amirfallah3301

mp3 پلیر در سایت

12 پست در این موضوع

با سلام دوستان

یه سایت مذهبی دارم درست می کنم میخوام داخش بخش و دانلود آهنگ بگذارم شبیه تصاویری که پیوست می کنم

هر پلاگین و ماژولی که بگید رو من نصب و تست کردم مثه : mp3Browser و Content - Rapid1Pixelout و jW...

اگه تجاری هم باشه میخوام

لطفا کمکم کنید

ممنون

98348118577303020051.png

20569106698368682387.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام دوستان

یه سایت مذهبی دارم درست می کنم میخوام داخش بخش و دانلود آهنگ بگذارم شبیه تصاویری که پیوست می کنم

هر پلاگین و ماژولی که بگید رو من نصب و تست کردم مثه : mp3Browser و Content - Rapid1Pixelout و jW...

اگه تجاری هم باشه میخوام

لطفا کمکم کنید

ممنون

درود

از این میتونید استفاده کنید mod_rscoolmp3player_14_J3 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

سلام دوستان

تشکر از اینکه پیامم رو جواب دادید

استاد صدیقی عزیز من در پستم نوشتم از پلاگینی که معرفی کردید استفاده کردم ،اما میخوام مثه نمونه های بالا دکمه ی پخش و دانلود فارسی نوشته شده باشه

چکارش کنم؟

واقعا هیچ کس اینجا نیست تا مشکل منو بتونه رفع کنه؟؟؟؟

این همه استاد اینجاست

این همه جوملا کار

می تونید روی همون افزونه ای که دوست خوبم آقای صدیقی معرف کردند کمی کار کنید تا مثب اون چیزی که مد نظرتون هست بشه

مهندس جان

سلام

مشکل ایجاست که پلیرش فلش هست ، و میخوام اون دکمه ی مثل Play رو به فارسی بنویسم پخش

آیا این کار امکانش هست؟

درود

ببینید توی این پلاگین به این مسیر برید : plugins / rapid1pixelout / player.swf

این فایل swf*رو با نرم افزارهایی مثل Swish می تونید باز کنید و آیکون دلخواه رو جایگزین کنید

-------------------------------------------------

واقعا هیچ کس اینجا نیست تا مشکل منو بتونه رفع کنه؟؟؟؟

این همه استاد اینجاست

این همه جوملا کار

در پاسخ فرمایشتون هم عرض کنم که دوست خوبم خودتون می فرمائید جوملا !! تغییر در فایل فلشی که در یک پلاگین استفاده شده تجربه کاری یک آشنا به جوملا نیست به همین دلیل پاسخ به شما مقداری زمان بر میشه .

ممنون از صبر و شکیبایی شما

آقای صدیقی عزیز

خیلی خیلی تشکر می کنم از راهنماییتون

الان برنامه رو دانلود می کنم و تست می کنم

در مورد اون حرفمم عذرخواهی می کنم، قصد جسارت نداشتم مدیر جون (گل)

درود

ببینید توی این پلاگین به این مسیر برید : plugins / rapid1pixelout / player.swf

این فایل swf*رو با نرم افزارهایی مثل Swish می تونید باز کنید و آیکون دلخواه رو جایگزین کنید

-------------------------------------------------

در پاسخ فرمایشتون هم عرض کنم که دوست خوبم خودتون می فرمائید جوملا !! تغییر در فایل فلشی که در یک پلاگین استفاده شده تجربه کاری یک آشنا به جوملا نیست به همین دلیل پاسخ به شما مقداری زمان بر میشه .

ممنون از صبر و شکیبایی شما

مهندس جان اون برنامه رو دانلود کردم، و جایی نداره برای ادیت کردن فایل های swf و وقتی هم پلیر رو باز می کنم با برنامه هیچی از اسکریپت ها و اینا رو ایمپورت نمی کنه

خودتون تست کردید با این برنامه؟

مهندس جان اون برنامه رو دانلود کردم، و جایی نداره برای ادیت کردن فایل های swf و وقتی هم پلیر رو باز می کنم با برنامه هیچی از اسکریپت ها و اینا رو ایمپورت نمی کنه

خودتون تست کردید با این برنامه؟

درود یه تصیویر شبیه چیزی که می خواید پیاده سازی کنید بهم بدید ( تصویر کلید تنها ) تا براتون انجام بدم

درود یه تصیویر شبیه چیزی که می خواید پیاده سازی کنید بهم بدید ( تصویر کلید تنها ) تا براتون انجام بدم

مهندس جان تشکر از لطفتون

میخوام شکل عکس زیر بشه پلیر

[ATTACH=CONFIG]7820[/ATTACH]

دکمه ی پخش و دکمه ی دانلود رو هم در زیر قرار دادم تشکر از لطفتون

اگه این رو درست کنید حتما استقبال زیادی ازش میشه و زحمت شما بی نتیجه نمی مونه

[ATTACH=CONFIG]7821[/ATTACH]

و

[ATTACH=CONFIG]7822[/ATTACH]

تشکر فراوان

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری