tnacym

مشکل در باز شدن صفحه ی ارسال مطلب خطای 403

10 پست در این موضوع

با سلام

من یه سایت خبری دارم که می خوام کاربرا وقتی رجیستر کردن بتونن ارسال خبر یا مطلب هم بکنن ولی وقتی تو منو ها ارسال مطلب می سازم پیچش باز نمیشه . حتی دسترسی رو عمومی گذاشتم و تو یکی از منوی های پایین صفه قرار دادم ولی بازم می گه شما دسترسی لازم ندارید

نمی دونم مشکل از چیه . این لینک سایت هست پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز

در منوی پایین صفحه می تونید روی ارسال کلیک کنید و ببینید . لطفا راهنمایی کنید .ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

من یه سایت خبری دارم که می خوام کاربرا وقتی رجیستر کردن بتونن ارسال خبر یا مطلب هم بکنن ولی وقتی تو منو ها ارسال مطلب می سازم پیچش باز نمیشه . حتی دسترسی رو عمومی گذاشتم و تو یکی از منوی های پایین صفه قرار دادم ولی بازم می گه شما دسترسی لازم ندارید

نمی دونم مشکل از چیه . این لینک سایت هست پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز

در منوی پایین صفحه می تونید روی ارسال کلیک کنید و ببینید . لطفا راهنمایی کنید .ممنون

روی سایتتون کامپوننت های حق اشتراک نصب هستش ؟ سطح دسترسی ها رو کامل چک کردید؟

سلام . خیر کامپوننت حق اشتراک چیزی نصب کردم . سطح دسترسی هم روی عمومیه.الان سایتو باز کنید حتی شما که عضو نستید می تونید تو منو های پایین ، ارسال مطلب رو ببینید .اگه رو رجیستر بود نمی تونستید ببینید. سطح دسترسیش رو پابلیک هست

واقعا تعجب می کنم مشکلش چیه

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام . نمی دونم باید از مدیریت هاست بپرسم .چون سرویس هاشون هر چند وقت یکبار تغییر می کنه البته من این سایتو تقریبا 4-5 روز پیش آپلود کردم روی این هاست .

الان مشکلش یعنی هاسته ؟

چون این سایتو من روی لوکال هم دارم . رو لوکال هم همینه . وقتی منوی ارسال مطلب می سازم خطای 403 می ده

کامپوننت کا2 روی سایت نصب بود گفتم شاید مشکل از اون باشه اونو هم کلا غیر فعال کردم ولی باز همین ارور رو می ده

ویرایش شده در توسط tnacym

نه یکی از احتمالات هاسته . باید بیشتر بررسی بشه ولی تیکت زدن به هاست ضرری نداره

من فکر می کنم چون توی لوکال هم همین ارور رو می ده باید مربوط به چیزی تو خود جوملا باشه . :auau:

ببینید کلا این ارور از دسترسی هست . یعنی یا سطح دسترسی جوملا تغییر کرده - یا سطح دسترسی پوشه ها و فایل ها - یا از طریق هاست سرویس امنیتی اجرا شده یا فایل htaccess جلوشو میگیره و ... کلا هر چیزی که به دسترسی ارتباطی داشته باشه باید بررسی بشه .

اگه سطح دسترسی از طریق جوملا رو روی public قرار داید باید سایر موارد رو بررسی کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام . من الان کووییک استارت این قالب رو نصب کردم روباره روی لوکال و اولین کاری که کردم رفتم توی منو و create article ساختم دیدم باز همین ارور 403 رو می ده

حتی روی 2 تا سایتای دیگه با قالب های دیگه که روی هاست بودن هم امتحان کردم اونا هم ارور 403 میدادن . گفتم شاید مطلبی چیزی داشته که حذف کردم دیدم نه . رو همشون هم سطحش پابلیک بود

واقعا نمی فهمم چرا !

ویرایش شده در توسط tnacym

یه مورد دیگه هم در نظر بگیرید

بازدید کننده عمومی اجازه ارسال نداره ها

شما سطح دسترسی رو روی registered*قرار بدید بعد به سایت با آی دی خودتون لاگین کنید ببینید بازم ارور میده ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری