترکت کنید تا پسوردش برداشته بشه بعد دوباره زیپ کنید.

پسورد فایل زیپ : hamed

بعد از نصب صفحه index سفید نشون میده اما قسمت مدیریتش درسته

مشکل از چیه؟

بعد از نصب صفحه index سفید نشون میده اما قسمت مدیریتش درسته

مشکل از چیه؟

از قسمت مدیریت جوملا به تنظیمات کلی برید و خطایابی رو روی گسترش یافته بذارید سایت رو رفرش کنید و خطایی که میده رو اعلام فرمایید

از قسمت مدیریت جوملا به تنظیمات کلی برید و خطایابی رو روی گسترش یافته بذارید سایت رو رفرش کنید و خطایی که میده رو اعلام فرمایید

مشکل از کامپوننت ARI بود اما صفحه اولش ریدایرکت میشه بعد از نصب باز اینجوریه http://********/jbod/installation/index.php

دمت گرم

1سال پیش دنبال این قالب بودم

فونتاشم تغییر عوض می کردی دیگه هدیه ات کامل تر می شد

:35:

دمت گرم

1سال پیش دنبال این قالب بودم

فونتاشم تغییر عوض می کردی دیگه هدیه ات کامل تر می شد

:35:

خواهش میکنم داداش . پسند یادت نره ی وقتی - باشه بازم دارم روش کار میکنم تا نسخه های جدید این قالب رو آپلود کنم همه بتونن استفاده کنن و لذت ببرن .

درود

بجای ماژولی Ari cloud carousel که خطا میداد . این ماژول رو دانلود کنید .

لینک دانلود : mod_aricloudcarousel دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

موقع نصب هر افزونه ای چنین اروری میده

Warning: zip_open() has been disabled for security reasons in /home/****/public_html/jbod/libraries/joomla/filesystem/archive/zip.php on line 269

آقا دستتون درد نکنه. من دانلود کردم و همون طور که فرمودید اکسترکت کردم و دوباره زیپ کردم ولی نصب نمی شه.

آقا دستتون درد نکنه. من دانلود کردم و همون طور که فرمودید اکسترکت کردم و دوباره زیپ کردم ولی نصب نمی شه.
خواهش میکنم . دوست عزیز این بسته نصبی رو خودم نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت. موقع نصب چه اروری میده ؟ چه مشکلی براش به وجود میاد. دوستان عزیز هرکی بعد از نصب مشکل داره آدرس سایت و یوزر پسورد جوملا رو بده خودم براش حل کنم. بلاخره قالبی هستش که من ارائه دادم ، درسته که هدیس ولی وظیفمه که پشتیبانی کنم . هرکی مشکل داشت خصوصی بفرسته

خواهش میکنم . دوست عزیز این بسته نصبی رو خودم نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت. موقع نصب چه اروری میده ؟ چه مشکلی براش به وجود میاد. دوستان عزیز هرکی بعد از نصب مشکل داره آدرس سایت و یوزر پسورد جوملا رو بده خودم براش حل کنم. بلاخره قالبی هستش که من ارائه دادم ، درسته که هدیس ولی وظیفمه که پشتیبانی کنم . هرکی مشکل داشت خصوصی بفرسته

دوست مهربان

من در لوکال نصب کردم و ارور زیر رو بهم میده

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at admin@example.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Apache/2.4.9 (Win64) PHP/5.5.12 Server at localhost Port 80

دوست مهربان

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at admin@example.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

دوست مهربان

Internal Server Error

فایل

.htaccess

در روت جوملا را حذف بفرمایید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری