amir_ng

خطای 500 در هنگام پاک کردن یک مطلب و مشکل شمسی سازی k2

5 پست در این موضوع

سلام دوستان

من در جوملا 3.3.6 وقتی میخوام مطالب نمونه رو پاک کنم یا حذف کنم این ارور رو میده

HTTP 500 Internal Server Error

فایل htaccess رو هم پاک کردم

به پرمیژن ها هم دست نزده بودم و بیشترشو نگاه کردم پوشه ها روی 755 و فایلها روی 644 هستند

روی هاست هم یک جوملای 3 دیگه نصب کردم درست بود اما این قالبی که میخوام این ارور رو میده

در کامپوننت k2 هم مشکل تاریخ رو دارم که وقتی جوملا رو فارسی می کنم ارور زیر رو میده

DateTime::__construct(): Failed to parse time string (-2669-68690-20 00:00:00) at position 3 (6): Unexpected character

توی گوگل گشتم شمسی ساز تاریخ k2 برای جوملا 2.5 رو پیدا کردم اما برای 3 نبود

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود . مطالب خود جوملا خطای 500 میده ? مطالب رو با اعمال فرایند دسته ای به یک مجموعه که جدید ساختید منتقل کنید . بعد تست کنید . نشد دونه دونه پاک کنید . شاید یک مطلب مشکل داره . در نهایت نشد از پایگاه داده پاک کنید . قبلش بک آپ فراموش نشه .

در مورد k2 هم نسخه شمسی این کامپوننت توسط ارس جوملا بازنویسی شده از این لینک میتونید خریداری کنید

مهم دانلود کامپوننت k2 تاریخ کاملا شمسی نسخه ارس جوملا ورژن نهایی K2_v2.6.8

ممنون ولی مشکل اینه که مطلبی رو که خودم ایجاد میکنم و تو مجموعه ای که خودم ایجاد کردم هم قرار میدم بعد نمیشه حتی منتشر نشده کنمش و همون ارور 500 رو میده

مشکلش رو میخوام بفهمم از کجاس چون هر دفه که نمیشه رفت توی دیتابیس و پاک کرد یه مطلب رو

شما در متن سوال فرمودید اطلاعات نمونه !!!

زبان مدیریت رو انگلیسی کنید تست کنید .

مطمئنید htaccess رو پاک کردید ?

در نهایت از فایل ها بک آپ بگیرید ، یک بسته جوملای کامل از خود جوملا جهانی دانلود کنید روی هاست فعلی اکسترکت کنید . پوشه installation رو حذف کنید .

ممنون که زود جواب میدین . همون موقع که گفتین تست کردم دیدم فایلی که خودم ایجاد کردم رو هم نمیشه پاک کنم :didi:

جوملا رو هم گرفتم دوباره ریختم روش باز فرقی نکرد. توی این صفحه ارور 500 رو میده

administrator/index.php?option=com_content&view=articles

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری